Kasa.cz logo

Kasa.cz e-shop online cashback

Kasa.cz jako jeden z největších e-shopů na českém trhu již od roku 1999 pomáhá svým zákazníkům v oblasti elektroniky, spotřebičů, sportovního zboží, zahradní techniky, kosmetiky, dětského vybavení, nábytku a spoustu dalších doplňků pro volný čas a zábavu. Působí také na slovenské a polském trhu a všude si je zákazníci chválí. Podle Heureky e-shop Kasa.cz doporučuje 96 % zákazníků.

Více o Kasa.cz

Obchod je momentálně nedostupný

Spolupráce s obchodem byla ukončena. Děkujeme za pochopení.

O Kasa.cz

Kasa.cz jako jeden z největších e-shopů na českém trhu již od roku 1999 pomáhá svým zákazníkům v oblasti elektroniky, spotřebičů, sportovního zboží, zahradní techniky, kosmetiky, dětského vybavení, nábytku a spoustu dalších doplňků pro volný čas a zábavu. Působí také na slovenské a polském trhu a všude si je zákazníci chválí. Podle Heureky e-shop Kasa.cz doporučuje 96 % zákazníků.

Perfektní servis

Na e-shopu Kasa.cz je objednávání opravdu jednoduché. Stačí si vybrat s opravdu široké nabídky o více než 40 000 kusech a nechat si ji dopravit na jednu z výdejen obchodu a už za 60 minut tam bude pro vás připravená, a to i o víkendu. Předáním objednávky to ale nekončí. Protože Kasa.cz chce, aby vám jejich zboží dělalo radost co nejdéle, dodává ke každému produktu prodlouženou záruku na 3 roky a více.

Jaké kategorie Kasa.cz nabízí?

  • Velké spotřebiče - rozbila se vám lednička, nebo snad sporák či pračka? Na Kasa.cz si můžete vybrat novou, navíc se obchod postará o odvoz starého spotřebiče.
  • Vestavné spotřebiče - dodají vašemu domovu ten správný styl. Vyberte si novou vestavnou troubu, myčku, chladničku, pračku se sušičkou nebo celé sety vestavných spotřebičů.
  • Malé spotřebiče - jsou skvělí perfektní pomocníci v kuchyni, koupelně i při úklidu. Připravte výbornou kávu novým kávovarem, ukliďte celou domácnost s novým vysavačem a v koupelně vám pomůže epilátor nebo třeba elektrický kartáček.
  • Elektronika - přišel čas na novou elektroniku? Na Kasa.cz si vyberete z široké nabídky notebooků, telefonů, tiskáren, televizí, kamer, herních konzolí a příslušenství. Každý si přijde na své.
  • Vybavení domácnosti - na Kasa.cz naleznete všechny potřebné doplňky do domácnosti, zároveň díky e-shopu budete moci vybavit svou zahradu dílnu i auto.
  • Sport, outdoor - tato kategorie potěší všechny milovníky sportu a outdoorových aktivit. Obchod má totiž skladem činky, kola a příslušenství na ně, vybavení na kempování, turistické hole a mnoho dalšího.
  • Péče o dítě - miminko na cestě, ale ještě žádná výbava? Obchod Kasa.cz vás v tom nenechá a pomůže vám vybrat láhve, chůvičku a další monitory, dětské vařiče a mixéry nebo ohřívač mléka.
  • Hračky, škola - e-shop samozřejmě nezapomněl ani na děti a připravil si pro ně širokou nabídku hraček, kterými budou moci zaplnit svůj pokojíček i celou zahradu. 
  • Krása - nic nezajistí večerní pohodu lépe než domácí manikúra a pedikúra, difuzér a masážní přístroj.

Jak ušetřit na Kasa.cz?

Ušetřete na nákupu u obchodu Kasa.cz díky Plné Peněžence. Stačí vybrané zboží zakoupit prostřednictvím prokliku z Plné Peněženky na obchod Kasa.cz a získat tak díky službě cashback až 3,5 % z částky celého nákupu zpět na váš účet.

Nevybrali jste si u obchodu Kasa.cz?

Na Plné Peněžence je mnoho dalších obchodů z kategorie “Online nákupní galerie” jako například největší čínské online tržiště s širokým zaměřením Aliexpress.com, obchod s elektronikou Datart.cz nebo obchod NejlevnějšíZboží.cz s těmi nejlevnějšími produkty na trhu. To vše samozřejmě s cashbackem.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Cestování

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit