Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 638 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Sklizeno.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Sklizeno.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Sklizeno.cz je obchod s kvalitními potravinami a dobrým jídlem z Čech i ze světa. Veškerý sortiment je vybírán podle interního Kodexu kvality. Proto na Sklizeno.cz najdete zejména poctivé potraviny bez zbytečné chemie z prvotřídních surovin.

Ať už chcete udělat nákup pro celou rodinu nebo jen potěšit chuťové buňky, v sortimentu najdete výrobky různých kategorií s prověřeným složením. V nabídce je pestrá paleta potravin, které zužitkujete v kuchyni – od mouky přes koření, superkvalitní olivové oleje, těstoviny (i bezlepkové), omáčky a protlaky až po rýži a luštěniny. Nejen maminky ocení racio výrobky, snídaně a svačinky. V sekci Nápoje vás jistě zaujmou netradiční přírodně fermentované limonády, moravská či francouzská vína od vinařů, kteří to s vínem myslí vážně, nebo široká nabídka čajů a kávy z lokální pražírny. Sklizeno.cz ví, že i mlsat se dá zdravě, a proto jsou v sortimentu i zdravé dobroty bez zbytečných přídavků cukru, laktózy, v BIO kvalitě nebo dokonce RAW výrobky. Pro celiaky je zase k dispozici spousta bezlepkových dobrot. Prodejny Sklizeno nabízejí vedle tohoto sortimentu čerstvé zboží – pečivo, maso a uzeniny, sýry a mléčné výrobky a spoustu dalšího. Kromě toho se ve vybraných prodejnách můžete rychle, dobře, ale především kvalitně najíst. Samozřejmě také můžete spoustu věcí ochutnat nebo si nechat poradit od zkušených prodejců.

Chcete-li udělat radost svým blízkým nebo kolegům, je Sklizeno.cz ideálním místem k nákupu netradičních dárků. Takových, které v jiných obchodech nekoupíte. Vyberte si z nabídky dárkových balíčků. A protože každý má rád něco jiného, jsou vám k dispozici i dárkové poukazy, díky nimž můžete svým nejbližším nechat volnou ruku při výběru.

A jak se na Sklizeno.cz nakupuje on-line? Objednáte si a nákup vám kamkoli po České republice přiveze kurýrní služba. Můžete si ho také vyzvednout v některé z vybraných prodejen (pick-up). Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu zdarma. Zboží ve Sklizeno.cz pečlivě balí tak, aby k vám celý nákup dorazil v pořádku. K prvnímu nákupu navíc dostanete 100 Kč jako dárek.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro Sklizeno.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat