Bez registrace nezískáte peníze zpět z nákupu ve výši až 15 %! Registrujte se a získejte vstupní bonus 50 Kč! »

Sklizeno.cz

Internetový obchod prodávající kvalitní a dobré jídlo.

Získejte až 3.5 % zpět z Vašeho nákupu

Přejít a získat cashback

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 15 % peněz zpět z ceny nákupů ve více než 400 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Sklizeno.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Sklizeno.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

85 nákupů
65 uživatelů vyzkoušelo
31 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
80 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Sklizeno.cz je obchod s kvalitními potravinami a dobrým jídlem z Čech i ze světa. Veškerý sortiment je vybírán podle interního kodexu výběru potravin. Proto na Sklizeno.cz najdete zejména poctivé potraviny bez zbytečné chemie z prvotřídních surovin.

Ať už chcete udělat nákup pro celou rodinu nebo jen potěšit chuťové buňky, v sortimentu najdete výrobky různých kategorií s prověřeným složením. V nabídce je čerstvé, ručně dělané kváskové i bezlepkové pečivo, vyzrálé hovězí, ale i vepřové a drůbeží maso od lokálních farmářů, nebo dokonce čerstvé ryby z Moře v Brně a punkevních chovů. Nejen maminky ocení racio výrobky, sýry a uzeniny od lokálních farmářů, ale i mléčné výrobky a zásoby do spíže. V sekci Nápoje vás jistě zaujmou netradiční přírodně fermentované limonády, piva z malých pivovarů, moravská či francouzská vína od trendy vinařů nebo široká nabídka čajů a kávy z lokální pražírny. Sklizeno.cz ví, že i mlsat se dá zdravě, a proto do sortimentu zařadil i zdravé dobroty bez zbytečných přídavků cukru, laktózy, v BIO kvalitě nebo dokonce RAW výrobky. Pro celiaky je zase k dispozici spousta bezlepkových dobrot. Celý sortiment lze koupit v e-shopu na www.sklizeno.cz, ale i v několika kamenných prodejnách v Brně, kde můžete spoustu věcí ochutnat, nebo si nechat poradit od zkušených prodejců.

Chcete-li udělat radost svým blízkým nebo kolegům, je Sklizeno.cz ideálním místem k nákupu netradičních dárků. Takových, které v jiných obchodech nekoupíte. A protože každý má rád něco jiného, jsou vám k dispozici i dárkové poukazy, díky nimž můžete svým nejbližším nechat volnou ruku při výběru. Novinkou jsou degustační balíčky v různých cenových relacích. Každý měsíc vám Sklizeno.cz vybere to nejlepší z dané kategorie sortimentu a pošle na vaši adresu. Zkrátka nebudete muset brouzdat v jednotlivých sekcích e-shopu. Sklizeno.cz vás sám upozorní na ty největší laskominy, které stojí za ochutnání.

A jak se na Sklizeno.cznakupuje on-line? Naklikáte si nákup do půlnoci jednoho dne, a druhý den vám jej Sklizeno.cz buďto doveze prostřednictvím služby Sklizeno.cz Rozvoz (Brno a okolí), nebo si jej sami vyzvednete v některé z myfooodích prodejen v Brně. Případně vám Sklizeno.cz nákup pošle po celé ČR prostřednictvím PPL. Jakýkoliv způsob dopravy je při nákupu nad 500 Kč ZDARMA. Zboží v Sklizeno.cz pečlivě balí tak, aby k vám celý nákup dorazil v pořádku. K prvnímu nákupu navíc dostanete 100 Kč jako dárek.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Doporučené obchody