Pravidla Ježíškovy povánoční prémie

Zapojte se do poslední soutěže, kterou pro vás Plná Peněženka v roce 2023 připravila. Doporučte nás, nakupte a (s trochou štěstí) vyhrajte!

československé filmové léto


Pro každý ze 7 posledních dnů v roce vylosujeme 5 výherců, kteří získají finanční bonusy nebo zvýhodnění na celý měsíc.

Do hry se může zapojit každý, kdo doporučí nového Peněženkáře. Pro účast v soutěži není nutné, aby vámi doporučený uživatel nakoupil. Uznáme každé doporučení bez zřetelných náznaků podvodu (registrace pod falešnými emaily, vytváření duplicitních profilů apod.). Ale nezapomeňte, že pokud doporučíte aktivního Peněženkáře, získáte za něj bonus 200 Kč.

Kromě doporučení je druhou podmínkou soutěže uskutečnit nestornovaný nákup přes Plnou Peněženku. V každém ze dnů mezi 25. a 31. prosincem 2023, kdy nakoupíte, se ocitnete ve slosování a budete hrát o jednu z pěti denních prémií:

  • 1x zvýhodnění 100 % na celý 1 měsíc (od 5. ledna do 4. února 2024)
  • 1x zvýhodnění 50 % na celý 1 měsíc (od 5. ledna do 4. února 2024)
  • 3 x bonus 100 Kč / 4 eura
Jak funguje zvýhodnění?
Zvýhodněním rozumíme speciální navýšení oproti běžnému cashbacku. Pokud od nás získáte zvýhodnění 100 %, budete např. v e-shopu, kde uživatelé běžně mají cashback 5 %, dostávat po dobu platnosti zvýhodnění cashback 10 %. Pokud od nás získáte zvýhodnění 50 %, dostanete po nákupu v takovém e-shopu cashback 7,5 %.  

Jedná se o zvýhodnění ze základního cashbacku (bez VIP zvýhodnění a akčních nabídek e-shopů).


Inspiraci k nákupům hledejte třeba na naší speciální stránce, kde pro vás sledujeme povánoční výprodejové akce, které budou e-shopy v závěru roku postupně spouštět.

 

Výherce jednotlivých denních prémií vylosujeme a vyhlásíme v prvním lednovém týdnu v novém roce. 

Zapojte se do hry a přizvěte i vaše kamarády!

 

Podobné články