Tui.cz logo

Tui.cz

Mezinárodní cestovní skupina TUI je lídrem na evropském trhu cestovního ruchu. 

Více o Tui.cz

Peníze zpět z nákupu

0 - 1,9 %

Letecké zájezdy

1,9 %

Zájezdy autem a lyžařské zájezdy

0 %

O Tui.cz

Cestovní kancelář TUI patří mezi světové lídry v oblasti turistického průmyslu. S více než 50 lety zkušeností se TUI stala synonymem pro kvalitní dovolenou, spojenou s prvotřídními službami a nezapomenutelnými zážitky.

 

Už přes 40 let TUI organizuje jedinečné dovolené. Disponuje vlastními hotelovými řetězci, leteckými společnostmi, výletními loděmi a cestovními kancelářemi, které zprostředkovávají zákazníkům jejich vysněnou dovolenou.

Destinace po celém světě: TUI otevírá dveře do širokého spektra destinací po celém světě. Bez ohledu na to, jestli sníte o bílých plážích Karibiku, malebných evropských městech či dobrodružství v exotických koutech světa, TUI má pro vás připravenou nabídku, která uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele.

Široká škála ubytování: TUI si zakládá na nabídce ubytování pro všechny typy cestovatelů. Od luxusních resortů až po útulné penziony, TUI spolupracuje s širokým spektrem ubytovacích zařízení, aby každý klient našel to pravé pro své potřeby.

Komplexní služby a zážitky: TUI nejde jen o ubytování a letenky. Cestovní kancelář se stará o celkový zážitek z dovolené. Nabízí komplexní balíčky, které zahrnují stravování, dopravu, výlety a další atrakce. Profesionální průvodci a obsluha se postará o to, abyste si svůj pobyt užili naplno, aniž byste se museli starat o drobnosti.

Bezpečí a důvěra: TUI klade velký důraz na bezpečnost svých klientů. Spolupracuje pouze s renomovanými poskytovateli služeb a dodržuje nejvyšší standardy bezpečnosti. S TUI můžete cestovat s klidem a důvěrou v kvalitu poskytovaných služeb.

Jak na TUI nejvíce ušetřit?

Cashback: 

  • Proklikněte se tlačítkem „Nakoupit s cashbackem“ z našich stránek na stránky TUI.cz.
  • Vyberte si svou vysněnou dovolenou a dokončete nákup.
  • Sledujte, jak vám na účtu Plné Peněženky naskakuje odměna ve výši až 1,9 % z ceny vašeho nákupu.
  • Až obchodník vaši odměnu schválí, můžete si ji nechat hned vyplatit.

Nevybrali jste si na TUI.cz?

Nevadí. Podívejte na nabídky zájezdů a pobytů například na Čedok.cz nebo omrněte, jestli nenajdete výhodnou nabídku na Slevomatu.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Cestování

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit