Srpnové novinky Plné Peněženky

10. 8. 2023
srpnové novinky Plné Peněženky

Drazí Peněženkáři,

přinášíme vám letos již osmý, pravidelný měsíční zpravodaj. Prázdniny se nám posunuly do druhé poloviny, která je zatím zcela jiná než ta červencová. Vedra vystřídalo ochlazení a deště. Letní počasí by se ale mělo vrátit a zdá se, že kromě příznivců letního koupání a výletů si na své přijdou i houbaři!

Nezapomeňte, že spoustu vybavení pro houbaření i další outdoorové aktivity můžete prostřednictvím Plné Peněženky pořídit s cashbackem.

Srpen je jediný měsíc roku 2023, který přináší dva úplňky. Zkušení Peněženkáři dobře vědí, co to pro ně znamená :). Jeden den se speciálním zvýhodněním navíc! 

V červenci pokračovala naše letní soutěž Československé filmové léto. Díky ní můžete společně s našimi průvodci Yvetou a Xaverem poznávat krásy Česka a Slovenska. S podmínkami soutěže se můžete seznámit zde. Chcete-li zvýšit své šance na získání finanční odměny v rámci hry, nezapomeňte do začátku září nakoupit přes Plnou Peněženku. V dalších článcích spojených s Československým filmovým létem jsme se již zaměřili na České středohoří, Trenčínský kraj, Šumavu a Východní Slovensko
  

Designové ponožky, nálož pro cestovatele i novinka pro gamery

Seznam e-shopů zaměřených na počítačové a konzolové hry, kde můžete nakoupit s cashbackem, se rozšířil o platformu Gamivo.   
Nově najdete na Peněžence Fusakle, výrobce designových ponožek a triček původem z Česka a Slovenska.
Chcete-li porovnat nabídky cestovního pojištění a povinného ručení, můžete nově využít službu Top-pojištění.
Nově jsme zapojili i několik služeb zaměřených na cestovatele. Ubytování můžete rezervovat přes Expedia nebo Hotels, letenky či jízdenky rezervovat přes Omio

 

Zpátky do školy nebo ještě na dovolenou? 


 Začátek školního roku se nezadržitelně blíží. Dětem to ještě nepřipomínejte, ať si mohou v klidu užívat několik posledních týdnů prázdnin. Ale vy byste se možná už mohli poohlédnout po výbavě, kterou potřebujete pro nový školní rok doplnit. Nebojte se, pomůžeme vám. Připravili jsme speciální stránku Zpátky do školy, kde pro vás shromažďujeme ty nejzajímavější nabídky s označením "Back to school" od našich e-shopů. Nakupujte bez nervů s předstihem a s atraktivními slevami.  

Odkládáte-li plánování dovolené na poslední chvíli, nechte se inspirovat našimi stránkami pro cestovatele. Vybírejte z akčních nabídek letenek a nasajte atmosféru blízkých i vzdálených destinací, které navštívili členové týmu Plné Peněženky a o své zážitky se podělili v Cestovatelském magazínu.   

 

Další zajímavosti z Plné Peněženky:

  • V milionové soutěži, kde každý účastník, který chce zůstat ve hře, musí v každém měsíci zaznamenat alespoň jeden nákup, zůstává po červenci 661 účastníků. 
  • Průměrná výše výplaty v červenci činila 482 Kč. Nejvyšší výplata dosáhla částky 22 911 Kč

     

A to je tentokrát vše. Přejeme krásný zbytek prázdnin, košíky plné hub a nezapomenutelné zážitky při pozorování noční srpnové oblohy plné perseidů.