Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 653 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Ladybio.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Ladybio.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 6 % cashback z každého nákupu!

Obchod Ladybio.cz nabízí nejlepší přírodní kosmetiku z celého světa. V tomto e-shopu najdete známé značky, které při vývoji a výrobě svých produktů používají pouze přírodní rostlinné suroviny a netestují svou kosmetiku na zvířatech.

Ladybio.cz vzniklo na základě lásky k přírodní kosmetice a úctě k přírodě, zvířatům a přirozené kráse ženy. V pozadí Ladybio.cz stojí nadšenci, kteří dbají na pečlivě vybrané portfolio pečující i dekorativní kosmetiky, která má pouze 100% přírodní a rostlinné složení.

Na Ladybio.cz naleznete pestrý výběr té nejlepší přírodní kosmetiky z Čech, Slovenska, Evropy i z celého světa. Nikdy do sortimentu nejsou zahrnovány polopřírodní produkty, Ladybio.cz vždy dbá na uvedení kompletního složení u každého výrobku, na uvedení informace, jak je zaručeno, že výrobek není testován na zvířatech a má pouze rostlinný původ. Veškerý palmový olej používaný ve výrobcích na Ladybio.cz je ekologického původu (většinou z volného fair trade sběru či kontrolovaného zemědělství) a nebyl kvůli němu vypálen žádný prales.

Opravdová šetrná přírodní kosmetika neobsahuje parabeny, chemické konzervanty, agresivní pěnidla (například SLS), PEGy, ropné produkty, emulgátory, hormonální disruptory ani méně známé škodlivé složky, jako je mastek, karmín, AZO barviva nebo propylen glykol.
Přírodní kosmetika vlastní řadu nezávislých certifikátů, které zaručují přírodní původ, netestování na zvířatech i ekologicku produkci.
Místo chemie jsou použity výtažky z bylinek, pečující oleje nebo minerální pigmenty.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro Ladybio.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat