Zdravoslav.cz logo

Zdravoslav.cz

Vyznáváte zdravý životní styl? Vybavte si kuchyň zdravými dobrotami, jako jsou oříšky, semínka nebo třeba džemy.

Více o Zdravoslav.cz

Peníze zpět z nákupu

5,1 %

O Zdravoslav.cz

Kdo tvrdí, že zdravá strava nemůže chutnat výborně? Své o tom ví na e-shopu Zdravoslav, kde si nakoupíte zdravé sladkosti, dochucovadla i doplňky stravy.

 

Král ořechů a semínek

Koho lákají přírodní produkty, zdravé svačinky, nízkokalorické pochutiny nebo třeba přírodní kosmetika, toho sortiment e-shopu Zdravoslav vážně potěší. Když k tomu ještě připočítáte nejrůznější benefity z nákupu a slevy, vyjde vám z toho pořádně výhodný nákup.

Co na Zdravoslav nakoupíte

Zdravé potraviny: V této kategorii na vás čekají nejrůznější arašídové máslozdravá ochucovadla, sladidla, asijské pochutiny, ale i polotovary, mouky nebo třeba ovesné vločky a luštěniny.

Ořechy: Pokud patříte mezi fanoušky ořechů, zde je vaše místo. Nabídce nejrůznějších druhů se zde meze nekladou a seženete tady i originální směsi.

Sušené ovoce: Sušené ovoce je alternativa skvělé zdravé svačinky,sušené ovoce která se vám nezkazí ani nerozpatlá v kapse. Vybírejte z běžného ovoce, jako je třeba sušený banán, nebo zkuste méně tradiční kousky, například goji nebo moruše.

Semínka a jádra: Posypat si semínky ranní jogurt nebo zdravý oběd, to je zvyk, který vám vynese spoustu zdravotních benefitů. V této kategorii seženete nejrůznější druhy od chia po sezam.

Ořechy a ovoce v polevě: Pokud patříte mezi gurmány, ořechy v polevěkterým jen samotné ovoce nebo ořechy nestačí, vyberte si v této kategorii zdravé pochutiny v čokoládě nebo dalších polevách.

Doplňky stravy: Zdravému životnímu stylu a příjmu všech důležitých živin se někdy musí trochu pomoct. Od toho je zde tato kategorie, kde hledejte superpotraviny, antioxidanty nebo třeba různé tinktury.

Přírodní kosmetika: A když už jsme v těch přírodních přírodní kosmetikaproduktech, proč svůj nákup neobohatit i o přírodní dekorativní kosmetiku, ústní hygienu nebo dětskou kosmetiku?

Proč je Zdravoslav dobrá volba? 

Facebookové soutěže: Zdravoslav pro vás pravidelně pořádá na facebooku soutěže, v nichž za správnou odpověď nebo zaslání obrázku můžete vyhrát zajímavé ceny. 

Blog: Všichni chceme žít zdravě, ale ne vždy víme, jak na to. Na blogu e-shopu najdete užitečné rady a tipy ohledně stravy a zdravého životního stylu.

Přírodní kosmetika: Přestože je Zdravoslav e-shopem zaměřeným na přírodní a zdravé potraviny, můžete zde sehnat i nejrůznější kosmetické produkty, u nichž si můžete být jisti, že neobsahují nežádoucí chemikálie.

Tip – Množstevní a objemové slevy

Už jste slyšeli o tom, že byste dostali množstevní slevu někde jinde, než na tržišti, kde se domlouváte o ceně? Zdravoslav garantuje slevy nejen pokud nakoupíte více produktů, ale také, pokud nakoupíte za vyšší cenu.

Jak na Zdravoslav ještě více ušetřit

Cashback: 

  • Proklikněte se tlačítkem „Nakoupit s cashbackem“ z našich stránek na stránky Zdravoslav.
  • Vyberte si své zboží a dokončete nákup.
  • Sledujte, jak vám na účtu Plné Peněženky naskakuje odměna ve výši 5,1 % z ceny vašeho nákupu.
  • Až obchodník vaši odměnu schválí, můžete si ji nechat hned vyplatit.

Jiné slevy a akce:

Aby byl jejich zákaznický servis úplný, nemůže Zdravoslav vynechat zajímavý věrnostní program. Pokud se zde zaregistrujete, získáte nejen slevu na každý nákup, ale i výhodné množstevní a objemové slevy. Kromě toho máte možnost vybírat zboží v kategorii Akce nebo Výprodej, kde nakoupíte za zvýhodněné ceny.

Nevybrali jste si na Zdravoslav?

Zdravoslav vás neoslovil? Vyberte si své zdravé pochutiny například na Svět plodů, Veselá veverka, Grizly nebo Nutsman.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit