Prosincové novinky Plné Peněženky 2023

4. 12. 2023
prosincové novinky Plné Peněženky

Drazí Peněženkáři,

hlásíme se v tomto roce již s podledním dílem našeho pravidelného měsíčního zpravodaje. Prosinec nás přivítal, jak se na správný zimní měsíc patří, sněhovou nadílkou, a předvánoční atmosféra tak nemá daleko k dokonalosti. 

Pokud jste ještě nesehnali všechny vánoční dárky, nemusíte zoufat. S obchody Plné Peněženky to zvládnete hravě, aniž byste museli absolvovat tlačenice v přeplněných nákupních centrech.

Než vám poradíme, jak na to, pojďme si shrnout to nejpodstatnější, čím Plná Peněženka žila v předchozích týdnech.

Listopad byl ve znamení významných slevových akcí Singles Day a Aliexpress Global Shopping Festivalu a také akčního týdne Black Week a Cyber Monday

Odstartoval náš tradiční vánoční kalendář. V něm se po dobu 32 dnů střídají akční nabídky partnerských obchodů. Peněženkáři, kterým se do Vánoc podaří otevřít aspoň 24 okének a přes Plnou Peněženku aspoň jednou nakoupí, získají podíl na bonusovém vánočním balíčku. Celkově mezi Peněženkáře rozdělíme 24 tisíc korun.   

Peněženkáři nově nakoupí u Alzy, Temu nebo Benettonu 

Konečně máme možnost seznámit vás se zapojením obchodu, kterého se mnozí Peněženkáři opakovaně dožadovali. S cashbackem můžete nově nakoupit i v Alze, největším českém e-shopu. U Alzy narazíte na zboží všech kategorií od elektroniky, hraček, domácích a chovatelských potřeb přes drogerii, parfémy, šperky, sportovní vybavení po potraviny, alkohol či doplňky stravy. Jeden z produktů zakoupených u Alzy jsme hned otestovali v recenzi. Naše Vendy vyzkoušela elektrokoloběžku LAMAX.
Na Plné Peněžence naleznete i jeden z velkých hitů internetového nakupování současnosti. E-shop Temu nabízí široký výběr produktů za výhodné ceny. Jak nakupovat na Temu, pro vás zjišťovala naše Alžbět. 
Návrat e-shopu Ketomix na Plnou Peněženku po delší odmlce by mohli ocenit především ti z vás, kteří máte v úmyslu nastoupit po Vánocích na cestu hubnutí. Výhodnými keto balíčky (obsahují např. proteinové koktejly, kaše nebo polévky), které patří do sortimentu e-shopu, se můžete předzásobit již nyní. 
Pokud chcete špičkovou potravu, která přispívá ke skvělému zdraví a spokojenému životu, zajistit i vašim zvířecím miláčkům, vyzkoušejte nabídku dalšího nově přidaného obchodu Yoggies. Českého výrobce zvířecích krmiv naleznete nově i v našem seznamu partnerských obchodů. 
Opět jsme rozšířili i nabídku módních e-shopů. Nově u nás narazíte na ikonickou značku spodního prádla Victoria's Secret nebo proslulou oděvní značku Benetton
 

V prosinci přicházíme s vánočními tipy a chystáme soutěž 

 

Vánoční nákupy: Vyhněte se předvánočnímu shonu a objednejte všechny vánoční dárky z pohodlí domova. Vyberte si z nabídky nejlepších předvánočních akcí od oblíbených e-shopů Plné Peněženky a získejte odměnu v podobě cashbacku. 

 

► Máme pro vás jedinečné tipy na dárky: Nechte se inspirovat našimi tipy na dárky pod stromeček. Za vánoční nákupy získáte navíc i cashback. Přicházíme s inspirací a zvažujeme, co by vaši rodinu a přátele pod vánočním stromečkem potěšilo nejvíc.

 

► Až začnou vánoční výprodeje, budeme u toho. Po Vánocích se můžete těšit na speciální stránku, kde pro vás posbíráme nejlepší výprodejové nabídky. Letos nově chystáme na závěr roku i soutěž. Buďte ve střehu. Včas vám prozradíme podrobnější informace. 

 

Další zajímavosti z Plné Peněženky:

  • V milionové soutěži, kde každý účastník, který chce zůstat ve hře, musí v každém měsíci zaznamenat alespoň jeden nákup, zůstává po listopad 618 účastníků. Jak postupně klesá počet Peněženkářů se šancí na výhru, se můžete podívat zde.
  • Průměrná výše výplaty v listopadu činila 434 Kč. Nejvyšší výplata dosáhla částky 60 459 Kč

Přejeme vám, ať si vánoční čas užijete v co největší pohodě, klidu a ve společnosti těch, které máte rádi.