LOT.com logo

LOT.com - moderní aerolinky pro každého

Polské aerolinky LOT využije každý rok na 9 milionů pasažérů. Firma nabízí velkou škálu produktů, tříd a služeb, které cestujícím umožňují přizpůsobit si parametry jejich letů do nejmenších detailů a cestovat v maximálním pohodlí. Počet spokojených zákazníků díky tomu každý rok roste. Pomáhají i ocenění, které aerolinky v posledních letech získaly, jako ceny za dochvilnost, kvalitu, tichost a pohodlnost letů.

Více o LOT.com

Peníze zpět z nákupu

52,5 Kč

O LOT.com

Polské aerolinky LOT využije každý rok na 9 milionů pasažérů. Firma nabízí velkou škálu produktů, tříd a služeb, které cestujícím umožňují přizpůsobit si parametry jejich letů do nejmenších detailů a cestovat v maximálním pohodlí. Počet spokojených zákazníků díky tomu každý rok roste. Pomáhají i ocenění, které aerolinky v posledních letech získaly, jako ceny za dochvilnost, kvalitu, tichost a pohodlnost letů.

Ze střední Evropy do celého světa

LOT sídlící ve Varšavě propojuje krátkými a dlouhými lety střední a východní Evropu s celým světem. Rozsáhlá síť umožňuje poskytovat lety do Skandinávie, Severní Ameriky, Pobaltí, jihovýchodní Asie nebo na Blízký východ. Posádka letounů je mladá a profesionální, piloti patří mezi ty nejlepší a celkem vás dopraví do 110 destinací!

Kam všude se můžete s LOT.com podívat?

Mezi 110 destinacemi aerolinek LOT jsou ta nejpopulárnější evropská města jako Paříž, Londýn, Řím, Budapešť, Madrid, Berlín nebo Amsterdam. Zároveň ale můžete zaletět i do dalekých destinací, třeba do amerického New Yorku, Los Angeles a Chicaga, či asijského Dillí, Pekingu a Tokia. Všechny možné cíle vašich cest najdete na webu LOT.com.

Jak nakoupit na LOT.com

 1. Vyplňte vyhledávač letenek - kolik vás pocestuje a kdy, na jak dlouho, kam a jakou byste chtěli letět třídou (ekonomickou, obchodní nebo prémiovou).

 2. Vyberte si let - na výběr máte několik možností pro cestu tam i zpátky. Liší se v čase odletu, délce letu, obsazenosti, pohodlí a množství dalších služeb.

 3. Napište své údaje - LOT bude potřebovat něco víc než jen to, kam letíte, kupříkladu e-mail a telefonní číslo.

 4. Dolaďte poslední detaily - vyberte si, kde budete sedět nebo přidejte zavazadla navíc.

 5. Zaplaťte - poté dostanete ke zkontrolování všechny vámi vyplněné údaje a budete mít možnost zaplatit letenky.

 6. Šťastnou cestu - letenky vám přijdou na e-mail. Můžete začít balit.

Jak ušetřit na LOT.com?

LOT nabízí prvotřídní služby a rozsáhlé možnosti cestování. I tak ale můžete ještě ušetřit, a to díky prokliku z Plné Peněženky. Díky službě cashback vám vrátíme 50 Kč zpět z nákupu.

Platba

 • Kartou - zaplaťte rychle svou kreditní nebo debetní kartou. LET.com přijímá všechny platební karty.

 • Přes PayPal - populární internetový platební systém PayPal je také na LOT.com. Jednoduše se přihlašte ke svému účtu. 

 • S Google Pay - služba od Googlu umožňuje bezpečnou a snadnou platbu.

Příprava na cestu

LOT.com nabízí pasažérům i kompletní přehled toho, co by si měli před cestou zařídit a zkontrolovat. Chystáte se do USA? Chcete s sebou vzít domácího mazlíčka? Nebo máte speciální sportovní vybavení? Pak je tato stránka pro vás.

Recenze na aerolinky LOT

 • Monika dává za nízké ceny 5 hvězdiček:

„Odbavení probíhalo bez potíží, let neměl zpoždění, občerstvení na palubě letadla nás mile překvapilo, výběr i ceny o hodně nižší než u českých aerolinek. Průběh letu probíhal hladce a přistání jako po másle, ani to nedrclo.“

 • Tom dává za občerstvení 5 hvězdiček:

„LOT vám na tak krátký let jako Košice-Varšava dá občerstvení ve formě čajů, kávy, minerálky a sušenku. Za to mají obrovské plus.“

 • Marie dává za přístup posádky 5 hvězdiček:

„Nástup do letadla proběhl načas a vše bylo v pořádku. Posádka byla nápomocná a příjemná.“

Nevybrali jste si u aerolinek LOT?

Podívejte se na další společnosti v kategorii “Letenky” jako úspěšný český srovnávač letenek Kiwi.com, jednu z nejrychleji rostoucích leteckých společností na světě QatarAiways nebo společnost s levnými last-minute letenkami Swiss.com.

 

Nejoblíběnější obchody z kategorie Cestování

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit