Albatrosmedia.cz logo

Albatrosmedia.cz – největší české nakladatelství

Žádný žánr jim není cizí, proto zde každý čtenář ukojí své literární choutky. Objevte s Albatrosmedia.cz svět příběhů a poznání!

Více o Albatrosmedia.cz

Využijte výhodné akce

SLEVA 100 Kč

EXTRA CASHBACK

Albatrosmedia.cz - Sleva 100 Kč při nákupu nad 999 Kč
Albatrosmedia.cz logo

6 % zpět

Sleva 100 Kč při nákupu nad 999 Kč

Akce končí za:

Akce končí:

SLEVA 22 %

DÁREK ZDARMA

Albatrosmedia.cz - Knihomáj
Albatrosmedia.cz logo

6 % zpět

Knihomáj

Sleva 22 % na VŠE a záložka jako dárek

Akce končí za:

Akce končí:

Peníze zpět z nákupu

6 %

O Albatrosmedia.cz

Jejich knihy obohacují ve všech podobách život dětem i dospělým. A že jich je – vydávají 2 000 titulů ročně! Studujte, rozvíjejte se nebo jen relaxujte s knihami z Albatrosmedia.cz. Stojí to za to.

S Albatrosem je vždy zábava

Albatrosmedia.cz není jen o knihách. V průběhu celého roku organizují mnoho projektů, akcí, soutěží nebo slevových nabídek pro ty největší knihomoly i občasné čtenáře. Mezi ty největší patří například platforma Humbook, která zastřešuje vše kolem young adult knih a sdružuje čtenáře young adult literatury. Jejich nejdůležitější akcí je každoroční festival HumbookFest. Pro ty nejmenší čtenáře je tu Knihozem, každoroční akce, kdy jsou vydány ty nejlepší dětské knihy pro daný rok. Rodiče tedy nemusí trávit hodiny v knihkupectví a raději vybrat to nejlepší z nejlepších. 

Jaké kategorie Albatrosmedia.cz nabízí?

 • Beletrie pro dospělé - Albatrosmedia.cz nabízí to nejlepší z české i zahraniční beletrie pro dospělé. Naleznete u nich ty nejžhavější novinky, největší bestsellery a mnoho zajímavých žánrů, které prostě musíte mít ve své knihovničce.
 • Odborné knihy - rozvíjejte své znalosti s Albatrosmedia.cz. Ať už vás zajímá ekonomie, fotografie, historie, příroda, politika, věda nebo třeba zdraví, na tomto e-shopu naleznete vše a mnohem více. Na nic nečekejte a jen vyhledejte v čem se chcete vzdělávat příště. 
 • Populárně - naučné pro děti - na e-shopu.cz samozřejmě nezapomínají ani na děti a vydávají naučné knihy i pro. Díky Albatrosmedia.cz se může vzdělávat celá rodina. 
 • Cestování - vydejte se exotických dálek, zasněžených hor a do dalších koutů světa z pohodlí vašeho domova a s kvalitní knihou od Albatrosmedia.cz v ruce.
 • Kuchařky - vaříte pořád to samé? Vyberte si jednu z kuchařek z Albatrosmedia.cz a naučte se nové recepty. V jejich nabídce naleznete mnoho druhů kuchařek popisující různé kuchyně nebo typy stravování. 
 • Young adult - nabídka na Albatrosmedia.cz zaujme každého teenagera. Je tam totiž mnoho žánrů a typů knihu z Česka i zahraničí od nakladatelství CooBoo, Fragment, Cpress nebo třeba Egmont.
 • Komiks - komiksy jsou skvělý způsob, jak začít se čtením. Hodně obrázků a málo textu, to je sen každého nečtenáře. Vyberte svým dítkům jeden z komiksů od Albatrosmedia.cz a věřte, že jím prosviští raz dva. 
 • Leporela - nejlepší volba pro ty nejmladší. Díky těmto krátkým obrázkovým knížkám se vaše dítko naučí důležité věci jako barvy, zvířata nebo písmenka. 
 • Poezie - říkanky, básničky prostě všechna poezie pro děti. Krátké texty jsou to nejlepší pro děti, které jen tak u něčeho neposedí. Básničky je pobaví a ještě se u toho něco naučí.
 • Učebnice a slovníky - na Albatrosmedia.cz naleznete i výukové knihy, a to učebnice pro děti všech věkových kategorií, jazykové slovníky nebo dvojjazyčné knihy.
 • Kalendáře - vstupte do nového roku s krásným kalendářem od Albatrosmedia.cz, který vás bude motivovat plnit si všechny vaše cíle a přání. 

Jak ušetřit na Albatrosmedia.cz?

Albatrosmedia.cz nabízí svým zákazníkům mnoho slevových programů a akcí, i tak ale můžete na e-shopu ušetřit ještě více. Stačí když nakoupíte na Albatrosmedia.cz pomocí prokliku z Plné Peněženky a získáte tak díky službě cashback.

Nevybrali jste si u obchodu Albatrosmedia.cz?

Na Plné Peněžence naleznete mnoho dalších obchodů z kategorie “Knihy, audio, video a hry” jako například obchod Kniháček.cz s tisícemi knih pro všechny dětské i dospělé čtenáře, e-shop s audioknihami ke stažení do počítače, mobilu a tabletu Audiotéka.cz nebo obchod s knihami do každé domácnosti Kosmas. To vše samozřejmě s cashbackem.

 

Hodnocení uživatelů

 • 4,8

  Počet hvězdiček: 4,5 / 5

  216 hodnocení

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Rychlý a spolehlivý nákup.

  Vojtěch L. 10. 4. 2024

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Vždy vše v nejlepším pořádku.

  Lenka P. 25. 3. 2024

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Knížky za výborné ceny, ráda zde nakupuji.

  Lucie S. 30. 10. 2023

Nejoblíběnější obchody z kategorie Sport, hobby a zábava

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit