5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

KetoMIX.cz - ketonová dieta

Ketomix.cz je nejen e-shop, ale také poradenské centrum pro každého, kdo se o tento oblíbený typ diety zajímá. Pokud chcete zhubnout, zkuste se podívat na stránky KetoMixu a přečíst si více o dietě.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 666 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o KetoMIX.cz

Princip KetoMix diety

Princip KetoMix diety je založen na zvýšeném příjmů proteinů a omezeném příjmu sacharidů. Jedná se o vědecky podloženou metodu hubnutí, která funguje na muže i ženy bez rozdílu věku. Ketomix.cz ve spolupráci s výživovými poradci, vyvinul speciální proteinová jídla, které je možné zakoupit v e-shopu na stránkách ketomix.cz.

Proč zvolit KetoMix?

  • Účinné hubnutí bez hladovění a cvičení.
  • Rychlý a trvalý výsledek bez jojo efektu.
  • Bez glutamátů a chemických přísad.
  • Produkty vhodné pro celiaky i vegany.
  • Vitamíny a minerální látky pro podporu imunity.
  • Výběr z 22 plnohodnotných jídel.

Proč si zvolit Ketomix.cz

Ketomix.cz má své odborníky, kteří odpovídají v poradně. Na dotazy odpovídá zkušený tým výživových poradců a specialistů se zaměřením na nízkosacharidové stravování. Problematice lidského stravování a zejména ketonové diety plně rozumí a jsou zvyklí i na velmi osobní dotazy. Samozřejmě dodržují naprostou diskrétnost a proto není nutné se čehokoli obávat. Na své facebookové skupině má e-shop tisíce členů a více než 10 tisíc zodpovězených dotazů.

Ketonová dieta

Shazování přebytečných kil pomocí ketonové diety je revoluční způsob hubnutí, který si nachází stále více příznivců. Na rozdíl od jiných diet vám neslibuje zázraky přes noc, ale zároveň víte, že ketonová dieta opravdu funguje, což je doloženo i dlouholetými výzkumy.

Ketonová dieta, jak ze samotného názvu vyplývá, znamená hubnutí (neboli držení diety) na principu ketózy. A co vlastně ketóza je? Jedná se o vyvolání specifického stavu, kdy tělo začne vytvářet ketolátky. Protože nedostává žádnou rychlou energii v podobě sacharidů či cukrů, sáhne po zásobách tuku. Proces ketózy nastartujete, pokud budete přijímat pouze bílkovinná jídla spolu se zeleninou. Vyznat se však bez rady či pomoci v tom, které potraviny jsou vhodné a které nikoliv, bývá složité. Proto KetoMix dieta nabízí řešení v podobě připravených jídel, jež jsou určena pro celodenní režim.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat