Primahubnutí.cz logo

Primahubnutí.cz - zhubněte zdravou stravou

Uspěchaný pracovní den, většinu času ve stresu a nedostatek času dojít si na pořádný oběd. Takové dny často prožívá většina z nás. A to je špatně. Špatná výživa může způsobit mnoho problémů a přibývání na váze není tím nejhorším. A od toho je tu Primahubnutí.cz. Naučí vás vše o zdravé stravě, proč je pro tělo tolik důležitá a jak ji nejlépe zapojit do svého každodenního života. 

Více o Primahubnutí.cz

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

O Primahubnutí.cz

Uspěchaný pracovní den, většinu času ve stresu a nedostatek času dojít si na pořádný oběd. Takové dny často prožívá většina z nás. A to je špatně. Špatná výživa může způsobit mnoho problémů a přibývání na váze není tím nejhorším. A od toho je tu Primahubnutí.cz. Naučí vás vše o zdravé stravě, proč je pro tělo tolik důležitá a jak ji nejlépe zapojit do svého každodenního života. 

12 000 klientů, 62 920 kilogramů

Služby od Primahubnutí.cz opravdu fungují. Můžete se o tom přesvědčit od více než 12 000 spokojených zákazníků a toto číslo neustále roste. Klíčem k úspěchu jsou nabízené služby, které zahrnují naprosto všechno. Prima hubnutí nabízí komplexní analýzu, konzultace ohledně zdravé stravy a hlavně jídelníček přímo vám na míru. 

Jaké služby Primahubnutí.cz nabízí?

  • Individuální výživové poradenství - naučí vás, jak zhubnout a už nikdy nepřibrat. Nezkoušejte nesmyslné moderní diety a nechte si složit jídelníček od Primahubnutí.cz vytvořený podle vašich potřeb a cílů.

  • Hubnutí pro diabetiky - zdravotní komplikace nejsou při sestavování jídelníčku problém. Nechte si sestavit jídelníček s regulovaným příjmem sacharidů. Naučte se, jak správně jíst, které potraviny jsou pro vás ty pravé a vydejte se tak na cestu za uzdravením.

  • Dětská obezita - dětská obezita je vážný zdravotní problém, je možné ho ale řešit, a to zdravou stravou. Naučíte se, jaké jsou rozdíly mezi dětskou a stravou pro dospělé, jak uvařit jídla, aby byla pro dítě lákavá, a hlavně jak udržovat zdravý životní styl jako celá rodina.

  • Výživové poradenství pro těhotné - jíst za dva není vždy úplně jednoduché. Primahubnutí.cz vám pomůže sestavit takový jídelníček, který bude prospěšný nejen pro vás, ale i pro vaše miminko. A protože každé těhotenství je jiné, můžete samozřejmě očekávat 100% individuální přístup.

  • Zážitkové hodiny - chcete se naučit, jak uvařit zdravé pokrmy, nebo které potraviny v supermarketu kupovat a kterým se zase vyvarovat? Od toho tu jsou zážitkové hodiny do Primahubnutí.cz. Během několika hodin se dozvíte spoustu rad o zdravé výživě, které poté jednoduše implementujete do svého každodenního života.

  • Potřebujete přibrat - někdo potřebuje kila shodit, někdo zase přibrat. Nejlepším řešením je jídelníček na míru od Primahubnutí.cz.

  • Sportovní výživa - sportovní výkon je z více jak 30 % ovlivněn správnou výživou. Díky jídelníčku na míru od Primahubnutí.cz budete podávat vždy ten nejlepší výkon.

Jak ušetřit na Primahubnutí.cz?

Nejen že půjdou dolů kila, ale i cena za služby, a to jen díky Plné Peněžence. Stačí když nakoupíte pomocí prokliku z Plné Peněženky a získáte tak díky službě cashback 200 Kč zpět z částky celého nákupu.

Jak to u Primahubnutí.cz funguje?

Pokud budete mít zájem o služby Primahubnutí.cz stačí se na jejich stránkách objednat na konzultaci a diagnostiku. Na základě této diagnostiky s vámi výživový poradce rozebere a zhodnotí výsledky a samozřejmě vám vysvětlí, co jednotlivé hodnoty znamenají. Následně doporučí vhodné řešení, tedy jídelníček pro vás na míru a mnoho dalších rad a tipů, jak dosáhnout vašich cílů.

Recenze na Primahubnutí.cz

  • Jana díky službě Primahubnutí.cz zhubla 12 kg:

„Byla jsem překvapená, jak mi stouplo sebevědomí, přestala jsem být unavená. Tohle není dieta, je to konečně plnohodnotný a hlavně velice příjemný životní styl.”

  • Viktor díky službě Primahubnutí.cz zhubl 10 kg:

„V červenci jsem se svěřil do péče Primahubnutí.cz, od té doby jsem urazil kus cesty, zhubnul jsem 10 kg a budu v tom dále pokračovat. Cítím se dnes mnohem lépe, myslím si, že je to skvělá cesta a Primahubnutí.cz mohu doporučit.”

Nevybrali jste si u PrimaHubnutí.cz?

Na Plné Peněžence naleznete mnoho dalších obchodů z kategorie “Hubnutí”, jako například obchod s přírodními doplňky stravy prvotřídní kvality NeoNutrition.cz., KetoDiet.cz nabízející účinnou proteinovou dietu nebo internetový obchod s přírodními medikamenty Prozdraví.cz. To vše samozřejmě s cashbackem. 

 

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit