Listopadové novinky Plné Peněženky 2023

2. 11. 2023
listopadové novinky Plné Peněženky

Drazí Peněženkáři,

hlásíme se s dalším dílem našeho pravidelného měsíčního zpravodaje. Zatímco jsme si přeřídili hodinky na zimní čas a stromy kolem nás se zbavují zbarveného listí, dospěla do svého závěru velká říjnová akce Pyramida a pomalu už vyhlížíme několik akcí, které nás provedou předvánočním obdobím.

V říjnové Pyramidě měli soutěžící za úkol odkrýt postupně 15 políček v 5 patrech Pyramidy, za což mohli získat 150 Kč. Aby dosáhli aspoň na nejnižší možný bonus (10 Kč), museli odkrýt aspoň nejspodnější patro prostřednictvím 5 odkazů, které nalezli v našich newsletterech. A jak to celé dopadlo? Celkem 138 uživatelů dokázalo odkrýt všechna políčka. Aspoň nejnižší patro Pyramidy odkrylo více než 1500 Peněženkářů.

Hned dvakrát v průběhu října mohli nakupovat Peněženkáři se zvýhodněním. Cashback navýšený o 20 % je čekal tradičně v den úplňku a kromě toho také na Halloweena. 

  

Novinky pro knihomily i fanoušky moderní domácí elektroniky 

Nabídka knih je na Plné Peněžence ještě bohatší. V říjnu jsme přivítali další eshop s literaturou Knihy.cz.
Pokud rádi vyrážíte do přírody, ať už po svých nebo na kole, vhodné oblečení si můžete vybrat v e-shopu Českýráj.cz.
Nově můžete s cashbackem nakoupit v oficiálním značkovém e-shopu Panasonic, tedy přímo u výrobce elektroniky a techniky. Mezi nabízeným sortimentem naleznete například televizory, sluchátka, fotoaparáty nebo zařízení, která vám pomohou v péči o tělo.
V katalogu peněženkových obchodů naleznete nově i pomocníka v oblasti krásy. E-shop Marionnaud.cz má ve své nabídce především parférmy, make-up a další přípravky určené k péči o pleť a tělo.  
 

V listopadu jedna akce za druhou 

Singles Day a Aliexpress Shopping Festival: V listopadu pro vás máme připraven bohatý program. Můžete se těšit na hlavní nákupní akci roku čínského e-shopu Aliexpress. Ve druhém listopadovém týdnu spustíme speciální stránku k Aliexpress Shopping Festivalu, kde se dozvíte to nejdůležitější o kupónech a nabídkách čínského e-shopu a k tomu všemu přidáme i další zajímavé akce od ostatních e-shopů, které nachystaly speciální nabídky k tzv. Singles Day, což je svátek všech nezadaných, jenž probíhá 11.11.

 

Vánoční kalendář: Ve druhé polovině listopadu se pak můžete těšit na start vánočního kalendáře, kde budete každý den odkrývat políčko s nabídkou střídajících se obchodů. V případě, že se vám do Vánoc podaří otevřít aspoň 24 okének a přes Plnou Peněženku aspoň jednou nakoupíte, získate podíl na bonusovém vánočním balíčku. Celkově mezi Peněženkáře rozdělíme 24 tisíc korun. 

 

Black Week: Na velkolepé akce řady eshopů se můžetě těšít na Černý pátek (24. listopadu) a celkově v průběhu tzv. Black Week. Jako každý rok budeme mít pro tuto akci připravenu speciální stránku, kde budeme nabídky obchodů shromažďovat. 

 

...a opět nějaké to zvýhodnění navíc: Tak jako každý měsíc, i v listopadu nakoupíte v den úplňku se 20 % zvýhodněním. A do kalendáře se nám vměstnal ještě jeden dem, na který jsme pro vás nachystali další zvýhodnění. Ale zatím vám neprozradíme ani výši zvýhodnění, ani kdy přesně to bude. Pokud však sledujte náš web, Facebook nebo newslettery, určitě k vám tato informace doputuje včas. 

 

Další zajímavosti z Plné Peněženky:

  • V milionové soutěži, kde každý účastník, který chce zůstat ve hře, musí v každém měsíci zaznamenat alespoň jeden nákup, zůstává po říjnu 624 účastníků. Jak postupně opadával počet Peněženkářů se šancí na výhru, se můžete podívat zde.
  • Průměrná výše výplaty v říjnu činila 454 Kč. Nejvyšší výplata dosáhla částky 30 386 Kč

A to je tentokrát vše. Vychutnejte si atmosféru dlouhých podzimních večerů. A přejeme vám úspěšný lov těch nejvýhodnějších slevových akcí a nabídek.