Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 614 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Ladybio.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Ladybio.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

77 nákupů
57 uživatelů vyzkoušelo
45 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
31 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 7.5 % cashback z každého nákupu!

Obchod Ladybio.cz nabízí nejlepší přírodní kosmetiku z celého světa. V tomto e-shopu najdete známé značky, které při vývoji a výrobě svých produktů používají pouze přírodní rostlinné suroviny a netestují svou kosmetiku na zvířatech.

Ladybio.cz vzniklo na základě lásky k přírodní kosmetice a úctě k přírodě, zvířatům a přirozené kráse ženy. V pozadí Ladybio.cz stojí nadšenci, kteří dbají na pečlivě vybrané portfolio pečující i dekorativní kosmetiky, která má pouze 100% přírodní a rostlinné složení.

Na Ladybio.cz naleznete pestrý výběr té nejlepší přírodní kosmetiky z Čech, Slovenska, Evropy i z celého světa. Nikdy do sortimentu nejsou zahrnovány polopřírodní produkty, Ladybio.cz vždy dbá na uvedení kompletního složení u každého výrobku, na uvedení informace, jak je zaručeno, že výrobek není testován na zvířatech a má pouze rostlinný původ. Veškerý palmový olej používaný ve výrobcích na Ladybio.cz je ekologického původu (většinou z volného fair trade sběru či kontrolovaného zemědělství) a nebyl kvůli němu vypálen žádný prales.

Opravdová šetrná přírodní kosmetika neobsahuje parabeny, chemické konzervanty, agresivní pěnidla (například SLS), PEGy, ropné produkty, emulgátory, hormonální disruptory ani méně známé škodlivé složky, jako je mastek, karmín, AZO barviva nebo propylen glykol.
Přírodní kosmetika vlastní řadu nezávislých certifikátů, které zaručují přírodní původ, netestování na zvířatech i ekologicku produkci.
Místo chemie jsou použity výtažky z bylinek, pečující oleje nebo minerální pigmenty.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google