Zdraví s cashbackem

Akce skončila 7. 11. 2019
Zdraví s cashbackem

Ahoj, jmenuji se Karolína, odpovídám na vaše e-mailové dotazy nebo komentáře a zprávy na Facebooku. Víte o tom, že v těchto krásných podzimních měsících oslavujeme Světový den výživy (16. říjen) a Světový den veganství (1. listopad)? Jsem již několik let veganka, také se aktivně zajímám o ekologii, a proto bych vám ráda dala k oslavě těchto dní několik tipů na skvělé produkty z oblasti zdravé výživy a ekologie.

 

Přírodní kosmetika

Rozmazlujte se přírodní a zdravou kosmetikou, pečujte zodpovědně o svou pleť, vlasy a celé tělo. Místo klasického odličovacího mléka doporučuji vyzkoušet odličování pomocí květinové vody a malinového či jiného pleťového oleje. Vyřaďte obyčejné toxické laky na nehty a sáhněte raději po ručně vyráběných přírodnějších a ekologičtějších variantách v mnoha krásných barvách. Nechcete se vzdát dekorativní kosmetiky? Nemusíte! Existuje velký výber přírodních a šetrných alternativ, neváhejte je vyzkoušet!

 

Zdravé kuchařky

Chcete se cítit dobře a být fit, ovšem nevíte, jak začít vařit jinak a neznáte žádné zdravé a chutné recepty? Nestyďte se a mrkněte do kuchařky! Já mám doma kuchařek hned několik, vždy v nich hledám inspiraci, pokud zrovna nemám žádný nápad. Nebo máte naopak nápadů na vaření až příliš? Napiště svou vlastní kuchařku :), ráda se inspiruji.

 

Zdravě jíst a zdravě žít

Chcete změnit svůj jídelníček k lepšímu? Co takhle pořádná snídaně? Není nic lepšího než si vybrat svůj vlastní snídaňový mix u Mixit.cz! Chystáte se na nějaký výlet? Já na různých výletech a cestách ocením svačinku, která mě dobije energií a zasytí, nesmí však zabírat mnoho místa, máte to tak stejně? Vyzkoušejte Pokeat, je tak akorát do kapsy a zároveň obsahuje vše, co na cestách potřebujete. Důležité je také ovoce a zelenina, v mém jídelníčku nesmí chybět. Vyberte si svou vlastní čerstvou bedýnku plnou ovoce, zeleniny a mnoho dalšího a nechte si ji přivézt přímo ke svým dveřím. A ještě k tomu získáte i cashback odměnu!

 

Pomocníci do kuchyně

Nebuďte na vaření už nikdy sami, vezměte si pomocníky a vaření vás bude už jen bavit. Pro zdravější vaření doporučuji vyzkoušet parní hrnec, který oproti běžným hrncům ušetří spoustu času a zachovává důležité vitamíny a živiny ve stravě. K snídani si udělejte lahodné smoothie z čerstvého ovoce či zeleniny, nebo si ve vlastní sušičce připravte zdravou ovocnou svačinku do práce či do školy. A co takhle čerstvý chleba z domácí pekárny?

 

Ekologická domácnost

Také vám jde hlava kolem z toho, kolik obalů a odpadu vyprodukuje jedna domácnost? Jak toxické mohou být některé prostředky na úklid a praní? Můžeme to změnit společně, i malé kroky se počítají! Vyměňte jednorázové sáčky za plátěné nebo vyzkoušejte ekologičtější varianty houbiček na nádobí či utěrek.  Poohlédněte se také po šetrnější a ekologičtějčí drogierii, výběr je opravdu široký! A pro milovníky kávy doporučuji vyzkoušet opakovaně použitelný kelímek, který je vyrobený z recyklovaných jednorázových papírových kelímků. Za každý takovýto nákup se odměníte nejen lepším pocitem, ale také cashback odměnou!