Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě OKAY.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web OKAY.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

1400+ nákupů
1200+ uživatelů vyzkoušelo
31 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
63 dnů průměrná doba schválení

Nabídka obchodu OKAY.cz

Peníze zpět z nákupu
3 %
Přejít do obchodu
Digitální fotoaparáty, GPS, herní konzole, mobily, monitory, nositelná elektronika, PC, telefony, pevné disky, tablety, flashdisky, videokamery
0.25 %
Přejít do obchodu
Audio, digitální příjem, čtečky, herní ovladače, PC periferie a reproduktory, projektory, TV, video
0.5 %
Přejít do obchodu
Auto příslušenství, baterie, akumulátory, domácí potřeby, herní příslušenství, hry, kabely, kancelářské zboží, klávesnice, myši, ledničky, měniče napětí, meteostanice, mikrovlnné trouby, mrazáky, myčk
1 %
Přejít do obchodu
Paměťové karty, pračky a sušičky, přepěťové ochrany a prodlužovačky, příslušenství, propojovací kabely a konektory, sluchátka, sporáky, TV příslušenství, tiskárny a příslušenství, vestavné spotřebiče,
1 %
Přejít do obchodu
Fotorámečky, osobní péče, péče o dítě, příprava nápojů, příprava potravin, šicí stroje, vaření, vysavače, vzduchotechnika, zahrada a hobby, žehličky
1.5 %
Přejít do obchodu
Žárovky
3 %
Přejít do obchodu
Nábytek
3 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět až 3 % cashback z každého nákupu!

Česká společnost OKAY Elektrospotřebiče byla založena v roce 1994 a stala se nejúspěšnější společností na trhu elektra v ČR a SR.
OKAY.cz každý den kontroluje ceny tisíců produktů na trhu. Proto vždycky ví, jak vám nabídnout skutečně nejnižší cenu na trhu.
Drtivá většina zboží je skladem, takže ihned po objednání se začíná zboží expedovat. Běžně tak OKAY.cz doručuje zboží rychleji než ostatní.
Nákup si můžete vyzvednout na prodejně. OKAY.cz má nejširší síť prodejen elektro v celé ČR, kde si můžete nákup vyzvednout. Pro zboží si přijdete, až se vám to bude hodit. Třeba o víkendu.
Naprostou samozřejmostí je i možnost nákupu na splátky. OKAY.cz navíc pravidelně nabízí akce se splátkami bez navýšení, díky nimž nepřeplatíte ani korunu a dokonce ušetříte! Vysvětlíme vám proč.
S reklamacemi si nedělejte starosti. OKAY.cz poskytuje možnost vrátit zboží přímo na prodejnách. Žádné odesílání poštou, žádné obavy!

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google