200 Kč zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Primahubnutí.cz - zhubněte zdravou stravou

Uspěchaný pracovní den, většinu času ve stresu a nedostatek času dojít si na pořádný oběd. Takové dny často prožívá většina z nás. A to je špatně. Špatná výživa může způsobit mnoho problémů a přibývání na váze není tím nejhorším. A od toho je tu Primahubnutí.cz. Naučí vás vše o zdravé stravě, proč je pro tělo tolik důležitá a jak ji nejlépe zapojit do svého každodenního života. 

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 480 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Primahubnutí.cz

12 000 klientů, 62 920 kilogramů

Služby od Primahubnutí.cz opravdu fungují. Můžete se o tom přesvědčit od více než 12 000 spokojených zákazníků a toto číslo neustále roste. Klíčem k úspěchu jsou nabízené služby, které zahrnují naprosto všechno. Prima hubnutí nabízí komplexní analýzu, konzultace ohledně zdravé stravy a hlavně jídelníček přímo vám na míru. 

Jaké služby Primahubnutí.cz nabízí?

 • Individuální výživové poradenství - naučí vás, jak zhubnout a už nikdy nepřibrat. Nezkoušejte nesmyslné moderní diety a nechte si složit jídelníček od Primahubnutí.cz vytvořený podle vašich potřeb a cílů.

 • Hubnutí pro diabetiky - zdravotní komplikace nejsou při sestavování jídelníčku problém. Nechte si sestavit jídelníček s regulovaným příjmem sacharidů. Naučte se, jak správně jíst, které potraviny jsou pro vás ty pravé a vydejte se tak na cestu za uzdravením.

 • Dětská obezita - dětská obezita je vážný zdravotní problém, je možné ho ale řešit, a to zdravou stravou. Naučíte se, jaké jsou rozdíly mezi dětskou a stravou pro dospělé, jak uvařit jídla, aby byla pro dítě lákavá, a hlavně jak udržovat zdravý životní styl jako celá rodina.

 • Výživové poradenství pro těhotné - jíst za dva není vždy úplně jednoduché. Primahubnutí.cz vám pomůže sestavit takový jídelníček, který bude prospěšný nejen pro vás, ale i pro vaše miminko. A protože každé těhotenství je jiné, můžete samozřejmě očekávat 100% individuální přístup.

 • Zážitkové hodiny - chcete se naučit, jak uvařit zdravé pokrmy, nebo které potraviny v supermarketu kupovat a kterým se zase vyvarovat? Od toho tu jsou zážitkové hodiny do Primahubnutí.cz. Během několika hodin se dozvíte spoustu rad o zdravé výživě, které poté jednoduše implementujete do svého každodenního života.

 • Potřebujete přibrat - někdo potřebuje kila shodit, někdo zase přibrat. Nejlepším řešením je jídelníček na míru od Primahubnutí.cz.

 • Sportovní výživa - sportovní výkon je z více jak 30 % ovlivněn správnou výživou. Díky jídelníčku na míru od Primahubnutí.cz budete podávat vždy ten nejlepší výkon.

Jak ušetřit na Primahubnutí.cz?

Nejen že půjdou dolů kila, ale i cena za služby, a to jen díky Plné Peněžence. Stačí když nakoupíte pomocí prokliku z Plné Peněženky a získáte tak díky službě cashback 200 Kč zpět z částky celého nákupu.

Jak to u Primahubnutí.cz funguje?

Pokud budete mít zájem o služby Primahubnutí.cz stačí se na jejich stránkách objednat na konzultaci a diagnostiku. Na základě této diagnostiky s vámi výživový poradce rozebere a zhodnotí výsledky a samozřejmě vám vysvětlí, co jednotlivé hodnoty znamenají. Následně doporučí vhodné řešení, tedy jídelníček pro vás na míru a mnoho dalších rad a tipů, jak dosáhnout vašich cílů.

Recenze na Primahubnutí.cz

 • Jana díky službě Primahubnutí.cz zhubla 12 kg:

„Byla jsem překvapená, jak mi stouplo sebevědomí, přestala jsem být unavená. Tohle není dieta, je to konečně plnohodnotný a hlavně velice příjemný životní styl.”

 • Viktor díky službě Primahubnutí.cz zhubl 10 kg:

„V červenci jsem se svěřil do péče Primahubnutí.cz, od té doby jsem urazil kus cesty, zhubnul jsem 10 kg a budu v tom dále pokračovat. Cítím se dnes mnohem lépe, myslím si, že je to skvělá cesta a Primahubnutí.cz mohu doporučit.”

Nevybrali jste si u PrimaHubnutí.cz?

Na Plné Peněžence naleznete mnoho dalších obchodů z kategorie “Hubnutí”, jako například obchod s přírodními doplňky stravy prvotřídní kvality NeoNutrition.cz., KetoDiet.cz nabízející účinnou proteinovou dietu nebo internetový obchod s přírodními medikamenty Prozdraví.cz. To vše samozřejmě s cashbackem. 

 

Nabídka obchodu

 • Odměna za objednání se na první konzultaci
  200 Kč

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat