Recenze KetoDiet: hubnutí s ketonovou dietou

Česká společnost KetoDiet je již 10 let vyhledávaným pomocníkem na cestě ke zdravějšímu a štíhlejšímu tělu. Nabízí nejen prvotřídní proteinové nápoje a jídla, ale také podporu v průběhu dietních plánů a specializované výživové poradenství. V dnešní recenzi se podíváme na 2týdenní balíček BASIC 1. krok, který pro vás vyzkoušela naše kolegyně Míša. Co myslíte, byla spokojená a podařilo se jí zhubnout?

17. 7. 2021
Recenze KetoDiet: hubnutí s ketonovou dietou

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 4,5 / 5

 

Stejně jako většina lidí, kteří během covidové doby byli na home office, jsem i já přibrala nějaká ta kila navíc. Není se také čemu divit, jako maminka prvňáčka jsem byla na home office pořád. Teď ale nastal problém, co s nabranými kily takhle před létem. Přece jen mě čeká vytoužená dovolená, a tak je potřeba zhubnout do plavek. Můj každoroční problém a následný boj. Letos je to ale jiné. Fitness centra jsou zatím zavřená, což je na jednu stranu pro mě dobrá výmluva. Časově cvičení moc nestíhám a co si budeme povídat, člověku se moc hýbat nechce po těch měsících lenošení doma. 

Začala jsem se stravovat nízkosacharidovou dietou, ale pořád to není ono. Kila jdou dolů hodně pomalu, spíše vůbec. Potřebovala jsem něčím nakopnout. Rozhodla jsem se, že dám šanci KetoDiet a vyzkouším 2týdenní balíček BASIC 1. krok Ptáte se, proč jsem zvolila zrovna KetoDiet? Příprava jídel mi přišla velice jednoduchá a rychlá, což ocení každá maminka. 

Během pár dnů od objednání jsem měla balíček doma. Společně s produkty přišla také brožura s tipy a doporučeními a tabulka, do které si můžete průběžně zaznamenávat své pokroky. 

Prémiový balíček k 1. kroku dietního plánu BASIC bude v začátcích lehké redukce vaším nejlepším parťákem. Ve stylovém kufříku KetoDiet vám dorazí celkem 70 porcí nejoblíbenějších proteinových jídel, která pokryjí celé 2 týdny vaší diety. K přípravě nápojů a jídel také dostanete praktický designový shaker. Dietou vás provede přehledná brožurka, ve které najdete vše, co k hubnutí potřebujete vědět.

Recenze KetoDiet: 2týdenní balíček ketodiety

Jaké jsou výhody balíčku?

 • Najdete v něm nejoblíbenější proteinové bestsellery od KetoDiet.
 • Všechny produkty jsou balené po jednotlivých porcích a vy si je tak můžete vzít kamkoliv s sebou. 
 • Nemusíte si lámat hlavu nad jídelníčkem. Balíček obsahuje vše, co pro pohodlné odstartování svého dietního plánu potřebujete.
 • Ochutnáte velké spektrum proteinových jídel, takže hubnutí nebude nuda.
 • Keto produkty snadno a rychle připravíte.

V 1. kroku diety máte 5 porcí proteinových jídel za den. Balení obsahuje:

 • 1 balení Proteinového nápoje – 7 porcí, příchuť jahoda a banán
 • 1 balení Proteinového nápoje – 7 porcí, příchuť malina a černý rybíz
 • 1 balení Proteinového nápoje – 7 porcí, příchuť lískový oříšek-čokoláda
 • 1 balení Proteinového nápoje – 7 porcí, příchuť meruňka a mango
 • 1 balení Proteinového nápoje – 7 porcí, příchuť vanilka
 • 1 balení Proteinových omelet – 7 porcí, slaninová příchuť
 • 1 balení Proteinových polévek – 7 porcí, kuřecí s nudlemi
 • 1 balení Proteinových polévek – 7 porcí, se sýrovou příchutí
 • 1 balení Proteinových palačinek – 7 porcí, příchuť vanilka 
 • 1 balení Proteinový chléb tmavý – 7 porcí
 • 1 shaker
 • 1 brožura k dietnímu plánu

Recenze KetoDiet: 2týdenní balíček ketodiety

 

Jak jsem hubla den po dni

Zajímá vás, jaké byly výsledky po 2týdenním užívání stravy z balíčku BASIC 1. krok od KetoDiet? Zaznamenala jsem den po dni, jak jsem celým dietním plánem postupovala a na závěr najdete mé dojmy a hodnocení.

 

 Den 1. – sobota

Balíček mi přišel v pátek dopoledne, a tak jsem se rozhodla, že nebudu nic odkládat a najedu na mou novou stravu hned druhý den od rána. Jako první jsem ochutnala proteinovou palačinku s vanilkovou příchutí Připravila jsem ji dle návodu a ochutnala. Musím říct, že jsem byla mile překvapena. O něco hůř dopadl můj druhý chod – omeleta, kterou jsem vlila na teflonovou pánev, kde jsem měla trošku máslíčka. Bohužel se mi vůbec nepovedla – byl to takový trhanec. Jako odpolední svačinku jsem zvolila proteinový nápoj příchuť meruňka a mango, který mi moc chutnal. Připomínal mi mléčný koktej s exotickou chutí

 

 Den 2. – neděle

Další den jsem pokračovala v plánu a na oběd jsem si udělala omeletu. Na svačinu jsem si dala shake a zeleninový salát, přibližně 250 g.

K večeři jsem si opět připravila palačinku, na kterou jsem měla chuť. Bohužel se mi nepovedla. Nevím, co dělám špatně, ale má palačinka připomínala spíše trhanec. I tak mi ale chutnala, ozvláštnila jsem si ji ještě malinami.  

Recenze KetoDiet: 2týdenní balíček ketodiety

 

 Den 3. – pondělí

Třetí den jsem se rozhodla, že hned po ránu stoupnu ještě nalačno na váhu, abych zkontrolovala svůj progres. A světe div se! Měla jsem 1 kg dole. Byla jsem nadšená, že již třetí den došlo k nějakému posunu.

Celý den jsem pokračovala shaky a polévkami. Mile mě překvapila proteinová polévka kuřecí s nudlemi, protože ty nudle tam opravdu byly! Také tam bylo vidět trochu zeleniny. Chuť byla příjemná, podobná domácímu vývaru.

Recenze KetoDiet: 2týdenní balíček ketodiety

 

 Den 4. – úterý

Na snídani jsem měla chuť na shake, dala jsem si tedy proteinový nápoj s příchutí lískový oříšek a čokoláda. Tentokrát jsem ho vyzkoušela s mlékem a musím říct, že to bylo vynikající. Rozhodně doporučuji nápoj někdy vyzkoušet s mlékem a ne jen s vodou. Chuť mi připomínala kakao a já se tak vrátila do dětství. Měla jsem obavy, aby mě to zasytilo, ale byla jsem dostatečně sytá až do svačinky.

Na svačinku jsem si dala nakrájenou zeleninu. Celou dobu jsem dbala na to, abych pila dostatek vody. Pokračovala jsem v jídelníčku a na večeři jsem si udělala proteinovou polévku se sýrovou příchutí. Na první pohled polévka nevypadala vůbec lákavě, když jsem ji ochutnala, tak mě bohužel vůbec nepřekvapila. Tahle polévka mi vůbec nechutnala. Ale jelikož jsem musela dodržet svůj denní příjem, polévku jsem snědla.

Recenze KetoDiet: 2týdenní balíček ketodiety

 

 Den 5. – středa

Je tady středa a já jdu opět plná očekávání na váhu. Jsem nadšená – mám další 0,5 kg dole. Určitě vás zajímá, zda pozoruji nějaké změny i na svém těle, nebo zda se zatím hýbe jen ručička na váze. K mému nadšení pozoruji změny i na sobě – nemám tak nafouklé břicho a celkově se cítím lehčí. 

Před začátkem programu jsem se bála, zda nebudu mít hlad, a jak na to zareagují mé chutě. Obava naštěstí byla úplně zbytečná – nemám pocit hladu ani chuť na sladké. Snažím se také dodržovat pitný režim, který je hodně důležitý v této dietě.

 

 Den 6. – čtvrtek

Dneska jsem se probudila hodně unavená. Je přede mnou také menstruace a dočetla jsem se, že žena se může při menstruaci zavodnit. Uvidíme, jak to půjde.

Jídelníček stále dodržuji dle plánu a nevzdávám se. Přece jen plavková sezóna je velká motivace. Dnes mám také více chuť na sladké, a tak jsem si namíchala proteinový nápoj příchuť jahoda a banán s mlékem, který je na mě docela sladký, ale chutná mi. 

Recenze KetoDiet: 2týdenní balíček ketodiety

 

 Den 7. – pátek

Dnes necítím únavu, ale „ty dny“ jsou tady. Jsem zvědavá, jak se pohne váha, zatím je již druhý den beze změny

Na snídani jsem si udělala palačinky, které se mi opět nepovedly, a tak mám opět spíše trhanec. Přidala jsem si trochu ovoce a celý den jsem byla na shaku a povolené zelenině.

 

 Den 8. – sobota

Je to tady! Po týdnu s velkým očekáváním stoupám na váhu, i když mám „své dny“ a váha ukazuje celkem - 2 kg. Myslím, že jsem byla hodně zavodněná, v zrcadle vidím menší boky a menší břicho. Těším se na další dny!

 

 Den 9. – neděle

Tak dnes je hodně špatné ráno. Vzbudila jsem se absolutně bez nálady. Dávala jsem to za vinu menstruaci a snažila jsem se myslet trochu pozitivně. Na oběd jsem si udělala proteinovou omeletu se zeleninou a opět různé druhy shaků.

 

 Den 10. – pondělí

Celý den byl báječný. Cítila jsem se dobře, špatná nálada byla pryč a já opět měla dobrý pocit z diety. Říkala jsem si, že bych mohla v lepším stravování pokračovat i po ukončení dvoutýdenního programu. Začala jsem tedy na internetu hledat nějaké recepty. Přímo na stránkách KetoDiet jsem objevila úžasné recepty. Skvělé je, že si zde můžete zakliknout, v jaké jste fázi, stránka vám pak ukáže plno receptů. Vytiskla jsem si plno zajímavých a jednoduchých receptů, které vyzkouším hned po této dietě.

Recenze KetoDiet: 2týdenní balíček ketodiety

 

 Den 11. – 14. 

Poslední dny byly stále stejné – kombinovala jsem dle jídelníčku shaky s polévkami. Musím říct, že takhle ke konci programu jsem se těšila na poslední zvážení. Stoupla jsem si na váhu a byla nadšená, mám dole 3 kg. Opravdu se cítím lehčí a nemám pocit nafouklého břicha. 

Pokud bych měla zhodnotit stravu v rámci diety, tak musím říct, že celkově jsem byla spokojená. Palačinky se mi sice nikdy nepovedly, pořád to byl spíš trhanec, ale velice chutný. Rozhodla jsem se pokračovat v další fázi a dokoupím si další shaky a polévky. Také se těším na nové recepty, které jsem objevila. 

Jsem velice ráda, že jsem mohla vyzkoušet tuto dietu. Jejich produkty jsou velice chutné. Líbily se mi také webové stránky, které jsou velice přehledné. Když jsem si v  něčem nebyla jistá, nalistovala jsem si informace v brožuře nebo našla vyhledala na webové stránce.

Ráda bych také připomněla, že u této diety je důležitý pitný režim. Já s pitím mám velký problém. Za den jsem vypila 1,5 l vody, což je hodně málo. Snažila jsem se s dietou dodržet pitný režim cca 3 l vody denně a myslím, že i pravidelný příjem tekutin přispěl k tomu, aby se voda nezadržovala v těle.

Po této dietě se necítím být unavená, naopak mi připadá, že mám více energie. Určitě nepřestanu s touto dietou a dokoupím si nějaké zdravé dobroty z jejich e-shopu, který je velice jednoduchý. Určitě také zakoupím jejich proteinový chléb tmavý na večeře. Byl velice chutný a hodně zasytí. Celkově hodnotím .

 

Jak KetoDiet funguje?

Proteinová dieta KetoDiet patří mezi efektivní způsoby hubnutí a umí zatočit s nadváhou. S její pomocí dostanete pod kůži jednoduchá pravidla, která povedou ke změně stravování a životního stylu.

Proteinová jídla a nápoje KetoDiet mají snížený obsah sacharidů a zároveň zvýšený obsah bílkovin. Díky tomu v těle dochází ke změně fungování metabolismu a zcela přirozenému spalování uložených tuků, výsledky jsou tak viditelné velmi rychle. Optimální příjem bílkovin také zajistí, abyste neztráceli na svalové hmotě a zhubli skutečně jen to, co zhubnout chcete, tedy nadbytečné tuky. 

Děsí vás počítání kalorií a přemýšlení nad přípravou konkrétního jídla? Už nemusí. Díky speciální KetoDiet a KetoLife Low Carb proteinovým jídlům vás už nebudou trápit přebytečné kilogramy a místo toho půjdou příjemně dolů. Jíte pravidelně 5× denně, kombinujete jídla KetoDiet s běžnými na bílkoviny bohatými jídly nebo KetoLife Low Carb jídly, zeleninou, vybranými druhy ovoce a zdravými tuky. Dopřáváte tak tělu vše, co potřebuje. Bez hladovění a nervozity. 

Po celou dobu hubnutí je vám k dispozici výživová poradna KetoDiet, a to zcela ZDARMA. Zkušení výživoví poradci vás podpoří, namotivují a poradí, pokud to budete potřebovat. Pomohou vám také osvojit si správné návyky, abyste si štíhlé křivky udrželi i po dietě.

 

Něco málo o e-shopu KetoDiet.cz

Česká značka pro ketonovou dietu KetoDiet je na trhu už od roku 2011 z osobní touhy zhubnout. Nabízí prvotřídní proteinové nápoje a jídla vyráběná v Česku a z kvalitních surovin. V e-shopu KetoDiet si můžete vybrat z dietních plánů podle své potřeby. Záleží na tom, jak moc potřebujete zhubnout, podle toho zvolíte vhodný dietní plán. Když si nejste jistí, využít můžete BMI kalkulačku, která vám následně ulehčí vybírání plánu.

Pokud už víte, co hledáte, můžete si v e-shopu vybrat podle svých chutí a preferencí:

 • snídaně a svačiny,
 • hlavní jídla,
 • pečivo, dezerty a snacky,
 • nápoje.

Jestliže jste v ketonové dietě nováčkem, doporučujeme přečíst si informace o proteinové dietě. A co víc, tápání to tom, jak sestavit jídelníček, vám pomůže vyřešit připravený dietní jídelníček od KetoDiet.

 

Na závěr mrkněte na video o tom, co je to ketóza a jaká základní pravidla byste měli v ketonové dietě dodržovat: