Euronics.cz logo

Euronics.cz - veškerá elektronika, kterou budete potřebovat

E-shop Euronics.cz nabízí spotřební elektroniku všeho druhu. Od malých i velkých spotřebičů přes notebooky, tablety, mobilní telefony a další vybavení do kanceláří až po navigace a fotoaparáty.

Více o Euronics.cz

Obchod je momentálně nedostupný

Spolupráce s obchodem byla ukončena. Děkujeme za pochopení.

Recenze a články

O Euronics.cz

E-shop Euronics.cz nabízí spotřební elektroniku všeho druhu. Od malých i velkých spotřebičů přes notebooky, tablety, mobilní telefony a další vybavení do kanceláří až po navigace a fotoaparáty.

Spolehlivý prodejce se širokou nabídkou

Sháníte malé či velké elektrospotřebiče pro svou domácnost, vybavení do kanceláře nebo potřeby na své cesty za dobrodružstvím a poznáním? Společnost Euronics patří mezi stabilní firmy na trhu s elektrem a elektronikou, které se mohou pyšnit dlouholetou tradicí. Prozkoumejte jejich e-shop, který nabízí spotřební elektro a elektroniku všeho druhu:

  • Akce - červeně vyznačená ikonka upoutá pozornost každého, tím spíš, když se pod ní skrývá zlevněné zboží, které čeká na svého majitele.
  • Velké spotřebiče - nejširší možný výběr elektroniky velkých rozměrů hledejte zde. Vyberte si novou ledničku, pračku, myčku, troubu, sporák nebo třeba digestoř.
  • Malé spotřebiče - pod touto kategorií se skrývají především vysavače, žehličky nebo kávovary. Vybrat si však můžete i z elektroniky na pečení a grilování nebo té, která vám pomůže s osobní péčí (fény, holící strojky,...).
  • TV, audio, video - netřeba představovat, co byste měli najít zde. Kromě klasických televizí ale na Euronics.cz pořídíte třeba i autorádia, projektory nebo retro vypadající gramofony.
  • Notebooky, tablety, PC - široká nabídka výpočetní techniky všeho druhu.
  • Telefony, foto a GPS - ať už sháníte nový smartphone nebo digitální zrcadlovku, v této sekci si jistě přijdete na své.
  • Dům, dílna, zahrada - zahradní technika, elektrické nářadí nebo příslušenství do vaší dílny na e-shopu taktéž pořídíte.
  • Příslušenství - ostatní produkty, které se mohou hodit.

Jak ušetřit na Euronics.cz?

Pořizujete novou elektroniku, ale rádi byste na nákupu ušetřili? Jděte do cashbacku od Plné Peněženky! Proklikněte odkaz na Euronics.cz na našem webu a získejte výborný cashback až 4,2 % z nákupu!

Nevybrali jste si na Euronics.cz?

Využijte proto dalších cashbacků na Plné Peněžence! Podívejte se do naší kategorie “Elektro”, kde najdete další obchody s elektronikou. Doporučujeme zkusit například Datart.cz, OKAY.cz nebo Electronic-star.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Kosmetika a parfémy

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit