Prosincové novinky Plné Peněženky

2. 12. 2022
Prosincové novinky Plné Peněženky

Drazí Peněženkáři,

po měsíci se opět hlásíme s pravidelnou dávkou novinek, které pro vás tým našeho cashbackového portálu nachystal. Shrneme to nejpodstatnější z listopadu a prozradíme vám, co pro vás chystáme v průběhu prosince!

V minulém měsíci odstartovaly naše dvě velké soutěžní akceFotbalová tipovačka a Vánoční kalendář. V kalendáři odkrýváte každý den okénko s perníčkem, a pokud se vám jich podaří odkrýt aspoň 24, máte šanci, že si ukořistíte část bonusu z celkového balíku 30 tisíc Kč. Pokud jste v listopadu odkryli alespoň tři okénka kalendáře, máte stále šanci být jedním z uživatelů, kteří si bonus rozdělí. 

Co se týče Tipovačky, po odehrání listopadových zápasů fotbalového mistrovství je čelo tipovací soutěže velmi vyrovnané. Druhý nejúspěšnější hráč ztrácí na prvního pouze půl bodu. Zdá se tedy, že bychom mohli sledovat napínavý souboj o první místo až do úplného konce. Vítěz bude odměněn 10 tisíci Kč od e-shopu CCC. Další atraktivní ceny čekají na soutěžící umístěné do 15. pozice a 3 nejúspěšnější řešitele týmové tipovačky.

Návrat Mallu a Rohlíku a nově zapojený Leo Express

Opět jsme zapracovali na rozšíření nabídky zapojených e-shopů, z cashbacku se tak můžete těšit u dalších populárních značek. Po několikaleté pauze se na Plnou Peněženku vrací obchodní galerie Mall.cz, kde rychle a pohodlně nakoupíte vše od módy, přes elektroniku a hračky až po chovatelské potřeby. Dalším navrátilcem je Rohlík.cz – online supermarket s nejrychlejším doručením ve městě. Cashback má připravený pro nové zákazníky i pro stávající, kteří v e-shopu nakoupili naposledy nejméně před 60 dny.

Cashback můžete od prosince získat i při zakoupení jízdenky u soukromého dopravce Leo Express, který provozuje vlakové a autobusové spoje.

Další nově zapojené Manboxeo.cz uvítají zejména ti z vás, kteří stále váhají, čím na Vánoce obdarovat blízké. U Manboxeo naleznete pestrou nabídku netradičních dárků pro celou rodinu. Pořídíte zde dárkové bedny pro muže, dárkové truhly pro ženy i netradiční dárky pro děti. Ostatně přesvědčte se a nahlédněte do sortimentu Manboxeo sami. 

Pomůžeme s výběrem dárků a odhalíme nejlepší výprodejové akce

V prosinci uděláme na Plné Peněžence maximum pro to, abychom vám pomohli s výběrem vánočních dekorací a dárků. První rozcestník se selekcí těch nejlepších dárkových akcí si můžete prohlédnout zde. Další tipy na dárky budou postupně přibývat. Taktéž vás budeme informovat o časových možnostech doručení dárků z jednotlivých e-shopů. To ocení především nakupující, kteří mají ve zvyku pořizovat dárky na poslední chvíli. 

Tajit před vámi nebudeme ani výprodejové akce, jejichž spuštění očekáváme ihned po skončení vánočních svátků. Výprodejím se opět bude věnovat jedna z našich speciálně připravených stránek a slevovými akcemi budeme zásobovat i odběratele našich pravidelných newsletterů.

Pokud máte v plánu zpestřit si sváteční náladu sledováním filmů a seriálů, máme pro vás několik tipů z nabídky streamovací služby HBO Max. Pokud se rozhodnete pro předplatné této „videotéky“, můžete získat přes Plnou Peněženku cashback až 150 Kč.

A jestli vyhlížete novoroční dovolenou, nenechte si ujít 15% slevu na pobyty objednané přes Booking. Ten má tuto akci aktuálně v nabídce na všechny pobyty odbydlené do konce března 2023.

Další zajímavosti z Plné Peněženky:

  • V milionové soutěži, kde každý účastník, který chce zůstat ve hře, musí v každém měsíci zaznamenat aspoň jeden nákup, zůstává po listopadu 755 účastníků.
  • Průměrná výše výplaty na účet uživatelů Plné Peněženky byla v listopadu 473 Kč. Nejvyšší listopadová vyplacená odměna se pak vyšplhala na částku 22 980 Kč.
  • Drobnými úpravami prošla Lištička, která vás při návštěvě obchodu zapojeného do Plné Peněženky upozorňuje na možnost získání cashbacku. Nově vám zobrazí i seznam všech dostupných kupónů, které můžete v konkrétním e-shopu uplatnit. Nezapomeňte si lištičku aktualizovat na nejnovější verzi nebo ji stáhnout v případě, že jste ji dosud nepoužívali.

Předvánoční období by samozřejmě nemělo být spojené pouze s usilovným sháněním dárků. Přejeme vám, ať si tento čas užijete v co největší pohodě, klidu a v obklopení těch nejbližších.

 

Podobné články