4 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Albatrosmedia.cz - největší české nakladatelství

Albatrosmedia.cz je e-shop největšího nakladatelského domu v České republice. Jeho tradice sahají až k roku 1949 a je tedy i nejstarším českým nakladatelstvím. Původně Albatrosmedia.cz vydával jen dětské knihy, dnes si u nich vyberou i dospělí. A nabídka není rozhodně malá, každý rok Albatrosmedia.cz vydá více 2 000 knih. Aby nabídka nakladatelství byla co nejrozmanitější, zaštiťuje pod sebou několik menších nakladatelství jako CooBoo, Motto, BizBooks, CPress, Kniha Zlín nebo Vyšehrad.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 913 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Albatrosmedia.cz

S Albatrosem je vždy zábava

Albatrosmedia.cz není jen o knihách. V průběhu celého roku organizují mnoho projektů, akcí, soutěží nebo slevových nabídek pro ty největší knihomoly i občasné čtenáře. Mezi ty největší patří například platforma Humbook, která zastřešuje vše kolem young adult knih a sdružuje čtenáře young adult literatury. Jejich nejdůležitější akcí je každoroční festival HumbookFest. Pro ty nejmenší čtenáře je tu Knihozem, každoroční akce, kdy jsou vydány ty nejlepší dětské knihy pro daný rok. Rodiče tedy nemusí trávit hodiny v knihkupectví a raději vybrat to nejlepší z nejlepších. 

Jaké kategorie Albatrosmedia.cz nabízí?

 • Beletrie pro dospělé - Albatrosmedia.cz nabízí to nejlepší z české i zahraniční beletrie pro dospělé. Naleznete u nich ty nejžhavější novinky, největší bestsellery a mnoho zajímavých žánrů, které prostě musíte mít ve své knihovničce.
 • Odborné knihy - rozvíjejte své znalosti s Albatrosmedia.cz. Ať už vás zajímá ekonomie, fotografie, historie, příroda, politika, věda nebo třeba zdraví, na tomto e-shopu naleznete vše a mnohem více. Na nic nečekejte a jen vyhledejte v čem se chcete vzdělávat příště. 
 • Populárně - naučné pro děti - na e-shopu.cz samozřejmě nezapomínají ani na děti a vydávají naučné knihy i pro. Díky Albatrosmedia.cz se může vzdělávat celá rodina. 
 • Cestování - vydejte se exotických dálek, zasněžených hor a do dalších koutů světa z pohodlí vašeho domova a s kvalitní knihou od Albatrosmedia.cz v ruce.
 • Kuchařky - vaříte pořád to samé? Vyberte si jednu z kuchařek z Albatrosmedia.cz a naučte se nové recepty. V jejich nabídce naleznete mnoho druhů kuchařek popisující různé kuchyně nebo typy stravování. 
 • Young adult - nabídka na Albatrosmedia.cz zaujme každého teenagera. Je tam totiž mnoho žánrů a typů knihu z Česka i zahraničí od nakladatelství CooBoo, Fragment, Cpress nebo třeba Egmont.
 • Komiks - komiksy jsou skvělý způsob, jak začít se čtením. Hodně obrázků a málo textu, to je sen každého nečtenáře. Vyberte svým dítkům jeden z komiksů od Albatrosmedia.cz a věřte, že jím prosviští raz dva. 
 • Leporela - nejlepší volba pro ty nejmladší. Díky těmto krátkým obrázkovým knížkám se vaše dítko naučí důležité věci jako barvy, zvířata nebo písmenka. 
 • Poezie - říkanky, básničky prostě všechna poezie pro děti. Krátké texty jsou to nejlepší pro děti, které jen tak u něčeho neposedí. Básničky je pobaví a ještě se u toho něco naučí.
 • Učebnice a slovníky - na Albatrosmedia.cz naleznete i výukové knihy, a to učebnice pro děti všech věkových kategorií, jazykové slovníky nebo dvojjazyčné knihy.
 • Kalendáře - vstupte do nového roku s krásným kalendářem od Albatrosmedia.cz, který vás bude motivovat plnit si všechny vaše cíle a přání. 

Jak ušetřit na Albatrosmedia.cz?

Albatrosmedia.cz nabízí svým zákazníkům mnoho slevových programů a akcí, i tak ale můžete na e-shopu ušetřit ještě více. Stačí když nakoupíte na Albatrosmedia.cz pomocí prokliku z Plné Peněženky a získáte tak díky službě cashback.

Nevybrali jste si u obchodu Albatrosmedia.cz?

Na Plné Peněžence naleznete mnoho dalších obchodů z kategorie “Knihy, audio, video a hry” jako například obchod Kniháček.cz s tisícemi knih pro všechny dětské i dospělé čtenáře, e-shop s audioknihami ke stažení do počítače, mobilu a tabletu Audiotéka.cz nebo obchod s knihami do každé domácnosti Kosmas. To vše samozřejmě s cashbackem.

 

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  4 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat