Bez registrace nezískáte peníze zpět z nákupu ve výši až 15 %! Registrujte se a získejte vstupní bonus 50 Kč! »

Právě zde nakupuje 9 uživatelů

Euronics.cz

Euronics.cz - průvodce světem elektro

Získejte až 3.5 % zpět z Vašeho nákupu

Přejít a získat cashback

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 15 % peněz zpět z ceny nákupů ve více než 400 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Euronics.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Euronics.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

2900+ nákupů
2100+ uživatelů vyzkoušelo
41 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
63 dnů průměrná doba schválení

Nabídka obchodu Euronics.cz

Peníze zpět z nákupu
3.5 %
Přejít do obchodu
TV, audio, video, notebooky, tablety, PC, foto, telefony, GPS
0.5 %
Přejít do obchodu
Velké spotřebiče, příslušenství
1 %
Přejít do obchodu
Malé spotřebiče, dům, dílna, zahrada
1.5 %
Přejít do obchodu
Produkty značky JVC
2 %
Přejít do obchodu
Zboží značek ETA, Hyundai, Gallet, Ecovacs, Goddess, Gogen, Valera
3.5 %
Přejít do obchodu

Kupony a akční nabídky od Euronics.cz

Výprodej

Euronics stěhuje sklady a vyprodává zásoby. Objednejte si za skvělé ceny!

Končí 6. 8.
Získat slevu
Zobrazit všechny akce na PlnáPeněženka.cz

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět až 3.5 % cashback z každého nákupu!

EURONICS ČR, a.s. je členem největší evropské sítě maloobchodních prodejců elektrospotřebičů EURONICS INTERNATIONAL. Jedná se o síť elektroprodejen, jejímž spoluzakladatelem a hlavním akcionářem na území České republiky je společnost HP TRONIC Zlín, spol. s. r. o. Tento obchod nabízí více než 60 světových značek elektrospotřebičů. Euronics.cz sdružuje 140 kamenných obchodů a disponuje 3 vlastními sklady, autodopravou, internetovým obchodem a spoustou kvalitních služeb, které zákazníkům usnadní nákup. Jednou z nich je například Osobní odběr expres na 100 prodejnách po celé České republice. Nově pořízené výrobky zase můžete snadno ochránit prodlouženou zárukou, pojistit proti nahodilému poškození nebo si zajistíte záruku okamžité výměny zboží.

Euronics.cz Vám nabízí spotřební elektroniku všeho druhu. Od výrobků malých i velkých spotřebičů do domácnosti, přes notebooky, tablety, mobilní telefony a další vybavení do kanceláří až po navigace, fotoaparáty a ostatní produkty vhodné na cesty i pro zábavu. Široký sortiment výrobků zahrnuje chytré technologie, ekologické a také úsporné produkty. EURONICS máte vždy nablízku.

Podmínky

Zobrazit více

Výše odměny závisí na kategorii, do které zakoupené zboží spadá. V případě, kdy je možné některé zboží ze sortimentu považovat za patřící do více možných kategorií, rozhoduje o kategorii a tím i výši odměny vždy obchod Euronics.cz. Přehled kategorií naleznete níže.

Peníze zpět získáte za objednávky, které jsou provedeny pomocí stránek obchodu Euronics.cz. Pro získání odměny tedy musí být uskutečněna přímo objednávka zboží, nikoliv pouze Rezervace na prodejně.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Doporučené obchody