3,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Sklizeno.cz - kvalitní a zdravé potraviny

Český řetězec SKLIZENO patří mezi poměrně mladé, ale i tak zákaznicky oblíbené firmy na tuzemském trhu. Odlišuje se tím, že v jeho nabídce převažují výrobky od malých a středních výrobců z Česka doplněné o vybrané zahraniční zboží.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 916 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Sklizeno.cz

Kvalitní potraviny z Čech i ostatních zemí

První prodejna byla otevřena v roce 2011 v Brně, následovala Praha, Zlín a Olomouc. Důkazem, že se jedná o úspěšný koncept je fakt, že SKLIZENO se v roce 2016 spojilo se dvěma konkurenčními firmami a rozšířilo tak své pobočky do dalších měst v České republice. Na všech prodejnách najdete kvalitní potraviny s jasným složením a původem. Nalákat vás mohou i připravené rychlé svačinky či obědové menu. Veškeré nabízené výrobky jsou k dispozici na e-shopu SKLIZENO.cz nebo na prodejně. V e-shopu můžete navíc načerpat inspiraci pro vaše domácí vaření — k dispozici vám jsou recepty a magazín.

Co vše seženu na e-shopu SKLIZENO.cz

Nabídka kvalitních potravin s jasným složením i původem je zde opravdu široká a vybere si z ní opravdu každý zastánce zdravého životního stylu. Navíc se v ní rychle zorientujete díky přehledným záložkám. Ať už sháníte potraviny pro výživnou snídani a svačinu, klasické suroviny (mouka, cukr, těstoviny, rýže atd.), dochucovadla, zdravé mlsání či něco slaného na zub, tak nebudete mít problém s výběrem. Chcete obdarovat své blízké luxusními potravinami? Zavítejte do nabídky dárkových balíčků — připraveny jsou zde pro vás vánoční, narozeninové, k výročí, ale třeba i firemní. A co zde tedy seženete v jednotlivých kategoriích?

 • Pekárna, cukrárna - vyberte si sladké pečico, chleba je na výběr i v bezlepkové variantě, slané pečivo, trvanlivé pečivo a také dezerty a dorty.
 • Mléko a vejce - sem patří mimo jiné i jogurty, tvaroh, sýri, kysané mléčné nápoje, různé pomazánky, ale i veganská varianta mléka.
 • Čerstvé maso - drůbeží, vepřové, vyzrálé hovzí a ryby, prostě od každého druhu něco vždy najdete.
 • Uzeniny - šunky, salámy, párky, klobásky, slanina, špek, paštiky, škvarky, už se vám sbíhají sliny? :-)
 • Ovoce a zelenina - čerstvá i nakládaná nebo sušená.
 • Rychlá jídla - tady najdete třeba sladké svačiny, slané koláče, sendviče, jídla „Ohřej a sněz“, pomazánky ke svačině, těstoviny, hotové vývary, těsta a knedlíky.
 • Zdravé mlsání  - slané, sladké i suché plody v super kvalitě.
 • Trvanlivé potraviny - kvalitní kaše, cereálie, vločky nebo dezerty SKLIZENO, med, také rýže a obiloviny, oleje, ale třeba i nakládané delikatesy. V této kategorii setkáte s tradičními surovinami, např. s kořením, moukou, těstovinami a potřebami na pečení.
 • Svět nápojů - najdete zde vše, na co si vzpomenete, tedy čaje, kávu, piva, limonády, sirupy, vína a mnoho dalšího.
 • Domácnost a hygiena - najdete zde množství přípravků pro péči o tělo, hygienické potřeby, ale i věci na úklid, praní nebo i krmení pro mazlíčky

Nabídka cashbacku na PlnáPeněženka.cz

Proklikněte se na e-shop SKLIZENO.cz z webového portálu Plnápeněženka.cz a získejte tzv. cashback, tedy příjemných 3,5 % z ceny nákupu zpět. Nevybrali jste to, co jste hledali? Není problém. Stejným způsobem ušetříte i na dalších e-shopech, mnohdy i více.

Jak nejlépe ušetřit

Kromě zmíněné nabídky cashback od Plné Peněženky je i řada dalších možností, jak ušetřit. Seznamte se s nimi, abyste je mohli využívat naplno a nakupovali tak potraviny s jasným složením a původem na SKLIZENO.cz ještě s větší oblibou. Skvělé je, že každým nákupem podpoříte malé a střední tuzemské výrobce.

Nevybrali jste si na SKLIZENO.cz?

Pak se podívejte do naší kategorie “Jídlo” a nakupte svačiny a snídaně u e-shopu Pokeat.cz. Líbit by se vám mohl i internetový obchod s cereáliemi Mixit.cz. Pořídit můžete i jídlo v biokvalitě, a to na stránkách Freshbedýnky.cz.


 

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  3,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat