Lednové novinky Plné Peněženky 2024

4. 1. 2024
Lednové novinky Plné Peněženky 2024

Drazí Peněženkáři,

přejeme vám vše dobré v novém roce a přinášíme vám první dávku novinek roku 2024. 

Jako vždy si nejprve shrneme to nejpodstatnější z uplynulého měsíce a následně se podíváme na novinky, na které se můžete těšit v průběhu ledna. 

V prosinci dospěly do finále dvě soutěžní akceVánoční kalendář a Ježíškova povánoční prémie.

Podmínky Vánočního kalendáře nakonec splnilo 423 Pěněženkářů, kterým jsme již rozporcovali celkovou odměnu 24 000 Kč, a na účet každému z nich jsme tak připsali bonus 57 Kč.

Celkem 35 výherců Ježíškovy povánoční prémie má již v emailové schránce oznámení o výhře. Seznam výherců v zašifrované formě naleznete zde

Cashback nově na dovolenou, zážitky i produkty Jihokorejského giganta

Početnou rodinu e-shopů poskytujících cashback přes Plnou Peněženku rozšířily v minulém měsíci například Slevomat, Čedok, Samsung či Umění vína.

 Čedok je nejstarší česká cestovní kancelář, kde pořídíte zájezd do více než stovky zahraničních destinací. S cashbackem se můžete vydat na dovolenou k moři, do tuzemských ubytovacích zařízení, na poznávací zájezd nebo za lyžařskými radovánkami. Zájezdy pokrývají všechny možné druhy dopravy (leteckou, autobusovou i dopravu vlastním vozem).

Peněženkáři nově pořídí s cashbackem i zážitky od Slevomatu. Ten má v nabídce pobyty po celé republice i v zahraničí, populární wellnesy, vouchery do restaurací nebo dárky pro vyznavače adrenalinu. 

Samsung asi nemusíme dlouze představovat. Světově známá jihokorejská značka údavá trend v oblasti moderních technologií a inovací. S cashbackem v e-shopu Samsung pořídíte třeba smartphone, chytré hodinky, TV i ledničku.  

Pro vyznavače pestrosti chutí máme nově v nabídce e-shop Umění vína. Zde nakoupíte vína z malých rodinných vinařství z Čech, Moravy, Rakouska a Itálie.

Výprodeje, zimní dovolená a levnější knihy

Novému roku na Plné Peněžence dominují tradičně výprodejové akce partnerských e-shopů. Kompletní seznam lednových slev z oblíbených obchodů, naleznete na stránce s  výprodejovými nabídkami. Ulovte slevy až 80 %!

A jelikož se blíží se jarní prázdniny, které obzvláště rodiny s dětmi rády tráví na horách, pracujeme už nyní na speciální stráce, kde pro vás shromáždíme tipy na zimní dovolenou. Již ve druhé polovině ledna se můžete těšit na rozcestník s nabídkami cestovních kanceláří, leteckých společností a ubytovacích služeb. 

A máme pro vás ještě jeden tip, který souvisí s daňovými změnami roku 2024. Pozitivní změnou je nulové DPH na knihy. Literaturu byste nyní měli pořídit o něco levněji. A u populárních značek jako je Kanzelsberger, Knihy Dobrovský, Martinus či Kosmas to budete mít s cashbackem navrh. 

Další zajímavosti z Plné Peněženky:

  • V milionové soutěži, kde každý účastník, který chce zůstat ve hře, musí v každém měsíci zaznamenat aspoň jeden nákup, zůstává po skončení roku 2023 614 účastníků. Za rok tedy ze hry odpadlo více než 100 soutěžících (na konci loňského roku jich bylo ještě 740).
  • Průměrná výše výplaty na účet uživatelů Plné Peněženky byla v prosinci 389 Kč. Nejvyšší vyplacená odměna v měsíci se pak vyšplhala na částku 10 068 Kč. 

To je protentokrát vše. Děkujeme vám za zájem o služby Plné Peněženky v loňském roce a budeme velmi rádi, když na naše stránky zavítáte i v roce 2024 co nejčastěji!