E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Lufthansa - cestujte s největšími aerolinkami v Evropě

Německá společnost Lufthansa se za skoro 70 let podnikání stala jednou z nejvýznamnějších leteckých značek na světě. Má také jednu z největších flotil letadel a ročně přepraví nejvíce cestujících v Evropě. Lufthansa stála u zrodu Star Alliance, největší aliance leteckých společností, jejímž členy jsou prestižní firmy jako Turkish Airlines nebo United Airlines. Když se rozhodnete cestovat s Lufthansou, vyberete si desítkami let ověřenou kvalitu s pevným zázemím.

Spolupráce s obchodem byla ukončena. Děkujeme za pochopení.

Nabídka již sice není aktuální, ale můžete vyzkoušet podobný obchod Kiwi.com .

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 929 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Lufthansa

Spokojenost zákazníků na prvním místě

Lufthansa se především snaží zajistit, aby zákazníci cestovali v pohodlí a bez starostí. Proto nabízí řadu služeb, které usnadní nákup i samotný let. Vyhledávač spojů na Lufthansa.com nalezne vždy nejlepší ceny bez skrytých poplatků. Pro let si můžete vybrat z mnoha služeb týkajících se sedadla nebo zavazadel. A navíc po zakoupení letu dostáváte pravidelně informace týkající se vaší cesty, tak aby vám nic neuniklo. Kromě toho lze na Lufthansa.com najít i ubytování či vůz.

Kam všude vás vezme Lufthansa?

Jako společnost působící po celém světě vás Lufthansa vezme všude. Ať už vás tam zanese dovolená, poznávání nebo pracovní cesta. Lufthansa létá do 300 destinací v Evropě, Asii, Jižní a Severní Americe, Tichém oceánu i v Africe. Londýn, New York, Paříž, Tokio, Reykjavík - s Lufthansou můžete kamkoliv.

Jak zakoupit let na Lufthansa.com?

 1. Vyplňte vyhledávač letenek - kolik vás pocestuje a kdy, na jak dlouho, kam, kdy se vrátíte (jestli to plánujete) a jakou byste chtěli letět třídou (ekonomickou, prémiovou ekonomickou, obchodní nebo první).

 2. Vyberte si let - na výběr máte několik možností pro cestu tam i zpátky. Liší se v čase odletu, délce letu, počtu přestupů, obsazenosti, pohodlí a množství dalších služeb.

 3. Přidejte doplňkové služby - vyberte si sedadla, kupte pojištění a přídavné služby, zkontrolujte, jaké můžete mít zavazadlo a zda vše odpovídá vašim požadavkům.

 4. Vyplňte údaje o cestujících - můžete se také přihlásit ke svému věrnostnímu účtu, pokud nějaký máte.

 5. Zaplaťte - poté dostanete ke zkontrolování všechny vámi vyplněné údaje a budete mít možnost zaplatit letenky.

 6. Šťastnou cestu - letenky vám přijdou na e-mail. Můžete začít balit.

Jak ušetřit na Lufthansa.com?

Lufthansa nabízí výhodné lety do stovek světových destinací, věrnostní program a spoustu možností, jak si přizpůsobit let. I tak ale můžete ještě ušetřit, a to díky prokliku z Plné Peněženky na Lufthansa.com. Díky službě cashback vám vrátíme 0,75 % zpět z nákupu.

Platba

 • Kreditní či debetní karta - zaplaťte okamžitě, bezpečně a mějte letenky na svém účtu během pár minut. Využít můžete nejpoužívanější karty jako Visa, MasterCard nebo American Express. Platby některými typy karet jsou zpoplatněny.

 • Korporátní debetní karta - pokud jste podnikatel můžete zaplatit tzv. korporátní debetní kartou.

 • PayPal - letenky můžete uhradit i pomocí online platebního systému PayPal, který zajistí rychlý a bezpečný převod peněz. Navíc ani nemusíte zadávat údaje své karty, stačí se jen přihlásit k PayPal účtu.

Recenze na nákup na Lufthansa.com

 • Václav dává za služby 5 hvězdiček:

„Perfektní servis, strava, pití, možnost přeletu v lůžkové úpravě, stálý dohled stevardky, nadstandardní služby ke stravě – biftek, losos, francouzský koňak atd.“

 • Františka dává za personál 5 hvězdiček:

„S leteckou společností Lufthansa jsme byli naprosto spokojeni. Velmi ochotný a vstřícný kompletní personál letadla, super služby.“

 • Jan dává za proces nákupu letenek 5 hvězdiček:

„Nedám na Lufthansu dopustit. Oceňuji možnost vybrat si sedadlo při objednávce letenky. Perfektní servis a ochotný palubní personál.“

Nevybrali jste si u aerolinek Lufthansa?

Podívejte se na další společnosti v kategorii “Letenky” jako světové polské aerolinky LOT.com, úspěšný český srovnávač Kiwi.com nebo jednu z nejrychleji rostoucích leteckých společností na světě QatarAiways

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat