Superpotraviny-naturalis.cz logo

Superpotraviny-naturalis.cz – zelené potraviny a superpotraviny

Nemáte čas konzumovat denně tolik ovoce a zeleniny, kolik byste potřebovali? Pak jsou Superpotraviny-naturalis přesně pro vás!

Více o Superpotraviny-naturalis.cz

Peníze zpět z nákupu

4,5 %

Recenze a články

O Superpotraviny-naturalis.cz

Všechny jejich produkty mají pozitivní vliv na tělo i mysl! Dělejte maximum pro své zdraví se Superpotraviny-naturalis.cz a zkuste jejich doplňky stravy, čaje, smoothies a další pochutiny.

Jedině kvalitní produkty

Kvalita je pro Superpotraviny-naturalis.cz velmi důležitá. Všechny produkty na e-shopu osobně vybírají a sami zkouší, aby měli jistotu, že dodávají svým zákazníkům jen to nejlepší a to nejzdravější. Zelené potraviny a superpotraviny jim dodávají jen ti nejschopnější pěstitelé, kteří patří mezi světovou špičku. Kvalitu zejména dokazují světoznámé certifikáty, a také spokojenost zákazníků. 

Jaké kategorie Superpotraviny-naturalis.cz nabízí?

  • Zelené potraviny - detoxikujte své tělo a povzbuďte ho dávkou zelených potravin, které patří mezi ty nejhodnotnější přírodní živiny. Vyzkoušejte například mladý zelený ječmen, řasu chlorellu nebo spirulinu. 
  • Superpotraviny - goji berries, acerola, chia semínka, prášek maca, to vše jsou superpotraviny, které dodají vašemu tělu důležité živiny, upevní zdraví a zařídí úlevu od psychitckého napětí. Přesvědčte se o jejich účincích sami.
  • Čínská medicína - zdraví prospěšné houby patřící pod čínskou medicínu vám pomohou zejména s posilněním organismu zatížený sportem, stresem či nemocí. Vyzkoušejte například houby chaga, reishi, cordyceps nebo hericium. 
  • Funkční směsi - trápí vás konkrétní zdravotní problém a chtěli byste ho řešit přírodní cestou, poté jsou pro vás funkční směsi jasnou volbou. 100% přírodní produkty, které se specializují například na slabou imunitu, špatné zažívání nebo nedostatek energie. 
  • Smoothies - smoothie to je lahodná zdravá snídaně, popřípadě svačina, která je plná vitamínů, minerálů, vlákniny a dalších důležitých látek. Pokud preferujete ovoce, potěší vás smoothie s borůvkami nebo ananase, pokud máte radši zeleninový nádech, určitě vyzkoušejte smoothie s mladým ječmenem nebo matchou.  
  • BIO čaje - výjimečné čaje v prvotřídní BIO kvalitě jen na Superpotraviny-naturalis.cz. Ochutnejte a poznejte pozitivní účinky zelených, ovocných a bylinkových čajů od prověřených pěstitelů z celého světa. 
  • BIO čokolády - není čokoláda jako čokoláda. Ale ta z Superpotraviny-naturalis.cz je opravdu vynikající. Možná je to proto, že je vyráběná z prémiových kakaových bobů, které prospívají tělu i duši, a zároveň dodávány v netradičních kombinacích například goji berries, bílou moruší nebo levandulí. 
  • Zdravé pochutiny - mlsání není hřích, když mlsáte zdravě. Vyměňte nekvalitní cukry, mouky a koření za zdravější a vychutnávejte pochutin i nadále. Vyzkoušejte kokosovou nebo banánovou mouku, kokosový cukr, nebo BIO čokoládu. 
  • Přírodní proteiny - proteiny jsou nezbytnou součástí každodenní stravy. Že jich máte dostatek můžete zařídit například pomocí přírodních proteinů od Superpotraviny-naturalis.cz. Rostlinné proteiny jsou vyráběny ze sóji, rýže a hrachu, zároveň je v nabídce i živočišný vaječný protein. 

Jak ušetřit na Superpotraviny-naturalis.cz?

I přes vysokou kvalitu všech produktů na Superpotraviny-naturalis.cz se e-shop snaží svým zákazníkům poskytovat co nejvýhodnější ceny. Vy ale na svém nákupu budete moci ještě více ušetřit, a to když nakoupíte pomocí prokliku z Plné Peněženky. Získáte tak díky službě cashback 4,5 % z celé částky objednávky zpět na váš účet.

Nevybrali jste si u obchodu Superpotraviny-naturalis.cz?

Na Plné Peněžence naleznete mnoho dalších obchodů z kategorie „Potraviny" jako například müsli od Mixit, kde si můžete namíchat během pouhých pár kliků své vysněné müsli, obchod s prémiovými dárkovými koši ZdravýKoš.cz nebo obchod KetoDiet.cz s účinnou proteinovou dietou

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit