Listopadové novinky Plné Peněženky

novinky Plné Peněženky

 

Drazí Peněženkáři, 

protože pro vás každý měsíc připravujeme spoustu novinek, hledali jsme prostor, kde bychom vám o nich dali přehledně vědět, aby vám žádná neunikla. Proto se odteď můžete těšit na pravidelný přísun novinek v našem magazínu. Dozvíte se, co zajímavého si pro vás Plná Peněženka nachystala a na co se můžete v dohledné době těšit.

Startujeme prvním dílem, ve kterém shrneme to nejpodstatnější z října a prozradíme vám, co pro vás chystáme v průběhu listopadu!

 Minulý měsíc skončila oblíbená akce Pyramida, kdy jste měli možnost odkrývat políčka a sbírat finanční bonusy za různé aktivity a nákupy na Plné Peněžence. Do hry se zapojilo přes 25 tisíc z vás a doufáme, že jste si ji užili. Řadu akcí jsme nachystali i na tento měsíc.

► Už nyní je v plném proudu nákupní akce čínské obchodní galerie Aliexpress. Tisíce produktů nyní pořídíte za výprodejové slevy ve výši až 90 %. S kupóny přímo od Aliexpressu a s cashbackem od Plné Peněženky pak můžete ušetřit ještě mnohem více. Podrobné informace k Aliexpress Days jsme pro vás nashromáždili na speciální stránce.

► Exkluzivní slevy pro nákupy v e-shopech nabídne v týdnu od 7. do 13. listopadu Nákupní týden s Deníkem. Spoustu slevových kupónů budete moci zkombinovat i s cashbackem poskytovaným Plnou Peněženkou

► 20. listopadu odstartuje v Kataru fotbalové mistrovství světa. A jak už to tak u velkých sportovních akcí bývá, připravila pro vás Plná Peněženka tipovačku, kde budete mít možnost tipovat výsledky všech zápasů turnaje. Pro nejúspěšnější účastníky připravili partneři z řad zapojených e-shopů hodnotné ceny. 

► Koncem listopadu také odhalíme oblíbený Vánoční kalendář. Vaším úkolem bude odkrývat políčka za návštěvy e-shopů a nákup alespoň u jednoho ze zapojených partnerů. Pokud splníte podmínky akce, ukořistíte si vlastní podíl z celkového bonusu 30 tisíc korun.

V listopadu a prosinci budete moci soutěžit s Vánočním kalendářem

► A s listopadem je také neodmyslitelně spojena akce Black Friday, na níž naváže ještě Cyber Monday. Řada e-shopů připravuje nejatraktivnější slevy z celého roku právě na tyto dny. Zaznamenejte si proto do kalendáře, že nejpozději 25. listopadu nesmíte zapomenout zavítat na náš web a odhalit bombastické slevové nabídky (pozor, řada obchodu zveřejní slevové akce už začátkem týdne!). 

► Kromě velkolepých akcí a soutěží pro vás neustále zdokonalujeme i šíři nabídky e-shopů nabízejících cashback. V létě jsme překonali metu tisícovky obchodů a rozhodně nekončíme. V posledních týdnech jsme do nabídky nově zařadili například tyto známé značky:

→ Lidl proslul jako prodejce potravin, který ale kromě kamenných prodejen provozuje i e-shop lidl-shop.cz. Tam sice na dobroty nenarazíte, ale zakoupit v něm můžete oblíbené hračky, oblečení, nářadí nebo vybavení pro kuchyni, domácnost či zahradu. 

 L'Occitane en Provence nabízí produkty pro krásu, péči o pleť a zdraví. Suroviny pro jejich výrobu přitom získává udržitelným způsobem a s ohledem na zachování vzácných ekosystémů v přírodě.

→ V e-shopu Koberce K+K najdete široký sortiment kvalitních koberců, všech možných typů podlahových krytin společně s dalšími doplňky a příslušenstvím.

→ Sortimentu slovinské značky Lelosi dominují jedinečně designované a extrémně pohodlné legíny. V nabídce tohoto módního obchodu ale najdete třeba i pyžama nebo mikiny. 

 Zdravoslav je e-shop se zdravou výživou. Pokud rádi chroupete různé oříšky nebo si pochutnáváte na sušeném ovoci, v tomto obchodě si určitě přijdete na své. 

→ Cashback pro uživatele Plné Peněženky nově nabízí i prodejce zájezdů Dovolená.cz. Aktuálně zde můžete vybrat destinaci pro váš zimní pobyt nebo si dopřát exotiku za last minute ceny.

► Další zajímavosti z Plné Peněženky:

  • Nadále pokračuje naše milionová soutěž, kde každý účastník, který chce zůstat ve hře, musí v každém měsíci zaznamenat aspoň jeden nákup. Od května 2020 nepřetržitě nakupuje, a tím si stále udržuje možnost získat 1 000 000 korun, 770 účastníků.
  • Denně vyplácíme desítky i stovky žádostí uživatelů o výplatu nastřádáných odměn. Průměrná výše výplaty v říjnu byla 486 Kč, nicméně ta nejvyšší, kterou jsme v říjnu jednomu uživateli vyplatili, se vyšplhala na částku 28 890 Kč.
  • Hned dvakrát jsme během října dopřáli našim uživatelům navýšený cashback o 20 %. Poslední den v měsíci jsme je mimořádně obdarovali halloweenský bonusem a 9. října si mohli cashback zpestřit úplňkovým zvýhodněm. Úplněk na Plné Peněžence doporučujeme z „jistých důvodů“ vyhlížet i v listopadu. :-) 

To je tentokrát vše. Přejeme vám spoustu výhodných nákupních úlovků a pokud možno co nejméně stresu při pořizování vánočních dárků. :-)

Podobné články