Červnové novinky Plné Peněženky

9. 6. 2023
červnové novinky Plné Peněženky

Drazí Peněženkáři,

přinášíme vám poslední zpravodaj první poloviny tohoto roku. Shrneme si nejpodstatnější události z května a připravíme vás na červnové novinky. 

V květnu proběhla akce Zamilované květnové nákupy, kdy jsme pro vás ve spolupráci s našimi partnerskými e-shopy připravili na každý den atraktivní slevový kupón či jinou exkluzivní slevovou nabídku. 
 
Další významnou událostí, která v květnu zaměstnala vaše mozkové závity, byla Tipovačka k hokejovému mistrovství světa. Tentokrát přinesl šampionát nejedno překvapení. K těm největším patřily medailové úspěchy stříbrných Němců a bronzových pořadatelů z Lotyšska. A překvapením dopadla i samotná tipovačka, protože první dvě místa patřila ženám, což nebylo u předchozích tipovaček zvykem. 
 
Absolutní vítězkou se nakonec stala Nikola Klimková, která nasbírala společně s druhou Lucií Schmidtovou a třetím Petrem Havelkou nejvyšší počet bodů. Vítězem týmové tipovačky se stali Prajzáci.
 
Na Plné Peněžence vznikla nová kategorie obchodů. Pod značkou Udržitelnost nyní naleznete všechny e-shopy se zaměřením na eco, bio, organic či vegan produkty. 
 
 

Obří online tržiště Allegro konečně v Česku a s cashbackem! 

V květnu zahájilo v Česku činnost online tržiště Allegro. Láká na 10× více produktů a lepší ceny než na kterémkoliv českém e-shopu. A díky Plné Peněžence zde můžete nakupovat i s cashbackem.  
 
 Příznivci čínské značky Xiaomi, producenta moderních technologií a elektroniky, mohou nově nakupovat s cashbackem v eshopu XM.cz. „Známe každý model do posledního šroubku a dokážeme vám tedy poradit ideálního společníka pro váš životní styl a potřeby,“ tvrdí o sobě provozovatelé tohoto e-shopu. To by vás mohlo přesvědčit, proč si produkt Xiaomi pořídit právě u nich.

A novinku máme i pro příznivce fenoménu microgreens a klíčení. Vše, co je spojeno s tímto stále oblíbeněšjím koníčkem, nabízí e-shop Nakliceno.  

 

Červnová dávka dovolenkové inspirace


 Již v průběhu června odstartuje celoprázdninová soutěž Československé filmové léto. V rámci této soutěže budete moci získat atraktivní ceny od partnerů každý týden a zároveň budete mít možnost odhalovat sérii tajenek, které vás mohou dovést k finanční výhře po skončení prázdnin. Připravíme pro vás také sérii článku, kde budeme společně poznávat výletní místa v Česku a na Slovensku a seznámíme se s filmovými lokalitami. Více vám v tuto chvíli neprozradíme. Buďte trpěliví a již brzy se dozvíte více. 

Stále jsme nevybrali místo pro vaši dovolenou? Připomínáme, že na Plné Peněžence je pro vás připravena spousta cestovatelské inspirace v našem cestovatelského zápisníku. Pokud se za letními zážitky vydáte letecky, máme pro vás připravenu speciální stránku, kde shromažďujeme speciální akce leteckých společností
 

 

Další zajímavosti z Plné Peněženky:

  • V milionové soutěži, kde každý účastník, který chce zůstat ve hře, musí v každém měsíci zaznamenat alespoň jeden nákup, zůstává po květnu 680 účastníků. 
  • Průměrná výše výplaty na účet uživatelů Plné Peněženky byla v březnu 465 Kč. Nejvyšší vyplacená odměna činila 28 324 Kč.

A to je tentokrát vše. Přejeme vám úspěšný závěr školního roku, co nejvíce prosluněných červnových dnů a šťastnou ruku při výběru cílové destinace vaší nejbližší dovolené.