Říjnové novinky Plné Peněženky

4. 10. 2023
říjnové novinky Plné Peněženky

Drazí Peněženkáři,

rok 2023 vstoupil do své závěrečné čtvrtiny a my vám přinášíme letos již desátý díl pravidelných novinek, tentokrát se shrnutím toho nejpodstatnějšího z měsíce září a s upoutávkou na nejzajímavější akce měsíca října.

Se zářím skončila i naše akce Slevomber, během níž jste měli příležitost využít exkluzivní slevové kupóny od našich partnerů nebo získat ještě výhodnější cashback. Doufáme, že jste také úspěšně sehnali všechny potřebné pomůcky do školy pro vaše děti, třeba i prostřednictvím akcí Back to school
  

Eshopů je u nás už více než 1200! 

 Pokud rádi cestujete ve vaší vlastní režii a ubytování hledáte přes rezervační služby, máme pro vás novinku v podobě služby Agoda.  Ta nabízí cashback 3 % a širokou nabídku ubytování s výběrem stovek tisíc ubytovacích zařízení.
Cashback můžete nově získat i u služby Atlas VPN. Jde o poskytovatele virtuální privátní sítě, která umožňuje prohlížení internetu anonymně a bezpečně odkudkoli.  
A zpozornět by měli i vyznavači skateboardingu. Na Plné Peněžence nově naleznou americkou značku Vans, dnes již tradičního výrobce oblečení a obuvy.

Počet e-shopů v katalogu Plné Peněženky překročil další významnou metu. V říjnu jsme pokořili hranici 1200 zapojených obchodů!
 
 

Pyramida, podzimní prázdniny a přezutí pneumatik 

Pyramida vás odmění i bez nákupů: Již 1. října odstartovala naše populární hra Pyramida. Soutěžící postupně odkrývají 15 políček v 5 patrech Pyramidy a mohou získat bonus 150 Kč a navíc 200 Kč za doporučení kamaráda. Každé políčko se odkryje po splnění určitého úkolu. Pokud vás zajímá, jaké úkoly to jsou, přečtěte si pravidla hry.

Začíná právý podzim: Po nečekaně teplém září se začíná ochlazovat a zdá se, že léto se s námi rozloučilo. Je na čase připravit se na podzim a obměnit šatník. Pokud hledáte trendy podzimní módu za akční ceny, máme pro vás speciální stránku s módními akcemi.

Podzimní prázdniny: V říjnu čekají školáky podzimní prázdniny a pokud plánujete výlet, zkuste se inspirovat v našem rozcestníku s nabídkou letenek nebo se podívejte na naše tipy, kam vyrazit na eurovíkend

Přezutí pneumatik: Blíží se termín povinného přezutí na zimní pneumatiky. Máme pro vás připravenou speciální stránku s akcemi na zimní pneumatiky, abyste mohli bezpečně vyrazit i po namrzlých cestách. 

 

Další zajímavosti z Plné Peněženky:

  • V milionové soutěži, kde každý účastník, který chce zůstat ve hře, musí v každém měsíci zaznamenat alespoň jeden nákup, zůstává po září 636 účastníků. 
  • Průměrná výše výplaty v září činila 501 Kč. Nejvyšší výplata dosáhla částky 43 413 Kč

     

A to je tentokrát vše. Mějte úspěšný říjen a nechte se okouzlit podzimní přírodou.