PriceLine.com

Zahraniční server pro rezervaci ubytování, pronájem auta a jiných služeb.

Získejte až 3,75 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 3.75 % místo běžných 2.5 %.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 608 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě PriceLine.com?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web PriceLine.com
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

32 nákupů
13 uživatelů vyzkoušelo
231 Kč průměrný cashback
2 den doba registrace transakce
20 dnů průměrná doba schválení

Nabídka obchodu PriceLine.com

Peníze zpět z nákupu
3.75 %
Přejít do obchodu
Běžné hotelové pobyty
3.75 %
Přejít do obchodu
Hotelové pobyty a lety z nabídky Express Deal
2.25 %
Přejít do obchodu
Plavby, běžné zapůjčení vozu, pobytové balíčky
2.25 %
Přejít do obchodu
Lety z běžné nabídky
60
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět až 3.75 % cashback z Vašeho nákupu!

Internetový portál Priceline.com je rájem pro milovníky cestování. S pomocí těchto stránek si naplánujete kompletní dovolenou bez obrovských poplatků, které byste zaplatili cestovní kanceláři. Priceline Vám pomůže najít hotel v destinaci a cenovou relaci, kterou si zvolíte. Stejně tak dobře na těchto stránkách vyhledáte letenky do každého místa na světě a v akčních cenách. Stejně tak si přes Priceline zařídíte pronájem auta nebo objednáte plavbu trajektem. Vyplněním cestovního balíčku Vám web najde letenky včetně hotelu, dle data, které budete požadovat. Najdete zde také nejrůznější typy a nápady, co navštívit v místech, do kterých budete cestovat.

Podmínky

Zobrazit více

Upozornění: Cashback není možné získat za objednávky vytvořené pomocí mobilní aplikace služby Priceline.com.

Výše cashbacku je určena na základě druhu objednávky. Jednotlivé kategorie uvádíme níže na této stránce. Věnujte jim tedy prosím pozornost.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google