200 Kč zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Primahubnutí.cz - špičková výživová poradna vám ušije jídelníček na míru

Nutriční poradna Prima hubnutí se nachází v Praze na Vinohradech a nabízí individuální konzultace ohledně zdravé výživy a také vám sestaví individuální jídelníček, který vám bude perfektně vyhovovat. Prima hubnutí vám pomůže naučit se stravovat tak, abyste zhubli, a už zpátky nepřibrali. Na základě osobního dotazníku s Vámi Prima hubnutí sestaví výživový plán, se kterým úspěšně dosáhnete svého cíle.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 465 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Primahubnutí.cz

Na nežádoucí tuky se musí po svém

Taky jste se už někdy pokoušeli zhubnout, drželi diety a odpírali si “nezdravé pochoutky”, ale kýžený výsledek se nedostavil? Přemýšleli jste pak někdy, že to je tím, že žádný člověk není stejný a jako u všeho ostatního, i ve stravování vyhovuje každému něco jiného? Výživová poradna Prima hubnutí si to uvědomuje a její metody se nesou v duchu individuálního poradenství. Při první vstupní konzultaci v ceně 990 Kč vám výživový poradce provede na zdravotnickém přístroji diagnostiku, ze které zjistíte mimo jiné svůj aktuální stav tělesného tuku, metabolický věk nebo hydrataci těla. Výsledky s vámi následně rozebere dietolog. Prima hubnutí už během své osmileté existence pomohlo zhubnout 12 000 klientům díky svému individuálnímu přístupu a metodě testování potravinové intolerance, která člověku mnohdy brání v hubnutí.

Jaké služby Vám Prima hubnutí poskytne?

Prima hubnutí nabízí výživové poradenství pro mnohé kategorie:

 • Individuální výživové poradenství - v Prima hubnutí vás naučí jíst pravidelně, zaručí stravě pestrost živin a po celou dobu vás bude podporovat.

 • Hubnutí pro diabetiky - detailní rozbor vhodné stravy, opět pravidelnost stravování a podpora.

 • Dětská obezita - poradí vám, jak dětem s tímto problémem připravit zdravé jídlo tak, aby pro ně bylo lákavé a vysvětlí rozdíl ve stravování dospělých a dětí.

 • Výživové poradenství pro těhotné - nové informace ohledně stravování a precizní sestavení jídelníčku.

 • Zážitkové hodiny - s Prima hubnutí si uvaříte jedno hlavní jídlo (obvykle na pobočce) a naučíte se tak vařit rychle, chutně a efektivně. Doplňkovou službou je asistovaný nákup se specialistou. Získáte zde doporučení, jaké potraviny kupovat a jakým se naopak vyhnout. 

 • Potřeba přibrat - Prima hubnutí vám sestaví jídelníček i pokud naopak potřebujete tělesný tuk nabrat.

 • Sportovní výživa - Prima hubnutí vyladí jídelníček i sportovcům.

Jak u Prima hubnutí ušetřit?

Pokud se na stránky Primahubnutí.cz prokliknete skrze náš cashbackový portál Plná Peněženka, z ceny první konzultace Vám vrátíme 200 Kč zpět.

Recenze a zkušenosti se službami Primahubnutí.cz

Na stránkách Provitalitu.cz je výživová poradna Primahubnutí.cz zařazena mezi 3 nejkvalitnější poradny v ČR. Oceňuje zde dlouholetou praxi poradny, velké množství spokojených klientů a unikátní vyšetření Vašeho těla. A jaké zkušenosti tedy s Primahubnutí.cz klienti mají?

 • Jana s Primahubnutí.cz zhubla 12 kg:

,,Byla jsem až překvapena, jak mi stouplo sebevědomí, přestala jsem být unavená. Tohle není dieta, je to konečně plnohodnotný a hlavně velice příjemný životní styl. Děkuji za vstřícný přístup a cenné informace.”

 • Viktor díky poradně zhubl 10 kg:

,,Mé zdravotní problémy dorůstaly již takových rozměrů, že jsem se rozhodl s tím něco udělat a zásadně změnit postoj k životu a stravě. V červenci jsem se svěřil do péče Prima hubnutí, od té doby jsem urazil kus cesty, zhubnul jsem 10 kg a budu v tom nadále pokračovat. Cítím se dnes mnohem lépe, myslím si, že je to skvělá cesta a Prima hubnutí mohu doporučit.”

 • Dagmar shodila dokonce 19 kg:

,,Několik jsem trpěla nadváhou a nešlo dolů nic. Když jsem dostala jídelníček sestavený přímo mně na míru, přišlo mi nepřirozené jíst takové množství jídla, a přitom zhubnout. Po dvou týdnech, kdy přišel první výsledek, mi to už přišlo velmi přirozené, jíst to, co mi velmi chutná, vůbec netrpět hladem, a přitom sundávat kila dolů. Naučila jsem se stravovat a začala jsem zase mít ráda své tělo, ale hlavně sama sebe.”

U Prima hubnutí jste nenašli, co jste hledali?

Výhodného cashbacku od Plné Peněženky můžete využít i v dalších obchodech. Podívejte se do naší sekce “Finance a služby” nebo můžete nahlédnout na stránky obchodů s přírodní kosmetikou Alepia.cz či Tarani.cz. Jistě si své vyberete také na webu AliExpress.com.

Nabídka obchodu

 • Odměna za objednání se na první konzultaci
  200 Kč

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat