Aliexpress narozeniny 2024

Globální online shopping galerie Aliexpress oslavuje letos v březnu již 14. narozeniny. Jako každý rok najdete v e-shopu spoustu zajímavých slevových nabídek a kupónů.

Aliexpress narozeniny

Během oslav narozenin AliExpress můžete mezi 18. a 28. březnem (pozor, poslední den končí akce již v 7:59 ráno!) vychutnat unikátní slevy na široký sortiment produktů, kde slevy dosahují až 70 %. Kromě toho jsou k dispozici různé slevové kupóny, které můžete sbírat v Coupon Center, ale nezapomeňte je uplatnit do 27. 3. 2024 do 23:59.

 

Na AliExpress, který je jedním z největších globálních online marketplace, najdete vše, co vás napadne. Nabídka zahrnuje oděvy, hračky, kosmetiku, elektronické výrobky, až po autodoplňky a vybavení pro domácnost.

Cashback přes Plnou Peněženku vaše nákupy ještě více zvýhodní. Stačí přejít na AliExpress prostřednictvím Plné Peněženky a pokračovat v nákupu jako obvykle. V e-shopu také naleznete speciální nabídky jako Welcome Deals, přehled aktuálních Bestsellerů nebo Choice nabídky s bezplatným doručením do 13 dnů.

Níže naleznete seznam kupónů, které můžete při nákupu v průběhu Aliexpress narozenin uplatnit.

Podobné články