Recenze KetoDiet: Dietní plán Basic a jiné keto produkty

3. 5. 2024 Alžbeta J.
Recenze KetoDiet: Dietní plán Basic a jiné keto produkty

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

Ketogenní dieta, známá také jako keto dieta, patří mezi nejpopulárnější stravovací trendy slibující rychlé hubnutí a zlepšení zdraví. Tento stravovací režim se vyznačuje nízkým příjmem sacharidů, středním příjmem bílkovin a vysokým příjmem tuků, což vede k metabolickému stavu zvanému ketóza. Při ketóze tělo spaluje tuky na energii namísto sacharidů, což má potenciální pozitivní účinky na hmotnost, hladinu cukru v krvi, energetickou hladinu a jiné aspekty zdraví.

Byla jsem nadšená, když jsem dostala příležitost recenzovat produkty z KetoDiet. Jedná se o mou vůbec první zkušenost s keto produkty a dietou obecně. Jako první jsem nahlédla na stránku KetoDiet, kde jsem si v BMI kalkulačce zadala své pohlaví, věk, výšku a váhu. Pro přesnější výsledky můžete navíc přidat také obvod pasu a boků. BMI mi vyšlo na úrovni 26, což se považuje za nízkou nadváhu. Od KetoDiet jsem tedy obdržela doporučení využít plán BASIC.

Dietní plán BASIC pro nízkou nadváhu

Celková délka dietního plánu BASIC pro nízkou nadváhu je 6 týdnů rozděleno na 3 stejně dlouhé kroky.

 1. krok – redukční – Můžete čekat rychlé výsledky a spoustu motivace.
 2. krok – přechodný – Stále hubnete a připravujete se na návrat k běžnému stravování.
 3. krok – stabilizační – Svou hmotnost stabilizujete a předcházíte jojo efektu.

Váš jídelníček bude obsahovat:

 •  proteinová jídla a nápoje KetoDiet,
 •  různé druhy zeleniny a zdravé tuky.
 •  Postupně do své stravy zařadíte běžná nízkosacharidová jídla.

Jíst budete pravidelně 5× denně, hladu se obávat nemusíte. Naučíte se správně dodržovat pitný režim.

Hodnocení nejzastoupenější položky naší recenze jsem umístila hned na začátek, protože má nejvyšší váhu, a to nemyslím jen metaforicky! V krásném balení jsem totiž objevila až 70 porcí jídla, což je přímo neuvěřitelné!

Ke krabičkám jsem navíc dostala i brožuru ve slovenštině i v češtině a modrý šejkr o objemu 300 ml. Pomocí něj jsem si připravovala téměř každé jídlo – má odměrku, a proto je jeho asistence přímo nezbytná. Asistenci mi poskytl i můj přítel, který stejně jako já ohodnotil chuť každého jídla (to proto, abychom zjistili, jestli „keto kuchyně“ vyhovuje i mužskému jazýčku).

Začnu s hodnocením proteinových nápojů. Dostali jsme je v příchutích piňa colada, jahoda-banán a lískový oříšek-čokoláda. Do šejkru jsme napustili 250 ml vody a smíchali jsme ji s obsahem balíčku, postup jsme zopakovali ještě dvakrát, abychom v zastoupení měli všechny příchutě, a poté nastala srovnávací akce. Jako vítěz ze soutěže vyšla jahodovo-banánová příchuť, následovaná lískovým oříškem s čokoládou a na bronzové příčce se umístila piňa colada. Na tomto pořadí jsme se s přítelem shodli.

Postupem dní a našeho keto rozvrhu jsme takto ohodnotili všechna jídla z balíčku. Příteli i mně velmi chutnala proteinová kaše s příchutí jablka a skořice, která je vhodná jako starter do každého dne. Velmi pozitivně hodnotíme chuť omelety i palačinky, které rozhodně zařadíme do svého běžného stravování, vzhledem k jejich jednoduché přípravě a skvělé chuti. K palačince či proteinové omeletě si můžete dopřát kopu zeleniny a ovoce. K jídlu jsme si navíc přidali i kousek proteinového chleba, který chutnal výborně (doporučujeme ho trošku zahřát v toastovači nebo topinkovači).

Polévkám rovněž nemáme co vytknout – možná jen trochu slanější chuť u kuřecí polévky s nudlemi. U dýňové polévky nám zase příprava zabrala trošičku více času, jelikož ji bylo trochu náročnější rozmíchat. Celkově je ale hodnotíme pozitivně.

Na otestování nám zůstaly už jen těstoviny fusilli, které když smícháte se zeleninou a keto omáčkou, tak máte na stole vynikající oběd. Chuti těstovin nemáme co vytknout.

 
Keto dieta na 2 týdny BASIC – 1. krok

Keto dieta na 2 týdny BASIC – 1. krok

 • 70 porcí proteinových jídel a nápojů
 • V 1. kroku diety 5 proteinových porcí za den
 • Balíček obsahuje: Proteinové nápoje (21 porcí), proteinové těstoviny (7 porcí), proteinové polévky (14 porcí), proteinovou kaši (7 porcí), proteinovou palačinku (7 porcí), proteinovou omeletu (7 porcí), proteinový chléb (7 porcí) ), šejkr a brožuru.

3 620,00 Kč

Nakup s cashbackem

Proteinové tyčinky – mix příchutí

Dalším fantastickým produktem, který jsem si u KetoDiet pořídila, jsou proteinové tyčinky. Protože jsem si neuměla představit, jak se tak dlouhou dobu obejdu bez sladkého, musela jsem si to něčím vykompenzovat. 14 tyčinek s různými příchutěmi tedy letěly do nákupního košíku rychlostí světla. A vůbec jsem neprohloupila – vždy, když jsem toužila po něčem sladkém, jsem si náhodným výběrem zvolila některou z tyčinek. Neumím ani vybrat, která mi chutnala nejvíc. Nejlepší pocit jsem však měla stejně z toho, že až tak moc nehřeším – navíc s tolika bílkovinami a vlákninou.

Proteinové tyčinky – mix příchutí

Proteinové tyčinky – mix příchutí

 • Balení obsahuje: 14 samostatně balených tyčinek = 7 porcí
 • Hmotnost 1 tyčinky: 36 g
 • Příchutě: káva, mandle, karamel, lískový oříšek, kokos, nugát a vanilka

459,00 Kč

Nakup s cashbackem

Proteinové chipsy – příchuť paprika

Tyto chipsy nezkazí žádnou dietu, ani se je nemusíte stydět nabídnout návštěvě. Chutná opravdu vyváženě, navíc obsahují nižší množství sacharidů a tuků, přitom více vlákniny a bílkovin. Doporučujeme vyzkoušet jako zdravější alternativu ke klasickým slaným pamlskům.

Proteinové chipsy – příchuť paprika

Proteinové chipsy – příchuť paprika

 • Balení: 25 g chipsů
 • Doporučená denní dávka = 1 kus (sáček –⁠ 25 g) nahradí 1 porci
 • S vysokým obsahem bílkovin a vlákniny

49,00 Kč

Nakup s cashbackem

Nápojový koncentrát – příchuť pomeranč

Tento drink jsme si oblíbili všichni v rodině – dostal své místo na kuchyňské lince a chuťově nám připomíná dětství, kdy jsme si dělali nápoje ze šumáku (no možná jsou to jen naše podivné chuťové buňky!). Chutná kyselo-sladce, má nízkou hodnotu sacharidů a jedno stříknutí pumpičky vám bohatě stačí na celou sklenici. Lze tak z něj vyrobit až 40 l nápoje. Pro lidi jako já, kteří mají rádi sladké nápoje, je to dobrá alternativa.

Nápojový koncentrát – příchuť pomeranč

Nápojový koncentrát – příchuť pomeranč

 • Objem: 500 ml
 • Bez cukru a laktózy
 • Příchuť: pomeranč
 • L-karnitin, L-arginin, vitamíny a minerály

279,00 Kč

Nakup s cashbackem

Ketchup ZERO – dresing bez přidaného cukru

Tento produkt je TOP! K různým jídlům vyhledávám svůj milovaný kečup, proto když jsem objevila jeho zdravější alternativu, neuměla jsem odolat. Trochu jsem se obávala, jestli bude chuť dostatečně výrazná a nebude příliš umělá, ale nezůstala jsem zklamaná. Kečup je tak akorát, navíc je bez cukru, bez lepku a bez zbytečných sacharidů.

Ketchup ZERO – dresing bez přidaného cukru

Ketchup ZERO – dresing bez přidaného cukru

 • Objem: 250 ml
 • Nízkokalorický
 • Bez přidaných cukrů
 • Bez lepku
 • Bez tuku

159,00 Kč

Nakup s cashbackem

Cuvée – jakostní víno

Na tomto produktu jsme si pochutnali opravdu grandiózně. Jako milovnice bílého vína jen těžko přijímám informace o vysokém obsahu cukrů v alkoholu, proto mě potěšila možnost otestovat nízkosacharidové víno. Bála jsem se, jestli nebude příliš kyselé, ale jeho chuť mi vůbec nevadila. Rozhodně není z těch sladších, což je pochopitelné, ale chutná zajímavě, jiskřivě a letně. Nemáme mu co vytknout.

Cuvée – jakostní víno s přívlastem

Cuvée – jakostní víno s přívlastem

 • Objem: 750 ml
 • Téměř nulový obsah cukru
 • Ovocné aroma
 • Vyrobeno v Česku

249,00 Kč

Nakup s cashbackem

Proteinová tortilla

Zelenina, kuřecí maso připravené na troše olivového oleje, keto kečup – to vše zabalíte do tortilly a večeře je na světě. Placky jsem předtím trochu ohřála a opravdu jsme si pochutnali. Nepoznala jsem rozdíl od těch klasických, co koupíme běžně v obchodě. Tyto mají však oproti nim více vlákniny a bílkovin a méně sacharidů. Volba je tedy jasná.

Proteinová tortilla

Proteinová tortilla

 • Obsah balení: 6 placek
 • 20 g bílkovin ve 100 g
 • Nízký obsah sacharidů
 • Bohatá na vlákninu

119,00 Kč

Nakup s cashbackem

Proteinový croissant – máslová příchuť

Croissant plný bílkovin – člověk s ním nic nezkazí. Asi si nepochutnáte jako na čerstvém teplém croissantu z lokální pekárny, ale určitě vás potěší spoustou bílkovin, vlákniny a také tím, že je bez palmového oleje.

Proteinový croissant – máslová příchuť

Proteinový croissant – máslová příchuť

 • 2 ks – 1 porce
 • 7,5 g bílkovin v jednom croissantu
 • Nízký obsah cukru
 • Bohatý na vlákninu
 • Bez palmového oleje

128,00 Kč

Nakup s cashbackem

Proteinový croissant – double choco

Čokoládová příchuť croissantu mi chutnala o něco víc. Zdála se mi vláčnější díky čokoládové náplni uvnitř. Základem čokoládové náplně je hráškový protein a pravé kakao. V jednom croissantu naleznete jen 0,5 g cukru. To je přibližně 17× méně než v běžných čokoládových croissantech.

Proteinový croissant – double choco

Proteinový croissant – double choco

 • 1 ks – 1 porce
 • Vysoký obsah bílkovin
 • Nízký obsah cukru
 • Vysoký obsah vlákniny
 • Bez palmového oleje

79,00 Kč

Nakup s cashbackem

Keto Bueno – proteinový krém s březovým cukrem

To nejlepší na úplný závěr! Keto bueno je zázrak. Chutná fantasticky! Je bez přidaného cukru a palmového oleje, skvělým zdrojem bílkovin a vyroben z prvotřídních ořechů. Více než polovinu krému tvoří mletá jádra lískových ořechů prvotřídní kvality z Piemontu, vyhlášené oblasti z podhůří Alp. Slazený je březovým cukrem – přírodním sladidlem získaným ze stromu a jeho březové kůry. Neškodí zubům, dokonce je mineralizuje a pomáhá chránit před zubním kazem. Tento produkt doporučuji na milion procent!

Celkově produkty KetoDiet hodnotím velmi pozitivně. Objevila jsem alternativy svých oblíbených jídel, se kterými získám více bílkovin a méně sacharidů. Odměnou k dobrému jídlu jsou navíc i 2 kg dole na váze již po 2 týdnech. Mám velkou radost, že jsem měla možnost recenzovat tak chutné produkty.

 
Keto Bueno – proteinový krém s březovým cukrem

Keto Bueno – proteinový krém s březovým cukrem

 • Obsah: 220 g
 • Zdroj bílkovin
 • Bez palmového oleje
 • Bez přidaného cukru
 • Prvotřídní lískové ořechy

269,00 Kč

Nakup s cashbackem

Celkové shrnutí

 • různorodost stravy
 • pocit nasycení
 • příznivá cena
 • kila dole
 • nenašla jsem :)

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

Nakup s cashbackem

Alžbeta J.

Autor Alžbeta J.

Alžbet je skrytá influencerka, skrytá až tak dobře, že její profil objevilo jen něco přes 250 sledovatelů. Pochází z města pod horami Ružomberku, takže je velkou fanynkou pobytu na čistém vzduchu. Protože ji každou noc trápí noční můry o růstu cen nemovitostí a potřebuje šetřit, využívá hlavně možnosti levných letenek a nakupování s cashbackem. Často ji tedy přes víkend na Slovensku nezastihnete, protože si v nějaké evropské metropoli pase oči na přitažlivých mužích.

KetoDiet.cz logo

O KetoDiet.cz

V e-shopu KetoDiet.cz objevíte proteinová jídla, která mají snížený obsah cukrů a zároveň zvýšený obsah bílkovin. Díky tomu ve vašem těle dojde ke změně metabolismu a ke zcela přirozenému spalování uložených tuků.

Podobné články