Ohlédnutí za Týdnem s Ketomix.cz

Na Plné Peněžence jsme již podruhé zasvětili celý týden jednomu z populárních e-shopů. Tentokrát se jednalo o obchod, který má v nabídce produkty pro všechny, kteří chtějí hubnout a zdravě se stravovat. V dnešním článku si shrneme to nejpodstatnější, co jste se mohli dočíst v našich newsletterech v rámci Týdne s Ketomixem.

4. 2. 2024
Ohlédnutí za Týdnem s Ketomix.cz

Už jste se seznámili s dietou Ketomix? Jedná se o dietu jednoduchou a časově úspornou, jelikož není potřeba hledat speciální potraviny nebo trávit čas složitým vařením. KetoMix dieta nabízí velkou variabilitu v jídlech, což zabraňuje monotónnosti stravování. Uživatelé mohou začít hubnout přirozeně a bez pocitu hladu, aniž by bylo potřeba intenzivního cvičení, ačkoliv mírný pohyb je vždy doporučen.

U KetoMixu můžete zakoupit dietní plán i spoustu chutných proteinových jídel! Nejedná se jen o obchod, ale o komunitu lidí, kteří hledají cestu k lepšímu zdraví prostřednictvím keto stravování. E-shop nabízí široký výběr kvalitních produktů od lahodných ketogenních snacků až po vyvážené doplňky stravy. Stravování může být nejen zdravé, ale i chutné a pohodlné.

Pokud ještě nemáte s Ketomixem vlastní zkušenost, můžete si přečíst hodnocení obchodu od ostatních Peněženkářů. K dispozici vám je také několik starších recenzí

A máme pro vás i pár tipů, které vám pomohou s rozhodnutím, zda je ketonová dieta vhodná právě pro vás:  

Ketodieta a nemoc
V případě výskytu krátkodobé nemoci, jako je např. chřipka, se doporučuje zahájit dietu až po uzdravení nebo ji do okamžiku uzdravení přerušit. U dlouhodobého onemocnění je dobré projít si seznam chorob, které dietu vylučují, a konzultovat postup s vaším lékařem.

Ketodieta a nápoje
U ketodiety je velmi důležitý pitný režim. Doporučuje se vypít 2-3 litry denně. Vyvarovat byste se měli slazených nápojů. Káva a čaj jsou povoleny, ale neslazené. Ketodietě nesvědčí ani alkohol (doporučuje se maximálně decilitr nízkosacharidového vína denně).

Ketodieta a pohyb
Pohybová aktivita není během ketodiety podmínkou, ale její zařazení může být prospěšné.

Rychlost dodání a hmotnost balíčku
Balíček můžete očekávat do tří pracovních dnů. Počítejte s tím, že u největších balíčků může jít o zásilku větší hmotnosti. Největší balíčky váží až kolem 5 kilogramů. 


Na Týden s Ketomixem si pro vás tento e-shop připravili extra slevu 5 % na vše. Pokud jste akci nestihli využít, nemusíte zoufat. Akce Ketomix totiž pravidelně aktualizujeme a v profilu e-shopu na Plné Peněžence najdete vždy ty, které jsou aktuálně platné.

A pokud hledáte inspiraci, co si u Ketomixu pořídit, nechte se inspirovat recenzí naší Anežky, která otestovala 4 týdenní dietní program pro ženy.

Podobné články