ALIEXPRESS DAY 2018

Co v článku najdete?

CO JE ALIEXPRESS

Zkoušeli jste již někdy nakupovat v Číně? Setkali jste se s větou "to jsem sehnal/a na AliExpress", ale stále pořádně nevíte, co to vlastně znamená? AliExpress je velké čínské internetové tržiště, patřící pod prověřenou skupinu Alibaba Group. Shromažďuje pod sebou velké množství malých prodejců, kteří zde nabízí své zboží. Nákup zde je jednoduchý, jako na každém e-shopu, jen dodací lhůty jsou o něco delší. AliExpress je v České republice hodně známý a nakupují na něm již tisíce Čechů.

Největší prodejní akcí na AliExpress, která právě probíhá, je tzv. Global Shopping Festival, neboli AliExpress day 2018

AliExpress Day 11. 11. 2018

CO ZNAMENÁ ALIEXPRESS DAY

AliExpress Day je dnem velkých slev a připadá na 11. 11. 2018 od 14:00 hod. Prodejci zlevňují své zboží až o 90 %, takže už tak levné zboží je možno nakoupit za ještě výhodnějších podmínek. Samotnému AliExpress Day 2018 předchází období různých akcí, soutěží a her, při kterých můžete získat další slevy na své nákupy v podobě mincí nebo kupónků.

ČASOVÝ HARMONOGRAM ALIEXPRESS DAY 2018

Předobjednávky od 20. 10. 2018

U vybraného zboží si můžete udělat tzv. předobjednávku za zvýhodněnou cenu. Zaplatíte zálohu a celou částku poté až 11. 11. 2018.

Získávání kupónů AliExpressu a odměn od 28. 10. 2018

Stejně jako každý rok AliExpress nabízí možnost získat slevové kupóny a další odměny v rámci různých akcí a her. Tyto kupóny pak uplatníte společně s konečnou platbou za zboží.


Snížené cenové nabídky na konkrétní značky od 7. 11. 2018

Na vybrané značky můžete vyhrát další slevy. Konkrétně 11. 11. 2018 se tato akce vztahuje i na iPhone!

Platba

Aby vše proběhlo v pořádku, musíte své předobjednané zboží zaplatit v určitém časovém úseku. I v tuto dobu ještě můžete získat další kupóny, a to v případě, že budete platit jako konkrétní v daném pořadí.

Podrobnější informace naleznete v článku Global Shopping Festival – AliExpress day 2018.

AliExpress Day 2018

UŠETŘETE JEŠTĚ VÍCE S CASHBACK PLNÁ PENĚŽENKA

Pokud svůj nákup v rámci AliExpress Day 2018 uskutečníte přes Cashback Plná Peněženka, bude vaše úspora ještě větší. Za každý nákup totiž dostanete až 5% zpět!

NA CO SI DÁT POZOR

Sleva 90% je velké lákadlo pro kupujícího, ale není vše tak růžové, jak to vypadá. Hodně obchodníků své zboží před velkou akcí o něco zdraží, aby pak sleva vypadala opravdu bombasticky. Pokud máte seznam věcí, které byste si chtěli koupit v rámci AliExpress Day, je dobré mít trochu přehled o cenách.

STRÁNKY S NÁKUPY Z ČÍNY:

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat