KOSMAS

Získejte 2 % zpět z Vašeho nákupu

V knihkupectví Kosmas najdete kompletní produkci malých i velkých českých nakladatelství, vybrané zahraniční knihy a anglickou beletrii. Vedle tištěných knih tady najdete i velký výběr e-knih.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 637 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě KOSMAS?

 1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web KOSMAS
 2. Po prokliku na web provést objednávku
 3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
 4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Kosmas.cz - pronikněte do světa knihomolů


V dnešní uspěchané době je čtení knih koníčkem, který upadá. Upadá zejména mezi mladými lidmi. Je to škoda. Se čtením knih se probouzí představivost, rozšiřuje slovní zásoba a kniha je příjemným relaxem. Jestliže jste si dali předsevzetí, že začnete více číst, nebo už ke knihomolům patříte, zavítejte na Kosmas.cz.


Kosmas ve zkratce


Internetové knihkupectví Kosmas není jen e-shopem. Pokud si knihy před nákupem raději osaháte a maličko prolistujete, navštivte jednu z 28 kamenných prodejen. V nabídce je více než 50 tisíc titulů od českých i zahraničních spisovatelů. Od oddechových románů po severské kriminálky. Knihu si tedy vybere i ten nejnáročnější čtenář. Kromě běžných knih tu pořídíte i e-knihy a audioknihy.


Výhody pro čtenáře


Knihkupectví Kosmas má pro své věrné čtenáře připraveny výhody, díky kterým mohou získat slevy nebo jiné odměny.


 • Věrnostní program
  Členem programu se stanete jednoduše. Stačí se zaregistrovat. Za registraci získáte 50 bodů. Body dále sbíráte za recenze, které udělíte přečteným knihám. Po nasbírání 3000 bodů obdržíte slevovou poukázku ve výši 100 Kč.

 • Klub Kosmas
  Věrnostní kartu klubu Kosmas získáte už při nákupu nad 300 Kč. S kartou dostanete automaticky 5% slevu na nezlevněné knihy. Po nasbírání určitého počtu bodů se sleva zvyšuje.


Doprava a platba


Vůně knih je nejoblíbenější vůní knižních maniaků. Nemůžete se dočkat až ji ucítíte a začtete se do nové knihy? Máme pro vás dobrou zprávu. Kosmas všechny objednávky posílá do jednoho dne. Svůj literární balíček zaplatíte kartou, převodem nebo hotově při převzetí. Jaké jsou možnosti dopravy?


 • Osobní odběr v knihkupectví
  Dopravu neplatíte. Zaplatíte pouze manipulační poplatek ve výši 20 Kč.

 • Česká pošta
  Při platbě předem zaplatíte 65 Kč, objednávka na dobírku vás vyjde na 95 Kč.

 • PPL
  Poplatek za dopravu je stejný jako u České pošty.

 • Zásilkovna
  Síť Zásilkoven je široce rozvětvená. Za dopravu na odběrné místo zaplatíte 37 Kč.


Knižní inspirace na závěr


Je spousta knih a tvůrců, které bychom vám rádi doporučili. Věříme ale, že budete radši, když si web sami projdete a najdete knížku přesně podle preferencí. Pokud byste ale přeci jen rádi krapet inspirace na spisovatele, tady je.


 • Dan Brown
  Nejznámějším dílem je bezesporu Šifra mistra Leonarda. Pokud vám styl psaní tohoto pána vyhovuje, přečtěte si jeho knihu Počátek.

 • Margaret Atwood
  Máte rádi seriál Příběh služebnice? A věděli jste, že autorkou knižní předlohy je tato dáma? Minulý rok vyšlo 2. vydání. Zkuste porovnat knihu se seriálem.

 • Alena Morštajnová
  Pokud máte raději české umělce, doporučujeme bestseller loňského roku. Kniha se jmenuje Hana a o zajímavé počtení budete mít postaráno.


Hledáte jinou knihu?


Knihkupectví Kosmas nemá v nabídce vaši vytouženou knížku? Zkuste navštívit KnihyDobrovský.cz, kde kromě literatury pořídíte i společenské hry nebo malé dárky pro své blízké.
Podmínky nákupu s Cashbackem pro KOSMAS si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat