KetoDiet.cz logo

KetoDiet.cz – účinná proteinová dieta

Kvalita a skvělá chuť KetoDiet jídel a nápojů z ní dělá super parťáka na cestě za štíhlou postavou. Nehladovte a ciťte se skvěle!

Více o KetoDiet.cz

Peníze zpět z nákupu

3,5 - 10 %

Nový zákazník - produkty bez slevy

10 %

Nový zákazník - zlevněné produkty

7 %

Stávající zákazník - produkty bez slevy

5 %

Stávající zákazník - zlevněné produkty

3,5 %

Recenze a články

O KetoDiet.cz

Hubnete do šatů, plavek či kvůli zdraví? S KetoDiet.cz hubněte efektivně a pochutnávejte si při tom na nízkosacharidových proteinových jídlech a nápojích nebo se inspirujte spoustou skvělých receptů!

Už máte dost všech diet, jejichž výsledkem je akorát jojo efekt. Chcete shodit kila dolů nenásilně a hlavně tak, aby se po pár týdnech nevrátila zase zpátky. S účinnou proteinovou KetoDietou se vám to může splnit. V e-shopu KetoDiet.cz totiž objevíte proteinová jídla, která mají snížený obsah cukrů a zároveň zvýšený obsah bílkovin. Díky tomu ve vašem těle dojde ke změně metabolismu a ke zcela přirozenému spalování uložených tuků. Optimální příjem bílkovin hlavně zajistí, abyste neztráceli na svalové hmotě a zhubli skutečně jen to, co zhubnout chcete – nadbytečné tuky. 

Dolů s přebytečnými kily!

Abyste se o KetoDietě dozvěděli všechno podrobně a přehledně, webové stránky jsou uspořádány tak, abyste se na nich perfektně vyznali a dozvěděli se odpovědi na všechny vaše otázky. 

 • E-shop - vyberte si svá proteinová jídla a proteinové nápoje. S jejich pomocí budete bezpečně hubnout, a navíc vás skvěle zasytí. Dopřát si můžete i chutné proteinové omelety, polévky, nebo snídaňové kaše­. Záleží jen na vaší chuti. Pokud hledáte vhodnou svačinku na cesty, zabalte si s sebou naše proteinové tyčinky. Jestli si ale nechcete lámat hlavu hlavu výběrem jednotlivých jídel, využijte nabídku výhodných balíčků, které pro vás sestavily výživové poradkyně.
 • Vše o KetoDiet - ať už vás zajímá cokoliv, tady se vše potřebné dozvíte a přijdete na to, proč si máte vybrat právě Ketodietu.
 • Dietní plány - pro všechny, kteří se snaží se svou nadváhou bojovat, má Ketodiet 3 snadné dietní plány. Liší se v délce svého trvání a tedy i v tom, jak velkou nadváhu řeší. Pokud máte výraznější nadváhu, volíte si z komfortních dietních plánů MEDIUM, nebo INTENSE. Když je ale vaše nadváha spíše menšího rázu, můžete se směle pustit do základního dietního plánu BASIC.
 • Recepty - v tomto receptáři najdete velké množství inspirace na výborná dietní jídla, která vám zpříjemní průběh hubnutí. Tato sekce je navíc přehledně rozdělena do podkategorií podle fáze Ketodiety, kterou právě procházíte.

Něco ztratíte něco získáte!

Už teď se určitě těšíte až začnete hubnout a ztratíte přebytečná kila. My vám tuto radostnou životní změnu ještě něco zpříjemníme. Díky cashbacku Plné Peněženky totiž navíc získáte nějakou tu korunku z vašeho nákupu zpátky. Na našich webových stránkách se proklikněte na KetodDiet.cz a nechte si na váš bankovní účet zaslat až 10 % z částky celého nákupu.

Nezaujala vás produkty na hubnutí z KetoDiet.cz?

V tom případě pro vás máme alternativní obchody, s kterými zhubnete mrknutím oka. Stačí se podívat na naše webové stránky do kategorie “Hubnutí” a zajmou by vás mohly e-shopy jako Prozdravi.cz, Primahubnuti.cz nebo Ketomix.cz.

 

Hodnocení uživatelů

 • 4,6

  Počet hvězdiček: 4,5 / 5

  62 hodnocení

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Super

  Lenka H. 31. 10. 2023

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Rychlé dodání Často jsou akční nabídky

  Martina Š. 21. 10. 2023

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  z produktami a ich účinkom som vždy spokojný

  Jozef K. 17. 10. 2023

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit