Recenze KetoMIX - PLÁN NA 4 TÝDNY

Proteinová dieta je čím dál tím více populární, mezi propagátory diet na tomto principu patří mnoho známých osobností. My jsme se k proteinové dietě dostali přes Mahulenu Bočanovou, která je tváří značky KetoMIX. KetoMIX jsme si vygooglily a po prostudování Heuréky, kde má tato značka 93% spokojenost zákazníků, jsme se dostali ke spoustě recenzí. Z celkového počtu 666 ověřených recenzí, jich je 614 pozitivních, proto jsme neváhali a produkt si na zkoušku objednali také.

4. 12. 2018
Recenze KetoMIX - PLÁN NA 4 TÝDNY

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 4,5 / 5

Proteinová dieta je čím dál tím více populární, mezi propagátory diet na tomto principu patří mnoho známých osobností. My jsme se k proteinové dietě dostali přes Mahulenu Bočanovou, která je tváří značky KetoMIX. KetoMIX jsme si vygooglily a po prostudování Heuréky, kde má tato značka 93% spokojenost zákazníků, jsme se dostali ke spoustě recenzí. Z celkového počtu 666 ověřených recenzí, jich je 614 pozitivních, proto jsme neváhali a produkt si na zkoušku objednali také.

PROTEINOVÁ DIETA - O CO SE JEDNÁ

Celá dieta ja postavená na minimálním příjmu sacharidů/cukrů, oproti tomu je navýšen příjem bílkovin, případně i zdravých tuků. Princip diety je tedy postaven na minimálním příjmu sacharidů, který by neměl přesáhnout 50 gramů za den. Pro někoho je tento údaj děsivý, ovšem je zapotřebí brát v potaz, že se nejedná o dlouhodobý životní styl, ale o krátkodobější program, který vás naučí jíst pravidelně, nad jídlem přemýšlet, jíst dostatek zeleniny a pořádně pít. Vlastně vás zkrátka nakopne a pomůže vás přeorientovat na zdravý životní styl.

Je to zázrak? Ano, i ne! Pro někoho může být zázrakem rychlý úbytek váhy, jenže nejedná se o žádné kouzlo. Dieta je založena na ketóze, kdy vaše tělo začne využívát jako zdroj energii tuky. Za normálních okolností tělo bere potřebnou energii z přijatých sacharidů/cukrů, ovšem když tělu tuto živinu nedodáte, tak po cca třech dnech se přeprogramuje a energii začne čerpat z tuků, díky čemuž je pálí. Prvních pár dní, než se tělo do ketózy dostane se mohou objevit mírné potíže, bolest či motání hlavy, slabost, či malátnost. Tento stav je způsoben právě přechodem vašeho těla do ketózy, obtíže do cca 3 dní odezní a naopak se dostaví příval energie.

Důležité: velmi důležité u diety je zvýšit příjem tekutin, obyčejné vody, nejlépe 2-3 litry denně (Peťa, když měla opravdu chuť na něco dobrého, sáhla po malé plechovce koly zero, víme, že se nejedná o zdravou variantu řešení, ale pro psychickou úlevu jednou za čas, proč ne). Je potřeba si opravdu hlídat, aby se jednalo o kolu bez cukru, jelikož jakýkoli cukr by vás mohl z ketózy vyhodit a znovu by trvalo pár dní, než se do ní opět dostanete. Takže slazení a další energeticky bohaté potraviny jsou zde zakázány.

Dalším důležitým bodem programu je příjem zeleniny, keto jídla tedy doplňujte doporučenou zeleninou. Doporučenou proto, jelikož jsou druhy zeleniny, které v sobě obsahují značné množství cukrů a ten by vás z ketózy mohl zbytečně vyhodit.

Mezi doporučenou zeleninu patří špenát, celer, okurka, cuketa, lilek a další, jejich výčet naleznete na stránkách KetoMIXu.

Dieta je vhodná pouze pro zdravé jedince, kteří nejsou nikterak náchylní na onemocnění ledvin, srdce a dalších orgánů! Jestliže si svým zdravotním stavem nejste zcela jisti, poraďte se raději se svým lékařem. Dieta také není vhodná pro těhotné a kojící ženy.

JEDNOTLIVÉ PRODUKTY

NÁPOJ - dobrá rozpustnost, je lepší po namíchání nechat koktejl pár minut odstát, čímž lehce zhoustne a dodá vám větší pocit sytosti. Chuťově přirovnáváme k dětskému sunaru či syrovátkovému nápoji. Do nápoje se přidává příchuť, kterých je momentálně v e–shopu k dostání sedm, vyzkoušeli jsme příchuť káva, kokos a lesní plody.

TIP Plné Peněženky: smíchejte koktejl s trochou vody, oříšky, slunečnicová semínka a strouhaný kokos. Lžičkou vytvarujte na pečícím papíru “sušenky” a upečte v troubě.

Příchuť do nápoje káva - jemná, ne příliš sladká, za Peťu z odzkoušených příchutí nejlepší.

TIP Plné Peněženky: přidejte do nápoje s příchutí kávy jedno vychlazené presso, vznikne vám výborný nápoj podobný ledové kávě Eis Kaffee.

Příchuť do nápoje kokos - tato příchuť Peťu moc neoslovila. Hanku naopak, stejně jako ostatní diskutujících na facebooku. Tady je právě tato příchuť vychvalovaná nejvíce.

Příchuť do nápoje lesní plody - další velmi dobrá příchuť, když je drink vychlazený, chutná jako jogurtový nápoj.

KAŠE

Banánová - jablečná příchuť- chuťově cítíme opravdový banán, kaše není přeslazená, přitom sladká a bez chemické chuti.

Čokoládová příchuť - opět chutově celkem dobrá kaše.

TIP Plné Peněženky: pro větší požitek přidejte trochu strouhaného kokosu, nebo nadrobno nasekané oříšky či jiné druhy semínek.

OMELETA - my jsme vyzkoušely se sýrovou příchutí. Omeleta se také připravuje pouze smícháním přášku s vodou, mužete přidat i nakrájenou cibulku, špenát či další zeleninu. Výhodou omelet je to, že se z této směsi dá vyrábět spoustu dalších chutných jídel, viz Tipy Plné Peněženky.

TIP Plné Peněženky: vyzkoušejte si z omelety upéct houstky (stačí smíchat cca 50 ml vody, přidat lžičku kmínu, pomalu přimíchat našlehaný bílek, směs dát na pečící papír a péct na 200 stupňů cca 20 minut. Směs v troubě nabobtná a po upečení vypadá jako opravdová houska). Chuťově je tato houska velmi dobrá, doporučujeme po upečení rozříznout a přidat špenát, kysané zelí či jinou zeleninu.

Tip Plné Peněženky II: směs připravíme dle návodu, přidáme jeden našlehaný bílek, nakrájené žampióny a špenát (můžete přidat více druhů zeleniny, hlívu ústřičnou atd.), dochutíme bylinkami a solí, lehce promícháme a směs přelejeme na hluboký talíř. Vložíme na cca 2 minuty do mikrovlnky, směs se pěkně propeče a díky bílku dostane nadýchanou strukturu. Následně překlopíme na talíř, posypeme salátem a máme super vaječnou omeletu, ze které není cítit žádná přášková pachuť.

HOUSTIČKY - jako přílohu k zelenině jsme si častokrát upekly houstičky. Stačí smíchat jednu odměrku směsi s cca 15 ml vody a vytvarovat bochánky. 

POLÉVKY

zeleninová příchuť - chuťově polévka připomíná zeleninový vývar, je méně slanější, prášek se rozpustil dobře.

TIP Plné Peněženky: Na suchou pánev dejte listy špenátu, pár kuliček baby kapusty a pár žampionů, zeleninu chvilku poduste a přidejte do polévky. Takto můžete přidávat jakoukoli dovolenou, ne příliš sladkou, zeleninu (květák, brokolice, celer, petržel…)

gulášová příchuť - tato polévka nám bohužel nesedla, zkoušeli jsme vylepšit kořením, zelím, hlívou ústřičnou a další zeleninou, ale bohužel, tento produkt si nás nezískal. Z polévky je hodně cítit přášková chuť, za nás jediný produkt, který jsme nespotřebovali a ani nespotřebujeme.

sýrová příchuť - tato polévka nenadchne ani neurazí, má neutrální chuť, přidáním mírně povařené brokolice a květáku dostane polévka chuť dobrou, ale samotná bez zeleniny nás příliš neoslovila.

DENÍK

Hanka a Peťa se rozhodly vyzkoušet oblíbenou proteinovou dietu. Vybrali si balíček pro 4 týdenní plán a poctivě si vše rozdělily. Rozhodly se pro dvoutýdenní program, během kterého si psali deník, kde zaznamenávali své pocity.

Pojďme se podívat, jak se jím dieta dařila a jakých dosáhli výsledků.

1.den  

PETA -  na dietu jsem nabuzená, jsem na ni i psychicky připravená a těším se na výsledky, z toho důvodu mi první den dodržování stravy nedělá problémy, měla jsem standardně pět jídel, tři byly koktejly, další dva jsem si dala polévky, do kterých jsem přidala na vodě podušený špenát se žampióny, první den OK.

HANKA - jsem pravý opak Peti, co se stravování týče. Jdu do toho po hlavě a jsem zvědavá, jak to zvládnu. Nejsem zvyklá jíst pravidelně ani dodržovat pitný režim. Diety mi do teď byly cizí. Tajně doufám, že se díky KetoMIXu moje “nezdravé” návyky alespoň upraví. První den jsem zvládla bez obtíží, měla jsem 5 jídel, 3x koktejl, gulášovou polévku s přídavkem  kysaného zelí a na vodě podušené hlívy ústřičné (byl to pro mě trest) a na svačinu kaši s příchutí čokolády. Až na polévku bylo vše ok, tu musím příště více dochutit.

2. den  

PEŤA - pocit hladu, ale myslím, že se jedná pouze o psychický, jelikož vím, že nic krom produktů Ketomix a doporučené zeleniny nemohu. Dle instrukcí piju 3 litry vody denně, do které si ráda přidám citrón či nadrobno nastrouhaný zázvor.

HANKA - jsem překvapená, zatím nepociťuji očekávaný hlad. Spíš chuť dát si něco normálního. Kromě koktejlů z ostatního jídla nadšená nejsem. Věřím však, že je to na zvyku a také o samotné přípravě. Jsem v pohodě, dobrá nálada mě neopouští. energie mám zatím dost.

3. den

PEŤA - váhový úbytek 1,5 kg - únava, slabost, ze stránek Ketomixu jsem vyčetla, že se jedná o klasický pocit v začátku držení diety. Do ketózy se ženské tělo dostává cca čtvrtý den, kdy by tento stav slabosti měl odeznít. I když jsem měla v noci kvalitní a dlouhý spánek, celý den se mi chce spát, břicho trochu splasklo, ale přičítám to zatím odvodnění. I když hodně piji, mám neustálý pocit žízně.

HANKA - po dvou dnech 1,6 kg dole. Dnes jsem si na přípravě jídla dala víc záležet, jelikož se poprvé dostavil také pocit hladu. Nejen že jsem doplnila více zeleniny v podobě bílé papriky, salátové okurky a avokáda. K večeři jsem si udělala omeletu s vyšlehaným bílkem, žampiony a čerstvými bylinkami připravenou v mikrovlnné troubě. Chutnala mi a měla jsem pocit, že jím něco normálního. Gulášovou polévku však nezvládám dochutit. Stále převládá prášková příchuť.

4. den

PEŤA - váhový úbytek 2 kg - úbytek na váze je již velmi znatelný čtvrtý den, ovšem přičítám to menstruaci, kterou jsem měla na začátku programu a velkým zavodněním těla. Celkový pocit super, ráno jsem se probudila s plošším břichem, nejsem nafouklá, cítím se skvěle, mám více energie než předešlý den. Přes den jsem měla trochu hlad, ale to dávám za vinu volné sobotě, kdy jsem neměla nic moc na práci, tak jsem na jídlo myslela intenzivněji.

HANKA - po čtyřech dnech KetoMixu úbytek váhy rovná 2 kila. S jídlem stále bojuju, nadšená nejsem. Kromě koktejlů, ty mi chutnají - všechny. a nejvíc s kokosovou příchutí. K obědu jsem si dala sýrovou polévku s přídavkem brokolice, dalo se - stačilo jen zlehka dosolit a přidat trochu bylinek. Chutná mi víc než gulášová, není z ní cítit tolik prášek. Průběžně uzobávám různou zeleninu a oříšky. K večeři jsem si dala lehce orestované fazolky na troše olivového oleje s bylinkami, lehce okořeněné. Zakusovala jsem to proteinovými houstičkami, které jsem připravila podle receptu.

PS: jelikož jsem brožuru s recepty zapomněla v práci, musela jsem improvizovat. Na netu jsem žádné recepty ketomix nenašla…. vzpomněla jsem si na podporu na stránkách KetoMIX, která má fungovat 24 hodin denně. Proto jsem se na ní kolm 19 hodiny obrátila. Napřed to nevypadalo moc nadějně, Terezka (jestli se dobře pamatuju jméno)  mi moc šancí k dosažení on-ůine jídelníčku neposkytla, avšak po nahlášení jména, na koho byla objednávka vytvořena byla sdílnější a nabídla recepty poslat ve formě PDF na můj mail. Poté jsme se domluvili a dostala jsem odkaz na Magazín KetoMIX, kde jsem potřebný recept na placičky našla. Škoda jen že na něj neodkazují na svých stránkách. Mají k tomu však jistě svůj důvod.

5. den

PEŤA - váhový úbytek stále 2 kg - dnešek byl fajn, ráno jsem se probudila s dostatkem energie a vydala jsem se na 15km procházku do lesů, při strmějším výšlapu se mi trochu motala hlava (asi absence cukru), ale jinak v pořádku. Bez problémů. Vylepšila jsem svůj “chlebík” z omelety tak, že po upečení a vychladnutí ho rozříznu a přidám pořádnou dávku kyselého zelí - samozřejmě nedoslazované, klasické v pytlíku, bochánek chutná jak zelňák.

HANKA -  přibrala jsem 0,3 Kg!!! Musím být důslednější a dodržovat 3 hodinové pauzy mezi jídly. Mám s tím problém a jím nepravidelně. Následkem toho se projeví pocit hladu a sním toho víc než bych měla. Jako tradičně jsem začala po ránu kávou s trochou mléka a koktejlem. Zařadila jsem více zeleniny - zjišťuju. že polévky opravdu nemusím, tak se snažím poskládat jídelníček jak jen to jde…. omeleta, koktejly, zelenina….

Dnes jsem prošla těžkou zkouškou….. Strávila jsem odpoledne na chalupě, kde se jako každoročně konala drakiáda - oheň, pečené buřty, pivo... Musím sama sebe pochválit! Všem nástrahám jsem úspěšně odolala a namísto piva jsem si dala 2x střik, kde převládala voda a suché víno bylo spíše na ovonění (celkem ani ne deci). Příště si nesmím zapomenout nízkosacharidové víno KetoMIX

6. den

PETA - váhový úbytek 2,5 kg - nemohla jsem dospat rána, kdy jsem měla upřímnou chuť na koktejl, musím říct, že jsem chutí produktů velmi překvapená a ráno jsem si koktejl vylepšila přidáním silné kávy. Během dne žádný problém, jen mě produkty trochu nadýmají, možná je to také díky zelenině, kterou jím většinou syrovou.

HANKA: jsem zpět… celkový váhový úbytek 2,3 kg.  Jídlo v průběhu dne už klasika s malými obměnami.. polévku jsem vypustila. K obědu jsem si udělala omeletu a k večeři jsem si dala koktejl. S pravidelnou stravou už nemám téměř žádný problém. Pocit hladu pomalu mizí.

7. den

PEŤA: váhový úbytek 2,5 kg -  dnes jsem prošla ohněm, byla jsem na oslavě narozenin, ale vydržela jsem. Na začátku diety jsem se rozhodla, že dám přednost dlouhodobějším cílům, než krátkodobému potěšení. Dietu chci opravdu vydržet a vyzkoušet, takže i když jsem umírala touhou po víně, překonala jsem se a vydržela.

HANKA: Dnes jsem podnikla delší procházku, bylo to fajn, jen jsem se večer cítila vyčerpaná. Celkový úbytek po týdnu 2,6 kg. Už to nejde dolů tak jako na začátku, ale jsem spokojená. Těším se, že se další den “překlopím” do 2. fáze a zařadím do jídelníčku další povolené potraviny. Hlavně si můžu si dát jedno “normální” zdravé jídlo.

Po zkušenostech z počátku diety kdy jsem nebyla moc dobře nachystaná jdu na nákupy. Koupila jsem si kuřecí prsíčka a lososa. Těším se jak malé děcko. Až teď si uvědomuju, jak mi běžné jídlo chybí. Jdu o kousek dál, mají celkem fajn vánoční výzdobu… potřebuju relax… jdu kolem stánku s dortíky a zmrzlinou...prchám pryč. Zastaví mě až stánek s oříšky a suchými plody. To můžu, to je dovolené. Nakoupím madle, vlašáky, lískové oříšky, slunečnicová semínka. No přinávám, že to leze celkem do peněz, ale na druhou stranu ušetřím díky KetoMIXU. Nechala jsem se přesvědčit k ochutnávce (slečna mě nemusela dlouho přemlouvat) makadamových ořechů… jsou vynikající. Uspokojená odcházím domů s parádním nákupem.

8. den

PEŤA: váhový úbytek 3 kg - jsem na sebe pyšná, že jsem včera oslavu přečkala bez alkoholu, nejen, že ranní pohled do zrcadla mě těší, ale vstávání bez kocoviny bylo taky super :) Dnešní den zvládám v pohodě, ráno před prací jsem byla na squashi, myslela jsem si, že budu na kurtě chodit bez energie, přeci jen, nemám žádný cukr, ale nakonec super. V práci mě honí mlsná, tak jsem si dala vlašské ořechy a pár pistácií. Produkty již mám odzkoušené, vím, co mi jak chutná, takže se na každé jídlo těším.

HANKA: Zrelaxovaná po víkendu vstávám svěží a odpočatá. Úbytek na váze 3,1 kg. Posnídala jsem kávu s koktejlem a na svačinu jsem si dala kopec zeleniny a něco málo ořechů. No a konečně to přišlo….. míchaný zeleninový salát s kouskem lososa udělaného v mikrovlnce s trochou bylinek pokapaných olivovým olejem. MILUJU jídlo! Po návratu z práce koktejl… zelenina, ořechy. K večeři čokoládová kaše se slunečnicovými semínky.

9. den

PEŤA - váhový úbytek 3,5 kg - jsem překvapená, jak jdou rychle kila dolů, opravdu jsem nečekala, že devátý den budu mít téměř 4 kg dole. Na svačinu jsem si udělala opět keto houstičky, které jsem tentokrát naplnila spařeným špenátem a žampióny, je to fakt moc dobrá varianta klasického pečiva. Ranní koktejl jsem již klasicky vylepšila silným pressem.

HANKA: Mám krizi. Ani 3,3 kg dole po devíti dnech mě neuspokojuje :) Jsem přemotivovaná. Ráno káva koktejl. v průběhu dopoledne oříšky a něco málo zeleniny, pak až oběd. To samé co včera, mňamka. Na svačinu koktejl, k večeři omeleta s hlívou a čerstvými bylinkami. Dnes jsem měla dost běhání a po 8mi hodinovém prac. výkonu jsem total vyšťavená.

10. den 

PEŤA: váhový úbytek 4 kg - 4 kila za deset dní super, jsem nadšená a takovýto úbytek po tak krátké době je motivací a hnacím motorem dále nepolevit a vydržet. Dnes super, energie je, jídlo mi chutná, pocit dobrý.

Hanka: Mám angínu + antibiotika. Už vím, proč jsem byla včera tak unavená a mrzutá. Jídlo už zaběhlý režim, k obědu pro změnu plátek kuřecí se žampiony, fazolky a špenát. Bylo to fajn. Váhový úbytek 3,6 kg.

11. den 

PEŤA: váhový úbytek 4 kg - jídlo v pořádku, ale přepadla mě šílená chuť na bílé víno, na stránkách Ketomixu je online chat, který jsem využila a zeptala jsem se, zda sklenka suchého bílého vína může ketózu narušit, holky z chatu mi sdělili, že ne, tak jsem si jednu sklenku dopřála. Jestli mě někdy něco chutnalo, tak to jsem ještě nezažila chuť dobrého vína po téměř 2 týdnech abstinence.

HANKA - Oříšky jsou nebezpečné a nejen ty :)  Včera jsem “neuklidila” misku a snědla jsem v průběhu dne u počítače všechny, co tam byly. Navíc předchozí den a dnes díky nachlazení téměř bez pohybu. Někde jsem četla (myslím že to bylo v příručce KetoMIXu ), že není dobré vážit se každý den, že to může být demotivující. NAOPAK. Když si myslím, že se celý den stravuji jak mám a ráno je má váha o 100g vyšší než předchozí den, hned vím, že jsem něco podcenila. Bez téhle zkušenosti si to totiž nikdo nepřipustí, začíná mě bavit sledovat svoje tělo, jak se chová a začíná se mi líbit ta moc to ovlivnit.

12. den

PEŤA: váhový úbytek 4 kg - dnes v pořádku den, nic, co by mě vykolejilo.

HANKA: Už i pro mě zajetá klasika. Koktejly, salát s tuňákem. Dnes za trest ani oříšek, placky z omelety a sýrem Cottage. K pití voda - sladké limonády apod. mi nechybí. Váhový úbytek 3,9 kg.

13. den

PEŤA: váhový úbytek 4,5 kg - dnes opět vše v pořádku, jídla chutné, energie je, radost z plochého břicha také.

HANKA: Přemýšlím, čím si oživit jídelníček. Koktejly, omelety a maso se zeleninou už mi nestačí. Přidala jsem k snídani 2 míchaná vejce bez pečiva, pouze se zeleninou, čímž jsem uspokojila své chuťové buňky. Piju více neslazené ovocné a zelené čaje. Váhový úbytek 4,4 kg.

14. den

PEŤA: váhový úbytek 5 kg - dnes je poslední den programu, opravdu jsem nadšená, 5 kilo dole za dva týdny je naprosto super, až na pár slabých chvilek jsem neměla vůbec hlad, každý den jsem jedla půl kila doporučené zeleniny a když přišla chuť na něco jiného, dala jsem si ořechy nebo 100% oříškové máslo.

HANKA: Dnes mám naplánovaný konec diety. Slíbila jsem si, že si tento den opravdu užiju. K snídani jsem si dala vařené vejce se spoustou čerstvé zeleniny a samozřejmě kávu, k obědu kuřecí špíz s paprikou, cuketou a cibulí. V průběhu dne 2 koktejly a k večeři sýrovou omeletu se špenátem. Můj celkový váhový úbytek po 14 dnech je 4,7 kg. Jsem nadšená. Měla jsem cíl 2 kg týdně, což jsem překonala, takže super.

Zhodnocení diety

PEŤA: Dnes je to týden po dietě, nahoře mám od ukončení programu cca 0,5 kila, stravuji se tak, že ještě střídám ketomix jídla s klasickými jídly, aby byl přechod pozvolný. Musím uznat, že mě tento program naučil pravidelně jíst, pít a více se na skladbu svého jídelníčku zaměřit. Za sebe mohu ketomix dietu doporučit a dávám 5 hvězdiček z 5.

HANKA: Stejně jako Peťa hodnotím dietu KetoMIX s týdenním odstupem. Protože miluju klasická česká jídla, dortíky ke kávě a mnohé další, předpokládala jsem, že to bude kruté a že to po pár dnech vzdám. Ale byla jsem rozhodnutá nepodlehnout pokušení a chtěla jsem vydržet naplánovaných 14 dní diety.

Nad moje očekávání se to opravdu dá zvládnout. Důležité je odhodlání a rozmazlování sebe sama v pravidelnosti a přípravě toho. co jíte. Jakmile si osvojíte správné návyky, nemusíte se ani obávat strašáka v podobě  jojo efektu. Pořád si dělám koktejly - ty jsem si oblíbila a taky si víc vybírám, co budu jíst. Samozřejmě, že si dám i jídlo, které má mnohem vyšší kalorický příjem, na druhou stranu vím, že naoplátku to chce víc pohybu a další jídlo nahradit třeba zeleninou, nebo právě koktejlem.

I když jsem KetoMIX nedržela dle předepsaného plánu minimálně 4 týdny, musím potvrdit že splňuje, co slibuje.

Kritický byl pro mě 1. týden, kdy jsem byla “odkázaná” pouze na stravu KetoMIXu. Avšak pokud bych se rozhodla zhubnout, tak určitě tímto způsobem. Dieta není drastická a dá se vydržet. Navíc ve 2. fázi, kdy můžete 2 jídla nahradit běžnou stravou, je to už pouze o tom, jestli podlehnete chutím na něco “zakázaného”.

Za mě má KetoMIX 4 body z 5. Myslím, že na polévkách, které v první fázi dle mého nahrazují hlavní jídlo dne a kdy je dieta “nejkrušnější”, se dá ještě zapracovat.

Na závěr bych přidala několik rad těm, kteří nikdy v minulosti nedrželi žádnou dietu, stejně jako já.

 1. Začátek diety si důkladně načasujte a to tak, aby jste se v 1. fázi zbytečně nedostali do “hříšných” situací (Vánoce, oslavy, dovolená…..).
 2. Den před začátkem diety si dojděte na nákup! Nakupte všechno, co vám pomůže, až vás přepadne krize a věřte, že ona přijde :)
 3. Udělejte si zásoby! Vybavte se dostatečně VŠEMI povolenými druhy zeleniny, dostatkem kysaného zelí, čerstvých bylinek, oříšků, žampionů, hlívou ústřičnou…..
 4. Nachystejte si krabičky s jídlem, do kabelky přidejte oříšky nebo různá semínka, zkrátka to, co vám pomůže odolat zakázanému pokušení.
 5. Taky mějte v začátcích vždy po ruce brožuru s různými recepty a návody, dokud si je neosvojíte….nebo dobrou kamarádku, která je v tom s vámi :) Pomůže vám překonat těžké začátky.
 6. Když bude nejhůř, nezapomeňte, že jsou tu výživoví poradci, kteří jsou vám v případě potřeby k dispozici.
 7. HODNĚ ŠTĚSTÍ!

Další informace o Ketomixu

 

Dietní plány

Je jen na vás, pro jaký plán se rozhodnete. Směrodatná by pro vás měla být váha. Na výběr máte Plán na 4 týdny , Plán na 6 týdnů, Plán na 9 týdnů, Plán na 14 týdnů

Celý program se skládá za tří fází, které doporučujeme dodržet!

 • fáze 1. -  5x denně jídlo KetoMIX + cca 0,5 kg povolené zeleniny, oříšky
 • fáze 2. -  3x denně jídlo KetoMIX + 2x denně běžná bílkovinová jídla, povolená zelenina, oříšky, netučné sýry….
 • Stabilizační fáze - běžná jídla, s dostatečným množstvím bílkovin, vzorový jídelníček je součástí balení

 

Proteinová jídla

Proteinová jídla od KetoMIX vám pomůžou dosáhnout vysněného cíle. Na výběr máte

Výhodné keto balíčky, Proteinové nápoje, Proteinové polévky, Proteinové omelety, Proteinové kaše, Doplňky, Čokolády a sladkosti.

 

KetoMIX potraviny obsahují:

 • kvalitní sójové a syrovátkové proteiny
 • vitamíny pro podporu imunity
 • kyselinu fenolovou - antioxidační účinky
 • lněné semínko - přispívá ke správné činnosti mozku
 • glukomanan pro dobré trávení a delší pocit sytosti

 

Nejsme v tom nikdy sami!

 • V KetoMIXu chápou, že držet dietu není zrovna jednoduchá a každého z nás může přepadnout slabá chvilka, nebo prostě jen potřebujeme poradit. Zkušení odborníci jsou vždy ochotní nám pomoci a to ve dne i v noci.
 • 24hodinová on-line podpora
 • Na stránkách KetoMIX najdete on-line chat, kde můžeme v případě potřeby řešit naše potřeby či dotazy.
 • Facebooková poradna
 • Pokud se potřebujeme poradit, nebo máme potřebu se pochlubit našimi úspěchy, na FaceBooku má KetoMIX skupinu, kde jsou nám k dispozici výživoví poradci, se kterými můžeme řešit vše co nás trápí, nebo nás těší.

Magazín KetoMIX

Většina produktů KetoMIX se dá různě upravovat. Ať už se jedná o polévky, tak i z omelety si můžete nachystat houstičky či různé placičky. Pokud nevíte jak na to a nemáte po ruce brožuru, kde jsou různé recepty k dispozici, dozvíte se více v on-line Magazínu KetoMIX

 

 

Podobné články