Freshbedýnky.cz logo

Freshbedýnky.cz - jídlo v biokvalitě

Jste milovníkem dobrého, ale hlavně kvalitního jídla? Pak zapomeňte na dlouhé fronty v supermarketech a nakupujte online produkty v bio kvalitě, které byly vypěstovány a sklizeny českými farmáři.

Více o Freshbedýnky.cz

Obchod je momentálně nedostupný

Spolupráce s obchodem byla ukončena. Děkujeme za pochopení.

O Freshbedýnky.cz

Jste milovníkem dobrého, ale hlavně kvalitního jídla? Pak zapomeňte na dlouhé fronty v supermarketech a nakupujte online produkty v bio kvalitě, které byly vypěstovány a sklizeny českými farmáři.

Je to víc, než jen jídlo

V klasickém supermarketu na vás čeká zelenina a ostatní zboží zabalené do plastových obalů, kde navíc budete muset stát dlouhé fronty. Skrze navigační menu u Freshbedýnky.cz si sami vyberete produkty, které potřebujete. Freshbedýnky.cz rozváží zboží po celé republice, dovézt si můžete nechat i chlazené zboží jako je maso či mléčné produkty.

Jaké kategorie Freshbedýnky.cz nabízí?

 • Novinky - jestli jste pravidelným zákazníkem webu Freshbedýnky.cz, tak tuto kategorii určitě oceníte, protože svým zákazníkům nabízí veškeré prodávané novinky od jejich stálých dodavatelů, a to na jednom místě.

 • Bedýnky - Freshbedýnky.cz nabízí předem připravené bedýnky, které obsahují jen to nejkvalitnější zboží na našem trhu dostupné. Najdete zde například bedýnky zeleninové, ovocné, kombinované, s produkty na vývar, odšťavňovací, zeleninové a ovocné do kanceláře a spousta dalších.

 • Ovoce - i vitamínové bomby pro vás a vaše děti můžete na Freshbedýnky.cz pořídit. Objednat si můžete vše od banánů a datle po manga, hrušky či kokosové ořechy.

 • Zelenina - čeští farmáři vám díky webu Freshbedýnky.cz zajišťují přísun těch nejčerstvějších surovin na výrobu salátů, polévek a mnoha dalších pokrmů. Vše vypěstované s láskou a v té nejvyšší kvalitě.

 • Bylinky a houby - všechna nejčerstvější dochucovadla a houby na veškeré pokrmy jsou pro vás připraveny na jednom webu.

 • Pečivo - máte na výběr z bezlepkového, celozrnného i běžného pečiva. Vše čerstvé a křupavě upečené.

 • Maso a ryby - to nejčerstvější na našem trhu si můžete nechat dovézt až do domu. Vše od drůbežího, hovězího, telecího a jehněčího po ryby, mořské plody či dokonce paštiky, uzeniny a sádlo.

 • Mléčné výrobky - nechte si do vaší bedýnky přibalit i něco z mléčných výrobků se spoustou živin. Sýry, jogurty, tvarohy, mléko a mléčné nápoje, máslo či smetanu si na Freshbedýnky.cz můžete koupit a zajistit si tak přísun zdravých biopotravin.

 • Do lednice - v této kategorii najdete potraviny, které se musí uchovávat v chladu lednice či mrazničky. Nakoupit si můžete vejce a majonézy, vegany by mohly potěšit čistě veganské produkty, dále si můžete do bedýnky nechat přibalit mraženou zeleninu, zmrzliny, dorty, polévky, pesta, pomazánky, či dezerty.

 • Do spíže - i trvanlivé potraviny si na webu Freshbedýnky.cz můžete koupit. Do spižírny by se vám mohly hodit vločky, müsli, kaše, oleje, octy, ochucovadla, sladké a slané pochutiny, mouky a suroviny na pečení, ořechy, semínka, sušené ovoce, přesnídávky, těstoviny, obiloviny, luštěniny, koření, sůl, med, cukr, sladidla, alko a nealko nápoje, sladidla, sirupy, džemy, ořechové krémy, sterilovaná a nakládaná zelenina, konzervy a superfoods.

 • Domácnost - Freshbedýnky.cz nejsou jen potraviny, ale také produkty běžně potřebné v domácnosti. Mohly by se vám hodit prostředky na praní a úklid, osobní hygienu, nebo třeba produkty pro domácí mazlíčky.

Jak ušetřit na Freshbedýnky.cz

Ušetřete na nákupu díky Plné peněžence a proklikněte se skrze jejich stránky na web Freshbedýnky.cz. Díky cashbacku se vám tak na váš bankovní účet vrátí až 3,5 % z vašeho nákupu.

Jaká je doprava zboží u Freshbedýnky.cz

V případě, že bydlíte v Praze, si budete moci vybrat den i čas dopravy vámi sestavené či vybrané bedýnky. Doprava je však možná i po celé České republice, kdy vám balíček dopraví zásilková služba DPD, a to každý pracovní den kromě pondělí. V předpokládaný den doručení vám bude zaslána informační SMS zpráva s přesným časem příjezdu kurýra. Při kurýrní dopravě od DPD si však nemůžete nechat dopravit chlazené zboží a některé druhy ovoce. Nákup si pak dále můžete vyzvednout také na výdejně přímo Freshbedýnek na adrese Údolní 212/1, 147 00 Praha 4-Braník v jejich otevírací době od pondělí do pátku od 14:00 do 17:30 a  v neděli od 13:00 do 16:00. Jako připomenutí toho, že je vaše bedýnka připravena vám bude také zaslána SMS zpráva.

Jaká je cena dopravy?

Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu zcela ZDARMA! Při nákupu menším vás doprava vyjde na 100 Kč, za dodávky od dopravních společností si připlatíte 159 Kč, přičemž minimální hodnota nákupu je ve všech případech 400 Kč.

Možnosti platby na Freshbedýnky.cz

Platit můžete buď kartou rovnou při objednávání bedýnky, dále je však možnost platby hotově či kartou při převzetí zboží řidiči či kurýrovi.

Sleva na první nákup

Jste-li u Freshbedýnky.cz novým zákazníkem, obdržíte od nich 100 Kč slevu na první nákup, a to při objednávce nad 500 Kč.

Nevybrali jste si nic z obchodu Freshbedýnky.cz?

Nevadí! S Plnou Peněženkou můžete díky cashbacku ušetřit i u jiných podobných obchodů. Podívejte se v naší sekci “Jídlo” a nakupte například kvalitní a dobré jídlo u obchodu Sklizeno.cz nebo zdravé snídaně u Pokeat.cz. Skvělou volbou pro milovníky dobrého jídla jsou i prémiové dárkové koše od ZdravýKoš.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit