Červencové novinky Plné Peněženky

13. 7. 2023
červnové novinky Plné Peněženky

Drazí Peněženkáři,

přinášíme vám zpravodaj s nádechem prázdnin. Shrneme si nejpodstatnější události z června a připravíme vás na červencové novinky. 

V červnu jsme odstartovali naši celoletní sérii článků se soutěžemi pod názvem Československé filmové léto. V rámci této akce s námi můžete luštit tajenky a poznávat společně s našimi průvodci Yvetou a Xaverem krásy Česka a Slovenska. Jak můžete soutěžit, se dozvíte zde. V dosavadních článcích k Československému filmovému létu jsme se již zaměřili na Prahu, oravské lokality, jižní Moravu a Tatry.  
 
 V obchodech zapojených do Plné Peněženky přibylo rekordních 60 novinek. Některé nové e-shopy si představíme níže, ale pokud chcete mít jistotu, že jste zařazení žádného nového obchodu nepromeškali, projděte si jejich seznam seřazený od těch nejnovějších.  
 

Vítáme novou lékárnu, módní značku a výrobce kosmetiky či elektra! 

Seznam módních značek na Plné Peněžence se rozšířil o s.Oliver, německou lifestylovou značku, která cílí na ženy, muže i děti.   
 
 Uvítali jsme také kosmetickou značku Weledu, která je známá svým zaměřením na holistický přístup k péči o tělo a duši. 

Seznam lékáren se rozšířil o e-shop Alphega.cz, kde najdete volně prodejné léky, doplňky stravy, zdravotnické prostředky, kosmetiku i veterinární přípravky.
 
Pokud se poohlížete po novém elektrospotřebiči, prozkoumejte stránky jejich výrobců. Produkty hned z první ruky nyní zakoupíte s cashbackem od  značek AEG nebo Electrolux.

 

Červencový výběr pro dovolenkáře a jak jsme testovali kávu


 Dovolenkovou sezónu bereme na Plné Peněžence vážně. Aktualizujeme pro vás nejzajímavější letenkové akce, přidáváme nové obchody a služby pro cestovatele (například aerolinky Iberia a Emirates či vyhledávač výletních plaveb Cruisedirect)  a hlídáme pro vás také atraktivní slevy na ty nejlepší dovolenkové outfity na naší stránce s letní módou

V dubnových novinkách jsme se zmínili, že chystáme netradiční recenzi, na níž se podílel celý tým Plné Peněženky. Ochutnávali jsme vybrané kávy z e-shopu Upraženo a pečlivě jsme zaznamenávali, jak nám která chutná. Tato recenze je konečně venku a můžete si ji přečíst zde

 

Další zajímavosti z Plné Peněženky:

  • V milionové soutěži, kde každý účastník, který chce zůstat ve hře, musí v každém měsíci zaznamenat alespoň jeden nákup, zůstává po červnu 670 účastníků. 
  • Průměrná výše výplaty na účet uživatelů Plné Peněženky byla v červnu 499 Kč. Nejvyšší vyplacená odměna činila 59 902 Kč.

A to je tentokrát vše. Přejeme vám krásné letní dny, hodně odpočinku a ať máte na dovolenou pouze ty nejlepší vzpomínky.