Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 622 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Sklizeno.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Sklizeno.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

130+ nákupů
93 uživatelů vyzkoušelo
30 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
80 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Sklizeno.cz je obchod s kvalitními potravinami a dobrým jídlem z Čech i ze světa. Veškerý sortiment je vybírán podle interního kodexu výběru potravin. Proto na Sklizeno.cz najdete zejména poctivé potraviny bez zbytečné chemie z prvotřídních surovin.

Ať už chcete udělat nákup pro celou rodinu nebo jen potěšit chuťové buňky, v sortimentu najdete výrobky různých kategorií s prověřeným složením. V nabídce je čerstvé, ručně dělané kváskové i bezlepkové pečivo, vyzrálé hovězí, ale i vepřové a drůbeží maso od lokálních farmářů, nebo dokonce čerstvé ryby z Moře v Brně a punkevních chovů. Nejen maminky ocení racio výrobky, sýry a uzeniny od lokálních farmářů, ale i mléčné výrobky a zásoby do spíže. V sekci Nápoje vás jistě zaujmou netradiční přírodně fermentované limonády, piva z malých pivovarů, moravská či francouzská vína od trendy vinařů nebo široká nabídka čajů a kávy z lokální pražírny. Sklizeno.cz ví, že i mlsat se dá zdravě, a proto do sortimentu zařadil i zdravé dobroty bez zbytečných přídavků cukru, laktózy, v BIO kvalitě nebo dokonce RAW výrobky. Pro celiaky je zase k dispozici spousta bezlepkových dobrot. Celý sortiment lze koupit v e-shopu na www.sklizeno.cz, ale i v několika kamenných prodejnách v Brně, kde můžete spoustu věcí ochutnat, nebo si nechat poradit od zkušených prodejců.

Chcete-li udělat radost svým blízkým nebo kolegům, je Sklizeno.cz ideálním místem k nákupu netradičních dárků. Takových, které v jiných obchodech nekoupíte. A protože každý má rád něco jiného, jsou vám k dispozici i dárkové poukazy, díky nimž můžete svým nejbližším nechat volnou ruku při výběru. Novinkou jsou degustační balíčky v různých cenových relacích. Každý měsíc vám Sklizeno.cz vybere to nejlepší z dané kategorie sortimentu a pošle na vaši adresu. Zkrátka nebudete muset brouzdat v jednotlivých sekcích e-shopu. Sklizeno.cz vás sám upozorní na ty největší laskominy, které stojí za ochutnání.

A jak se na Sklizeno.cznakupuje on-line? Naklikáte si nákup do půlnoci jednoho dne, a druhý den vám jej Sklizeno.cz buďto doveze prostřednictvím služby Sklizeno.cz Rozvoz (Brno a okolí), nebo si jej sami vyzvednete v některé z myfooodích prodejen v Brně. Případně vám Sklizeno.cz nákup pošle po celé ČR prostřednictvím PPL. Jakýkoliv způsob dopravy je při nákupu nad 500 Kč ZDARMA. Zboží v Sklizeno.cz pečlivě balí tak, aby k vám celý nákup dorazil v pořádku. K prvnímu nákupu navíc dostanete 100 Kč jako dárek.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro Sklizeno.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google