Ohlédnutí za Týdnem s Temu

Na Plné Peněžence máme za sebou první Týden věnovaný populárnímu e-shopu. Náš nový seriál odstartoval představením internetové galerie Temu. V dnešním článku si shrneme to nejpodstatnější, co jste se mohli dočíst v našich newsletterech v rámci Týdne s Temu.

28. 1. 2024
Ohlédnutí za Týdnem s Temu

Temu nabízí možnost najít na jednom místě módu, kosmetiku, hračky, ale i elektroniku. Povědomí o Temu se od roku 2022 postupně rozšiřovalo z Spojených států do dalších koutů světa. Temu.com dokonce odvysílali svoji vlastní reklamu na známém SuperBowlu.

Temu je stránka vhodná zejména pro ty, kteří hledají levné a různorodé produkty na jednom místě. Nejen že nakoupíte za pár korun, ale od listopadu loňského roku také s cashbackem, proto vaše peněženka neutrpí.

Pokud ještě nemáte s Temu vlastní zkušenost, můžete si přečíst hodnocení obchodu od ostatních Peněženkářů. K dispozici vám také náš průvodce, Jak nakupovat na Temu.com a máme pro vás i pár doporučení, jak si nákup usnadnit:

  • Před nákupem pečlivě prohlédněte recenze produktů a prodejců, sledujte stav objednávky a buďte připraveni na možné komplikace.
  • V objednávce můžete jako dodací adresu použít výdejní místa Zásilkovny a samoobslužné Z-Boxy. U některého typu zboží je doručení přímo na vaši adresu.
  • Pokud dodané zboží neodpovídá vaší představě, u první objednávky můžete využít zpáteční dopravu zdarma. I u dalších objednávek je doprava vraceného balíčku za rozumnou cenu.

Na Týden s Temu jsme pro vás připravili akční cashback v tomto e-shopu. Pokud jste akci nestihli využít, nemusíte zoufat. Temu pravidelně nabízí další atraktivní akce. Jedna z nich se například zaměřuje na produkty, které nasbíraly od zákazníků nejlepší hodnocení.
 A pokud hledáte inspiraci, co si u Temu pořídit, nechte se inspirovat recenzí naší Vendy, která z online galerie otestovala kosmetiku, dekorace, hračky i boty.

Temu.com logo

O Temu.com

Online tržiště, které provozuje čínská společnost, nabízí možnost najít na jednom místě oblečení, kosmetiku, hračky, elektroniku, doplňky do domácnosti, různé vychytávky za nízké ceny s rychlým dodáním.

Související slevy a akce

NÁŠ TIP

Temu.com - Letní nabídky
Temu.com logo

až 13,2 % zpět

Letní nabídky

Móda na léto za akční ceny

Akce končí za:

Akce končí:

NÁŠ TIP

Temu.com - Nejprodávanejší produkty
Temu.com logo

až 13,2 % zpět

Nejprodávanejší produkty

Akce končí za:

Akce končí:

TOP HODNOCENÍ

Temu.com - Nejlépe hodnocené produkty
Temu.com logo

až 13,2 % zpět

Nejlépe hodnocené produkty

Produkty hodnocené 5 hvězdami

Akce končí za:

Akce končí:

Podobné články