SCONTO Nábytek.cz

SCONTO Nábytek.cz - Nábytek pro bydlení, které dává smysl

Získejte 1,88 až 8,25 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 8.25 % místo běžných 5.5 %.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 608 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě SCONTO Nábytek.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web SCONTO Nábytek.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

700+ nákupů
500+ uživatelů vyzkoušelo
203 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
64 dnů průměrná doba schválení

Nabídka obchodu SCONTO Nábytek.cz

Peníze zpět z nákupu
8.25 %
Přejít do obchodu
Nákup zlevněného zboží novým zákazníkem
2.63 %
Přejít do obchodu
Nákup nezlevněného zboží novým zákazníkem
8.25 %
Přejít do obchodu
Nákup zlevněného zboží stávajícím zákazníkem
1.88 %
Přejít do obchodu
Nákup nezlevněného zboží stávajícím zákazníkem
4.88 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět až 8.25 % cashback z každého nákupu!

SCONTO Nábytek s.r.o. je součástí německého koncernu Höffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě.

Obchod SCONTO Nábytek.cz se maximálně snaží zákazníkům poskytnout služby, které povedou k jejich spokojenosti po všech stránkách. Této hlavní vizi je pak podřizována veškerá jeho činnost.

V nabídce obchodu SCONTO Nábytek.cz najdete kompletní sortiment bytového nábytku, který zahrnuje obývací stěny, sedací soupravy, pohovky, konferenční stolky, ložnice, matrace, rošty, dětské pokoje, kuchyně, jídelny, židle, stoly, kancelářský a koupelnový nábytek, svítidla, bytový textil a další kuchyňské i bytové doplňky.

Díky eshopu nyní máte možnost objednat si nábytek a nejrůznější bytové doplňky v pohodlí svého domova navíc s cashbackem od Plné Peněženky. Vše bude rovněž přivezeno přímo k Vám.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google