Problém s cashbackem na AliExpressu

AliExpress u některých produktů neposkytuje cashback. Proto jsme vytvořili tuto stránku, kde si můžete ověřit, jestli při nákupu konkrétního produktu cashback dostanete nebo ne. Zadejte do vyhledávacího pole výše URL adresu stránky s produktem a klikněte na Ověřit cashback. Hned se dozvíte, zda získáte svou odměnu.

Aktuální akce na AliExpressu

 • Aliexpress Sleva až 70 %
  až 7,51 % zpět SLEVA AŽ 70 %.

  Vše pod 10 $

  Prohlédnout Platnost do 31. 5 . 2021

Přečtěte si rady a zkušenosti s nákupem na AliExpressu

 • Recenze AliExpress IV - Nákupy šatů z Číny

  AliExpress nabízí kromě různých super věciček a elektroniky i různé módní kousky pro děspělé i děti včetně různých statistik, co se nakupuje nejvíce a co je právě nejvíce žádané. Proto nikdy nezmeškáte trendy, které burcují trh a nikdy se nestane, že nebudete IN!

  Přečtěte si celou recenzi

 • Recenze AliExpress III - Dámský trench kabát

  O tom, co všechno se dá v e-shopu AliExpress.com koupit, jsme již psali v některých z našich recenzí. Protože i slovenská kolegyně Janka chtěla nákupy na AliExpress vyzkoušet, neváhala a objednala si dámský jarní trench kabát.

  Přečtěte si celou recenzi

 • Recenze drobné elektroniky z AliExpress

  Vyzkoušeli jsme USB kabel, Bluetooth Receiver a externí mini blesk od čínského gigantu AliExpres.cz. Využijte čínského internetového obchodu, kde zaručeně seženete vždy vše, a to za opravdu nízké ceny s možností poštovného zdarma. Vyplatí se objednávat zboží z Číny? To a mnohem více se dozvíte v naší recenzi...

  Přečtěte si celou recenzi

 • Recenze nákupu na čínském AliExpressu

  Bojíte se nákupů z Číny? Myslíte si, že objednané zboží nepřijde? Máte strach z objednávání v cizím jazyce? Přečtěte si recenzi nákupu v činsém obchodě Aliexpress a dozvíte se, že se není čeho bát. Při nedoručení zásilky Vám Aliexpress bez problémů vrátí peníze a nakupovat můžete i v češtině. V recenzi nechybí ani zhodnocení konkrétních oblíbených produktů.

  Přečtěte si celou recenzi

 • ALIEXPRESS DAY 2018

  Víte co je to Aliexpress day? Podívejte se kolik můžete ušetřit nákupem na Aliexpressu v tento den plný akcí a nizkých cen a ušetřete při nákupu z Číny ještě více peněz.

  Přečtěte si celou recenzi

 • BACK TO SCHOOL - díl II

  Na Aliexpress můžete ušetřit peníze z nákupu školních potřeb. Podívejte se, jak velkou část peněz můžete ušetřit při nákupu z Číny a vybavte vaše potomky stylovými školními potřebami.

  Přečtěte si celou recenzi

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat