Kanzelsberger.cz logo

Kanzelsberger.cz – tisíc a jedno patro knih

Nutí nás přemýšlet a zároveň na nic nemyslet. Umí být zábavné, dojemné i vážné. Nakupte si ty nejlepší knihy na Kanzelsberger.cz!

Více o Kanzelsberger.cz

Využijte výhodné akce

VÝHODNÁ CENA

NOVINKA

Kanzelsberger.cz - L. Brunnerová: Obránce mimo hru
Kanzelsberger.cz logo

2 % zpět

L. Brunnerová: Obránce mimo hru

Akce končí za:

Akce končí:

VÝHODNÁ CENA

NOVINKA

Kanzelsberger.cz - S. Barkerová: Léto na Santorini
Kanzelsberger.cz logo

2 % zpět

S. Barkerová: Léto na Santorini

Akce končí za:

Akce končí:

NOVINKA

Kanzelsberger.cz - Vladimír Kořen: Řeka zázraků
Kanzelsberger.cz logo

2 % zpět

Vladimír Kořen: Řeka zázraků

Akce končí za:

Akce končí:

NOVINKA

Kanzelsberger.cz - Blanka Malá: Srdce nemá vrásky
Kanzelsberger.cz logo

2 % zpět

Blanka Malá: Srdce nemá vrásky

Akce končí za:

Akce končí:

VÝHODNÁ CENA

Kanzelsberger.cz - 130letá historie fotbalového klubu AC Sparta Praha
Kanzelsberger.cz logo

2 % zpět

130letá historie fotbalového klubu AC Sparta Praha

Akce končí za:

Akce končí:

SLEVA AŽ 50 %

Kanzelsberger.cz - Jaro v Česku s příběhy bez hranic
Kanzelsberger.cz logo

2 % zpět

Jaro v Česku s příběhy bez hranic

Slevy na vybrané tituly knih

Akce končí za:

Akce končí:

Peníze zpět z nákupu

2 %

O Kanzelsberger.cz

Ať už si chcete pořídit další přírůstek do vaší knihovny, nebo si ke čtení teprve hledáte cestu, určitě zamiřte na e-shop Kanzelsberger.cz, který má opravdu pestrou nabídku knih a čtěte, co hrdlo ráčí!

Tichý společník

Dokážou nás přenést do jiných světů, ve kterých není čas na starosti. Jsou ideálním způsobem na odreagování, ale zároveň umí být předmět k zamyšlení. Díky nim prožíváme příběhy, o kterých se nám ani nezdá. Knihy jsou prostě těmi nejlepšími tichými společníky. Vztah k nim je jasný, buď je milujete nebo je milovat začnete. A pokud ne, umí být ideálním dárkem. Proto neztrácejte chvíli a podívejte se na široký výběr v knihkupectví Kanzelsberger.cz.

Kategorie na Kanzelsberger.cz

E-shop pokrývá snad všechny žánry knih, které vás napadnou. Webové stránky Kanzelsberger.cz jsou proto přehledně uspořádané tak, abyste se na nich bezproblémově vyznali. V nabídce najdete i audioknihy nebo třeba křížovky, učebnice a knižní záložky. My jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější žánrová zaměření a krátce je popsali níže:

 • Magnesia Litera 2019 - jednou z kategorií jsou knihy, které obdrželi v aktuálním roce prestižní české literární ocenění Magnesia Litera. Najdete tu tak knihu i objev roku, vítěze v próze i poezii, ale také nejlepší knihu pro děti a mládež.

 • Beletrie - nejvíce knih čítá samozřejmě sekce beletrie, ve které najdete bestsellery ale i méně známé tituly. Díky podkategoriím, které jsou členěné podle žánrů knih se i v tom nepřeberném množství vyznáte a určitě si snadno vyberete tu pravou knihu, kterou hledáte.

 • Ekonomika a podnikání - bez práce nejsou koláče a na tohle heslo myslí i knihkupectví Kanzelsberger.cz. Vyberte si knihu se zaměřením na daně, finance nebo třeba marketing a management.

 • Historie - na své si přijdou i čtenáři, kteří mají rádi literaturu faktu. V nabídce najdete knihy o Egyptě, Řecku a Římě, starověku a středověku. Nejdůležitější je ale znát vlastní historii, protože jak se říká, kdo nezná své dějiny je nucen si je prožít znovu. Proto e-shop nabízí i knihy o českých dějinách, se kterými si můžete připomenout nejen osmičková výročí naší země.

 • Pro děti a mládež - v této kategorii pořídíte pohádky, omalovánky a zpívánky pro vaše nejmenší a narazíte tu na populární dětské autory jako je třeba Astrid Lindgrenovou. Najdete tu ale i beletrii pro dospívající mládež, dívčí romány a dobrodružné knihy.

 • Kuchařky - ačkoliv se chvíli zdálo, že jim s nástupem volně dostupných receptů na internetu odzvonilo, kuchařky se opět vrací na trh. A to opravdu ve velkém. Mezi nejpopulárnější v současnosti patří kuchařky zaměřené na zdravý životní styl, ale v této sekci si přijdou na své i milovníci staré dobré české kuchyně a fanoušci poctivého pečení.

 • Náboženství a duchovní nauky - pokud se zajímáte o esoteriku nebo byste se rádi dozvěděli něco více o vzdáleném buddhismu a hinduismu, určitě nahlédněte sem.

 • Umění - v neposlední řadě na e-shopu pořídíte i knihy z uměleckého světa. Tato sekce je rozdělena do podkategorií design a grafika, divadlo a film, fotografické publikace, fotografování, malířství a sochařství, tanec. 

Koupím knihu a ušetřím

Už teď se určitě nemůžete dočkat až se začtete do nějaké knihy a my vám tuhle radost ještě o něco zpříjemníme. Díky cashbacku Plné Peněženky totiž navíc ušetříte. 

Doprava

Zákazníci mají možnost obdržet objednané zboží na zvolenou adresu službou Balík Do ruky, kterou poskytuje Česká pošta. Česká pošta garantuje doručení následující pracovní den po podání zásilky. Tento způsob dodání zajišťuje pro příjemce vyšší komfort služeb než je tomu u standardního dodání. Navíc při nákupu nad 1 000,- Kč doprava po České republice ZDARMA. Další možností, je osobní odběr v kterémkoliv knihkupectví Kanzelsberger a Barvič a Novotný. Dumknihy.cz dopravuje knihy za menší poplatek i naším sousedům ze Slovenska.

 • Česká pošta - Balík Do ruky

 • Osobní odběr v knihkupectvích Kanzelsberger a Barvič a Novotný

Platba

Na Dumknihy.cz můžete zaplatit všemi možnými způsoby a hlavně bezpečně a rychle:

 • Platební kartou

 • Dobírka - Česká pošta

 • Převodem na účet

Recenze na nákup Kanzelsberger.cz

A jak si nákup knih na Kanzelsberger.cz pochvalují dosavadní zákazníci? Podle serveru Heureka.cz naprosto kladně a vyzdvihují zejména rychlost vyřízení objednávek. Níže uvádíme některé recenze nákupu:

 • Lenka dává e-shopu 5 hvězdiček, protože ač nebyla její kniha dostupná, zanedlouho se do ní mohla začíst:

,,Jsem spokojená, ač nebyla kniha dostupná, do týdne jsem si ji vyzvedávala.”

 • Míla byl ze svého nákupu naprosto nadšený a proto dává 5 hvězd z 5:

,,Perfektní servis, bohatá nabídka knih!”

 • Jarmila je naší poslední recenzetkou, ale neméně důležitou, protože jako věrný zákazník má pro nás nejdůležitější slovo:

,,Jsem stálým zákazníkem a jsem velmi spokojená.”

Neuchvátily vás knihy na Kanzelsberger.cz?

Nic se neděje, třeba si vyberete jinde. Stačí se prokliknout do naší kategorie “Knihy, audio video a hry” a podívejte se na nabídku jiných knihkupectví. Líbit by se vám mohlo Kosmas.cz a s cashbackem ušetříte i na e-shopu BookTook.cz.

 

 

 

  

Hodnocení uživatelů

 • 4,7

  Počet hvězdiček: 4,5 / 5

  44 hodnocení

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Dobrá služba pro nákup knižního zboží prostřednictvím z e-shopu. Má široký výběr zboží

  Luci M. 2. 10. 2023

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Možnost rezervace a vyzvednutí na prodejně. I reklamace proběhla bez problémů.

  Angis D. 23. 10. 2022

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Špička. Výborně dostupné

  Jaromír T. 22. 10. 2022

Nejoblíběnější obchody z kategorie Sport, hobby a zábava

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit