Koberce K+K logo

Koberce K+K

Milujete měkké koberce, stylové vinylové podlahy nebo sázíte na klasické lino? E-shop Koberce K + K splní všechny vaše podlahové sny.

Více o Koberce K+K

Peníze zpět z nákupu

až 4,5 %

Nezaregistrovaný zákazník

4,5 %

Zákazník zaregistrovaný v e-shopu

0 %

O Koberce K+K

Vrže pod vámi podlaha nebo máte staré zašlapané koberce? Vsaďte na Koberce K + K. Rodáci z Příbrami s 30 lety zkušeností se postarají o to, abyste doma chodili jako po obláčku.

Již téměř 30 let pomáhá česká firma Koberce K+K vytvářet krásnější domov svým zákazníkům. V sortimentu naleznete tisíce položek, a to například z kategorií:

  • metrážové koberce,
  • kusové koberce,
  • PVC,
  • lina,
  • vinylové dílce,
  • kobercové čtverce,
  • travní koberce,
  • čistící zóny,
  • doplňky, jako jsou např. lišty, lepidla, pásky nebo čističe podlah
  • a mnoho dalších.

K dispozici jsou také nadstandardní služby, jako je možnost nechat si koberec upravit na míru do požadovaného tvaru a rozměru nebo simulace podlahové krytiny v místnosti pomocí nástroje Podlahového návrháře, a to zcela zdarma.

Firma Koberce K+K si zakládá nejen na kvalitním sortimentu, ale i na prvotřídním servisu. Jeho součástí je kromě poradenství také možnost nezávazného a odborného zaměření prostoru, kontrola povrchu před pokládkou, doprava podlahové krytiny, pokládka a taktéž doporučení vhodné údržby. Pokládky zajišťují výhradně zkušení a prověření čeští podlaháři, k nimž se zákazníci vracejí nezřídka i po 20 letech.

Volba vhodné podlahové krytiny je, zejména v dnešní době vysokých cen energií, důležitějším faktorem, než se může na první pohled zdát. Pomocí zateplených koberců nebo lin se dají ušetřit až tisíce korun ročně za vytápění na 1 místnost. To vše díky tomu, že pomocí použité technologie zvyšují pocitovou teplotu v místnosti. Nemusí se navíc vůbec jednat o nákladnou záležitost, takové krytiny naleznete v nabídce firmy již od 279 Kč.

Vyberete si Vaši vysněnou podlahu na e-shopu www.kobercekk.cz nebo navštivte některou z 10 poboček po celé České republice.

 

Nejoblíběnější obchody z kategorie Domácnost

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit