Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 651 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě OKAY.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web OKAY.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Nabídka obchodu OKAY.cz

Peníze zpět z nákupu
3 %
Přejít do obchodu
Digitální fotoaparáty, GPS, herní konzole, mobily, monitory, nositelná elektronika, PC, telefony, pevné disky, tablety, flashdisky, videokamery
0,25 %
Přejít do obchodu
Audio, digitální příjem, čtečky, herní ovladače, PC periferie a reproduktory, projektory, TV, video
0,5 %
Přejít do obchodu
Auto příslušenství, baterie, akumulátory, domácí potřeby, herní příslušenství, hry, kabely, kancelářské zboží, klávesnice, myši, ledničky, měniče napětí, meteostanice, mikrovlnné trouby, mrazáky, myčk
1 %
Přejít do obchodu
Paměťové karty, pračky a sušičky, přepěťové ochrany a prodlužovačky, příslušenství, propojovací kabely a konektory, sluchátka, sporáky, TV příslušenství, tiskárny a příslušenství, vestavné spotřebiče,
1 %
Přejít do obchodu
Fotorámečky, osobní péče, péče o dítě, příprava nápojů, příprava potravin, šicí stroje, vaření, vysavače, vzduchotechnika, zahrada a hobby, žehličky
1,5 %
Přejít do obchodu
Žárovky
3 %
Přejít do obchodu
Nábytek
3 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět až 3 % cashback z každého nákupu!

Česká společnost OKAY Elektrospotřebiče byla založena v roce 1994 a stala se nejúspěšnější společností na trhu elektra v ČR a SR.
OKAY.cz každý den kontroluje ceny tisíců produktů na trhu. Proto vždycky ví, jak vám nabídnout skutečně nejnižší cenu na trhu.
Drtivá většina zboží je skladem, takže ihned po objednání se začíná zboží expedovat. Běžně tak OKAY.cz doručuje zboží rychleji než ostatní.
Nákup si můžete vyzvednout na prodejně. OKAY.cz má nejširší síť prodejen elektro v celé ČR, kde si můžete nákup vyzvednout. Pro zboží si přijdete, až se vám to bude hodit. Třeba o víkendu.
Naprostou samozřejmostí je i možnost nákupu na splátky. OKAY.cz navíc pravidelně nabízí akce se splátkami bez navýšení, díky nimž nepřeplatíte ani korunu a dokonce ušetříte! Vysvětlíme vám proč.
S reklamacemi si nedělejte starosti. OKAY.cz poskytuje možnost vrátit zboží přímo na prodejnách. Žádné odesílání poštou, žádné obavy!

Podmínky nákupu s Cashbackem pro OKAY.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat