Sklizeno.cz logo

Sklizeno.cz – kvalitní a zdravé potraviny

Zařiďte si se Sklizeno.cz o poznání chutnější život s jídlem, co je dobré, prospívá a je z poctivých surovin! Dobrou chuť.

Více o Sklizeno.cz

Obchod je momentálně nedostupný

Spolupráce s obchodem byla ukončena. Děkujeme za pochopení.

O Sklizeno.cz

Jste mlsní a vybíraví, ale zároveň chcete jíst zdravě a být fit? Tužte své zdraví se Sklizeno.cz a pochutnávejte si na těch nejkvalitnějších a nejchutnějších potravinách na trhu!

Kvalitní potraviny z Čech i ostatních zemí

První prodejna byla otevřena v roce 2011 v Brně, následovala Praha, Zlín a Olomouc. Důkazem, že se jedná o úspěšný koncept je fakt, že SKLIZENO se v roce 2016 spojilo se dvěma konkurenčními firmami a rozšířilo tak své pobočky do dalších měst v České republice. Na všech prodejnách najdete kvalitní potraviny s jasným složením a původem. Nalákat vás mohou i připravené rychlé svačinky či obědové menu. Veškeré nabízené výrobky jsou k dispozici na e-shopu SKLIZENO.cz nebo na prodejně. V e-shopu můžete navíc načerpat inspiraci pro vaše domácí vaření — k dispozici vám jsou recepty a magazín.

Co vše seženu na e-shopu SKLIZENO.cz

Nabídka kvalitních potravin s jasným složením i původem je zde opravdu široká a vybere si z ní opravdu každý zastánce zdravého životního stylu. Navíc se v ní rychle zorientujete díky přehledným záložkám. Ať už sháníte potraviny pro výživnou snídani a svačinu, klasické suroviny (mouka, cukr, těstoviny, rýže atd.), dochucovadla, zdravé mlsání či něco slaného na zub, tak nebudete mít problém s výběrem. Chcete obdarovat své blízké luxusními potravinami? Zavítejte do nabídky dárkových balíčků — připraveny jsou zde pro vás vánoční, narozeninové, k výročí, ale třeba i firemní. A co zde tedy seženete v jednotlivých kategoriích?

 • Pekárna, cukrárna - vyberte si sladké pečico, chleba je na výběr i v bezlepkové variantě, slané pečivo, trvanlivé pečivo a také dezerty a dorty.
 • Mléko a vejce - sem patří mimo jiné i jogurty, tvaroh, sýri, kysané mléčné nápoje, různé pomazánky, ale i veganská varianta mléka.
 • Čerstvé maso - drůbeží, vepřové, vyzrálé hovzí a ryby, prostě od každého druhu něco vždy najdete.
 • Uzeniny - šunky, salámy, párky, klobásky, slanina, špek, paštiky, škvarky, už se vám sbíhají sliny? :-)
 • Ovoce a zelenina - čerstvá i nakládaná nebo sušená.
 • Rychlá jídla - tady najdete třeba sladké svačiny, slané koláče, sendviče, jídla „Ohřej a sněz“, pomazánky ke svačině, těstoviny, hotové vývary, těsta a knedlíky.
 • Zdravé mlsání  - slané, sladké i suché plody v super kvalitě.
 • Trvanlivé potraviny - kvalitní kaše, cereálie, vločky nebo dezerty SKLIZENO, med, také rýže a obiloviny, oleje, ale třeba i nakládané delikatesy. V této kategorii setkáte s tradičními surovinami, např. s kořením, moukou, těstovinami a potřebami na pečení.
 • Svět nápojů - najdete zde vše, na co si vzpomenete, tedy čaje, kávu, piva, limonády, sirupy, vína a mnoho dalšího.
 • Domácnost a hygiena - najdete zde množství přípravků pro péči o tělo, hygienické potřeby, ale i věci na úklid, praní nebo i krmení pro mazlíčky

Nabídka cashbacku na PlnáPeněženka.cz

Proklikněte se na e-shop SKLIZENO.cz z webového portálu Plnápeněženka.cz a získejte tzv. cashback, tedy příjemných 3,5 % z ceny nákupu zpět. Nevybrali jste to, co jste hledali? Není problém. Stejným způsobem ušetříte i na dalších e-shopech, mnohdy i více.

Jak nejlépe ušetřit

Kromě zmíněné nabídky cashback od Plné Peněženky je i řada dalších možností, jak ušetřit. Seznamte se s nimi, abyste je mohli využívat naplno a nakupovali tak potraviny s jasným složením a původem na SKLIZENO.cz ještě s větší oblibou. Skvělé je, že každým nákupem podpoříte malé a střední tuzemské výrobce.

Nevybrali jste si na SKLIZENO.cz?

Pak se podívejte do naší kategorie “Jídlo” a nakupte svačiny a snídaně u e-shopu Pokeat.cz. Líbit by se vám mohl i internetový obchod s cereáliemi Mixit.cz. Pořídit můžete i jídlo v biokvalitě, a to na stránkách Freshbedýnky.cz.


 

Hodnocení uživatelů

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  5 hodnocení

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Mají vše co máme rádi. Velký výběr, vždy čerstvé.

  Jitka H. 24. 2. 2022

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  rychlé vyzvednutí, příjemné jednání

  Tereza B. 24. 2. 2022

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Vse vporafku,rada se nekdy vratim

  Jana M. 24. 2. 2022

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit