Únorové novinky Plné Peněženky 2024

7. 2. 2024
Únorové novinky Plné Peněženky 2024

Drazí Peněženkáři,

jako obvykle se na začátku měsíce hlásíme se souhrnem novinek. Připomeneme si lednové události a podíváme se, co jsme si pro vás připravili na únor, který bude mít po tříleté pauze opět 29 dnů. 

Máme za sebou povánoční a lednové výprodeje, které nabídly Peněženkářům slevy až 90 %.

Nově jsme spustili akci Týden s e-shopem, kdy vám v průběhu jednoho týdne představujeme prostřednictvím různých témat (recenze, soutěže, akční nabídky, produkty atd.) vybrané e-shopy. Zatím jsme se stihli podrobněji podívat na e-shopy Temu a Ketomix

Vítáme cestovku TUI, Lego a Diesel 

Početnou rodinu e-shopů poskytujících cashback přes Plnou Peněženku rozšířily v uplynulých dnech například TUI, Lego, Diesel a AirBaltic. 

 Nově můžete vycestovat s cashbackem s cestovní kanceláří TUI, která patří ke světovým lídrům v oblasti turistického průmyslu. TUI se za 50 let existence stala synonymem pro kvalitní dovolenou, spojenou s prvotřídními službami a nezapomenutelnými zážitky.

Peněženkáři nově pořídí s cashbackem i stavebnice a další příslušenství od značky Lego. Máte-li tvořivého ducha, nenechte si nabídku oficiálního e-shopu dánské legendy ujít. 

Pro módní fajnšmekry máme dobrou zprávu v podobě zařazení e-shopu Diesel na náš seznam. Diesel je inovativní mezinárodní lifestylová značka, která vyrábí širokou kolekci džínů, oblečení a doplňků. 

Rozrostl se nám i seznam leteckých společností. Tentokrát o AirBaltic, které se specializuje na Pobaltí, ale obsluhuje i destinace ve Skandinávii, na Kavkaze, v Evropě a na Blízkém východě. 

Valentýn a jarní prázdniny 

Blíží se svátek svatého Valentýna a na Plné Peněžence jsme k němu připravili pro všechny zamilované i nezadané několik dárečků. Pokud chcete obdarovat vaše blízké, máme pro vás tipy na dárky, kterými se blýsknete. Pokud si chcete svátek zpestřit romatickým filmem, nechte se inspirovat seznamem valentýnských snímků od naší Káti. Vhodná místa na valentýnský výlet pro vás zase vybrala Anežka. A nezapomněli jsme ani na pár tipů, jak si užít Valentýna jako single.  

Prvním únorovým týdnem začaly jarní prázdniny. Jsou rozděleny do šesti turnusů podle okresů a poslední školáci na ně nastoupí v polovině března. Stále ještě nemáte na jarní prázdniny své plány? Vyzkoušejte náš rozcestník s nabídkami cestovních kanceláří, leteckých společností a ubytovacích služeb.  Nebo se inspirujte se našimi tipy, jak si prázdniny pořádně užít na českých horách, ať už na sněhu nebo na blátě. 

Další zajímavosti z Plné Peněženky:

  • V milionové soutěži, kde každý účastník, který chce zůstat ve hře, musí v každém měsíci zaznamenat aspoň jeden nákup, zůstává na začátku února 606 účastníků. 
  • Průměrná výše výplaty na účet uživatelů Plné Peněženky byla v lednu 412 Kč. Nejvyšší vyplacená odměna v měsíci se pak vyšplhala na částku 72 241 Kč. 

To je protentokrát vše. Přejeme vám, ať vám počasí dovolí dopřát si ještě aspoň na pár dnů zimních radovánek a ať vám nejkratší měsíc v roce přinese jen samá pozitivní setkání a zážitky.