Zdraví s cashbackem

Ahoj, jmenuji se Karolína, odpovídám na vaše e-mailové dotazy nebo komentáře a zprávy na Facebooku. Víte o tom, že v těchto krásných podzimních měsících oslavujeme Světový den výživy (16. říjen) a Světový den veganství (1. listopad)? Jsem již několik let veganka, také se aktivně zajímám o ekologii, a proto bych vám ráda dala k oslavě těchto dní několik tipů na skvělé produkty z oblasti zdravé výživy a ekologie.

 

Přírodní kosmetika

Rozmazlujte se přírodní a zdravou kosmetikou, pečujte zodpovědně o svou pleť, vlasy a celé tělo. Místo klasického odličovacího mléka doporučuji vyzkoušet odličování pomocí květinové vody a malinového či jiného pleťového oleje. Vyřaďte obyčejné toxické laky na nehty a sáhněte raději po ručně vyráběných přírodnějších a ekologičtějších variantách v mnoha krásných barvách. Nechcete se vzdát dekorativní kosmetiky? Nemusíte! Existuje velký výber přírodních a šetrných alternativ, neváhejte je vyzkoušet!

 

Zdravé kuchařky

Chcete se cítit dobře a být fit, ovšem nevíte, jak začít vařit jinak a neznáte žádné zdravé a chutné recepty? Nestyďte se a mrkněte do kuchařky! Já mám doma kuchařek hned několik, vždy v nich hledám inspiraci, pokud zrovna nemám žádný nápad. Nebo máte naopak nápadů na vaření až příliš? Napiště svou vlastní kuchařku :), ráda se inspiruji.

 

Zdravě jíst a zdravě žít

Chcete změnit svůj jídelníček k lepšímu? Co takhle pořádná snídaně? Není nic lepšího než si vybrat svůj vlastní snídaňový mix u Mixit.cz! Chystáte se na nějaký výlet? Já na různých výletech a cestách ocením svačinku, která mě dobije energií a zasytí, nesmí však zabírat mnoho místa, máte to tak stejně? Vyzkoušejte Pokeat, je tak akorát do kapsy a zároveň obsahuje vše, co na cestách potřebujete. Důležité je také ovoce a zelenina, v mém jídelníčku nesmí chybět. Vyberte si svou vlastní čerstvou bedýnku plnou ovoce, zeleniny a mnoho dalšího a nechte si ji přivézt přímo ke svým dveřím. A ještě k tomu získáte i cashback odměnu!

 

Pomocníci do kuchyně

Nebuďte na vaření už nikdy sami, vezměte si pomocníky a vaření vás bude už jen bavit. Pro zdravější vaření doporučuji vyzkoušet parní hrnec, který oproti běžným hrncům ušetří spoustu času a zachovává důležité vitamíny a živiny ve stravě. K snídani si udělejte lahodné smoothie z čerstvého ovoce či zeleniny, nebo si ve vlastní sušičce připravte zdravou ovocnou svačinku do práce či do školy. A co takhle čerstvý chleba z domácí pekárny?

 

Ekologická domácnost

Také vám jde hlava kolem z toho, kolik obalů a odpadu vyprodukuje jedna domácnost? Jak toxické mohou být některé prostředky na úklid a praní? Můžeme to změnit společně, i malé kroky se počítají! Vyměňte jednorázové sáčky za plátěné nebo vyzkoušejte ekologičtější varianty houbiček na nádobí či utěrek.  Poohlédněte se také po šetrnější a ekologičtějčí drogierii, výběr je opravdu široký! A pro milovníky kávy doporučuji vyzkoušet opakovaně použitelný kelímek, který je vyrobený z recyklovaných jednorázových papírových kelímků. Za každý takovýto nákup se odměníte nejen lepším pocitem, ale také cashback odměnou!

 

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat