Soutěžní recenze se Superpotraviny-Naturalis.cz: o difuzér, esenciální olej a osvěžovač vzduchu

Naturalis nejsou jen certifikované superpotraviny, ale také přírodní kosmetika, čínská medicína a další doplňky. V rámci dnešní recenze jsme se podívali na difuzér, esenciální olej a osvěžovač vzduchu. Jste zvědaví, jak s nimi byla naše kolegyně spokojena?

19. 3. 2021
Soutěžní recenze se Superpotraviny-Naturalis.cz: o difuzér, esenciální olej a osvěžovač vzduchu

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

 

Internetový obchod Superpotraviny-Naturalis.cz je to pravé pro každého, kdo se zajímá o potraviny a produkty, které nakupuje. Produkty e-shopu se pyšní řadou certifikátů a ocenění za kvalitu. Tým Naturalis navíc zná své pěstitele a produkty nejprve vyzkoušel. Necháte se zlákat jejich nabídkou i vy? Podívejte se na jejich e-shop, nebo zkuste své štěstí v naší soutěži. 

 

Výherci soutěže

Blahopřejeme

 

O co soutěžíme? 

V dnešní soutěžní recenzi 4 výherci dostanou voucher na nákup v e-shopu Superpotraviny-Naturalis v hodnotě 1 000 Kč.

 

Jak se zapojím do soutěže?

Je to opravdu snadné. Stačí splnit jednu podmínku, a to sice nakoupit přes Plnou Peněženku jakékoliv zboží v e-shopu Superpotraviny-Naturalis.cz. Důležité je, aby tento nákup byl proveden v období od 19 .3. do 23. 3. 2021. Podrobné podmínky soutěže najdete ZDE.

 

Osvěžovač vzduchu ve spreji s levandulí

Recenze Superpotraviny-Naturalis: Osvěžovač vzduchu s levandulí

 

Možností, jak příjemně provonět domov, je mnoho. Musím se však přiznat, že patřím k zastáncům přírodních produktů, tím pádem se mi okruh možností o něco zmenšuje. Často používám sojové svíčky s přírodními esencemi, potpourri nebo vonné tyčinky.

Když se mi naskytla možnost vyzkoušet něco nového, byla jsem nadšená. Tentokrát jsem pro vás otestovala aroma difuzér, limetkový esenciální olej do koupele a levandulový osvěžovač vzduchu ve spreji z internetového obchodu Naturalis.

Balíček dorazil v naprosto v pořádku – produkty byly důkladně zabalené a chráněné před případným poškozením během cesty. Recenze Superpotraviny-Naturalis: Osvěžovač vzduchu, difuzér a esenciální olej

Odjakživa miluji vůni levandule – když mi kvete na zahrádce, tak u ní denně postávám a těším se z její vůně. Ráda si z ní dělám i vonné sáčky do skříně. Osvěžovač s výstižným názvem „Prázdniny v Provence“ mě tedy, jak je vám už zřejmé, oslovil téměř okamžitě. Co se týče jeho vůně, tak má opravdu blízko skutečné levanduli.

Vůně osvěžovače vzduchu je opravdu zajímavá. Jsou v ní cítit trochu i citrusy a růže (zřejmě díky limonenu a geraniolu, které tento osvěžovač také obsahuje), ale levandule převládá.

Celkově oceňuji, že jemně a dlouhodobě provoní celý byt. Ráda ho aplikuji například na záclony či gauč. Má opravdu příjemnou vůni a stačí jen pár stříknutí.

 

Aroma Difuzér Naturalis

Recenze Superpotraviny-Naturalis: Aroma difuzér

  • Cena: 1 099 Kč
  • Objem: 400 ml
  • Zachovává kvalitu éterických olejů
  • Provoní, zvlhčuje a dezinfikuje ovzduší
  • Jednoduché ovládání 
  • Hodnocení Jany: ★★★★★ 
  • Stránka produktu: Aroma Difuzér Naturalis 

 

Difuzér mě samozřejmě zajímal z celé zásilky ze všeho nejvíce. Už podle fotografie v e-shopu jsem z něj byla nadšená. Po jeho rozbalení jsem byla mile překvapena. Co se týče designu, tak ten je podle mého na jedničku. Miluji dřevo, především světlé dřevo, takže tento difuzér je pro mě jako dělaný. Sice je z části plastový, ale dřevo převládá a celkově vypadá opravdu velmi hezky.

Příprava a samotné spuštění je velmi jednoduché. Díky přiložené odměrce nalijete do difuzéru doporučené množství vody, přidáte pár kapek esenciálního oleje, zvolíte si délku chodu (na výběr je 1, 2 či 6 hodin) a zapnete.

Po chvilce začne z horního otvoru unikat voňavá pára. Zajímavé je, že se tekutina neodpařuje díky zahřívání, a to z důvodu, že by to esenciální olej znehodnotilo. Funguje na principu ultrazvukových vln (vibrací), čímž se vytváří jemná mlha.

Kromě doby si můžete také zvolit barvu, a to buď jednu určitou vámi oblíbenou, nebo necháte barvy plynule přecházet z jedné do druhé.

Trochu jsem se obávala zvuku, na který si u různých difuzérů lidé stěžují. Mé obavy byly zbytečné – tento difuzér je naprosto tichý a není téměř slyšet. Uslyšíte však šplouchání vody, které ten provozní, trochu nepříjemný zvuk, překrývá.

 

Esenciální olej do koupele a aromalamp „To pravé limetové“

Recenze Superpotraviny-Naturalis: Esenciální olej do koupele a aromalampy

 

Do difuzéru jsem použila esenciální olej „To pravé limetové“. Po levanduli a vanilce jsou citrusy mojí další oblíbenou vůní. Jedná se o kvalitní přírodní esenciální olej. Co se týče jeho složení, tak jsem byla naprosto spokojená. Rozhodně nedoporučuji si pořizovat vonné oleje, které jsou sice levnější, ale vyrábí se synteticky a neobsahují moc přírodních složek. U tohoto limetkového esenciálního oleje se jedná o 100% přírodní silici z limetky.

Esenciální olej od Naturalis mi spolu s difuzérem během chvilky provoněl krásně celý pokoj svěží a úžasnou vůní. Nelenila jsem tedy a vyzkoušela jsem ho podle rady v e-shopu i do koupele. Nejprve jsem si ho předem rozmíchala v troše mandlového oleje a poté nalila do vany. Jedná se o svěží vůni – doporučila bych ho tedy spíše do ranní koupele pro načerpání energie a ne na večerní relax.

Nicméně je to opravdu skvělá vůně a pokud máte rádi citrusy, tak určitě neváhejte. Já jsem byla moc spokojená a určitě ho ještě využiji jak v kombinaci s difuzérem, tak do vany.

 

Něco málo o e-shopu Superpotraviny-Naturalis.cz

Internetový obchod Superpotraviny-Naturalis.cz je známý tím, že nabízí širokou nabídku kvalitních potravin, přírodní kosmetiky a dalších doplňků. Tým Naturalis si za každým nabízeným zbožím stojí a sám ho vyzkoušel. Těšit se zde můžete třeba na čaje, zelené potraviny, čokolády a kosmetiku. Mnoho z produktů má certifikaci BIO, takže si vyberou i náročnější zákazníci. 

I vegani budou nadšeni, spousta produktů není živočišného původu. U každého produktu v e-shopu se dozvíte podrobné informace – vlastnosti produktu, jeho použití, jak se vyrábí a zpracovává a samozřejmě jeho složení.

 

Trocha inspirace

Pokud toužíte se dozvědět něco víc ze světa zdravé stravy nebo se třeba inspirovat novými recepty, tak určitě navštivte magazín Naturalis. Najdete ho přímo na stránkách e-shopu.