Pojisteni.cz logo

Pojisteni.cz – výhodné pojištění bez nervů

Sjednat si výhodné pojištění může být složité, ale žádný strach! Pojisteni.cz ochrání jak vaše nervy, tak vaši peněženku.

Více o Pojisteni.cz

Recenze a články

O Pojisteni.cz

Chystáte se cestovat, chcete si pojistit mazlíčka nebo auto? Na Pojisteni.cz to pro vás není problém! Srovnejte ceny a získejte pojištění přímo pro vás u pojišťoven jako UNIQA, Ergo a mnoho dalších.

Sjednejte si libovolné pojištění v klidu a za dobrou cenu

Internetový online obchod Pojištění.cz vám velmi usnadní sjednávání jakéhokoli pojištění - ať už se chystáte na služební cestu, za dobrodružstvím do přírody nebo si chcete nechat pojistit svého psa či kočku. Na stránkách si stačí zvolit na vrchní liště, o který typ pojištění máte zájem a pak vyplnit parametry, aby vám Pojištění.cz mohlo ukázat nabídku pojištění od různých společností vám přesně na míru. Pojištění.cz spočítá cenu za vaše požadavky a nabídne potenciálně vhodná pojištění. Když si některé pojištění z nabídky vyberete, sjednání a nákup opět zprostředkuje Pojištění.cz. Pokud jste v oblasti pojišťovnictví nezkušení, doporučujeme vám navštívit na stránkách Pojištění.cz také diskuzní fórum nebo poradnu o pojištění. Výhodnější je založit si u Pojištění.cz svůj účet, protože tak budete mít k dispozici přehled všech vašich smluv s pokročilými možnostmi jejich správy. 

Jaké typy pojištění si u Pojištění.cz sjednáte?

Pojištění.cz se stará o mnoho oblastí:

 • Auto - povinné ručení , havarijní pojištění - pojistit je možné: osobní automobil do 3,5 tun, osobní automobil modifikovaný na N1, motocykl včetně mopedů, skútrů, tříkolek, čtyřkolek aj., užitkový či nákladní automobil, autobus, trolejbus, obytný automobil do 8 tun, přípojné vozidlo, traktor, tahač návěsů, sanitní vůz, pracovní stroje.

 (+ připojištění jako jsou asistenční služby, úrazové pojištění, pojištění skel, živelná nebezpečí, zavazadel, střet se zvěří, odcizení vozidla, odpovědnost občana a proti vandalismu).

 • Cestování - cestovní pojištění do zahraničí a do ČR: krátkodobé/dlouhodobé, turistické, pracovní, studijní pobyty, au pair, rodinné balíčky

(+následující připojištění: úrazové, pojištění odpovědnosti za újmu, pojištění zavazadel, pojištění zpoždění zavazadel, pojištění zpoždění letu, pojištění nevyužití dovolené, pojištění únosu letadla, storno zájezdu, chronického onemocnění, náklady veterinární léčby, technická asistence vozidla, pojištění storna zájezdu.

 • Zdraví - úrazové pojištění: krátkodobé/dlouhodobé: trvalé následky, smrt následkem úrazu, úrazový důchod, denní odškodné, odškodné za pobyt v nemocnici, kosmetické operace, drobná poškození, zachraňovací náklady.

 • Pojištění cizinců - kompletní zdravotní pojištění cizinců, zdravotní pojištění nutné a neodkladné péče cizinců

 • Pojištění zvířat - pes a kočka: veterinární pojištění, pojištění úhynu, pojištění odpovědnosti z vlastnictví pojištěného zvířete.

 • Majetek - pojištění nemovitosti - možné pojistit: rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, družstevní byt; rekreační chatu nebo chalupu, samostatnou garáž a vedlejší stavby + pojištění z odpovědnosti držby nemovitosti, pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě

 • Pojištění domácnosti

 • Pojištění odpovědnosti - za škody způsobené zaměstnavateli, za škodu občana, za škodu v pronajatém bytě, za škodu z držby nemovitosti, za psa nebo kočku, pojištění profesní odpovědnosti, při podnikání, za škodu způsobenou při provozu vozidla.

 • Pojištění právní ochrany - rodiny, vlastníka vozidla, v případě úrazu, v pracovněprávním vztahu, řidiče, nemovitosti.

 • Pojištění kybernetických a internetových rizik - potíže s nákupem v e-shopu, neoprávněné použití platební karty, útok na bankovní účet, poškození pověsti na internetu.

Při nákupu u Pojištění.cz se dá dost ušetřit!

Náš cashback portál Plná Peněženka umožňuje nakoupit pojistné produkty u Pojištění.cz opravdu s výhodnými slevami. Stačí se na stránky Pojištění.cz prokliknout přes Plnou Peněženku a můžete získat zpět až 25 % z ceny nákupu.

Platba

Sjednané pojištění se pohodlně zaplatí online platbou skrze Pojištění.cz. 

Recenze a zkušenosti s Pojištění.cz

Zákazníci jsou s internetovým obchodem a srovnávacím portálem Pojištění.cz velmi spokojení:

 • Alena dala Pojištění.cz 5 hvězdiček:

,,Velice rychlé - absolutní spokojenost.”

 • Také Elen s hvězdičkami nešetřila:

,,Rychlé sjednání, srozumitelný popis produktů, bez připomínek.”

 • Gabriela je také spokojená:

,,Již loni jsem uzavírala a byla jsem spokojena, proto se budu s důvěrou na vás obracet i v budoucnu. Přehledné srovnání, sama si zvolím jaké parametry vyžaduji. Snadná platba, vše na jednom místě.”

Hledali jste něco trochu jiného?

Pokud vám Pojištění.cz nevyhovovalo tak, jak jste očekávali, určitě se zkuste podívat na našich stránkách Plná Peněženka do jiných obchodů, abyste mohli dále využít výhodných cashbacků. V naší sekci “Pojišťovny” si jistě vyberete v jedné z pojišťoven. Zkuste se podívat na stránky Generali.cz, FajnPojištění.cz nebo mBank.cz.

Hodnocení uživatelů

 • 4,8

  Počet hvězdiček: 4,5 / 5

  111 hodnocení

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  již několikrát jsem využila služby tohoto portálu a vždy jsem byla spokojená

  Miluše S. 12. 10. 2023

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Zarizuji si tqdy cestovní pojištění už několikrát a vždy je ryshle a spolehlivé

  Inna M. 10. 1. 2023

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Velká nabídka pojišťoven, dobré ceny

  Martin F. 25. 10. 2022

Nejoblíběnější obchody z kategorie Cestování

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit