Zářijové novinky Plné Peněženky

6. 9. 2023
srpnové novinky Plné Peněženky

Drazí Peněženkáři,

přinášíme vám první poprázdninový zpravodaj. Doufáme, že jste přes léto načerpali novou energii a jste připraveni na vyšší pracovní i studijní nasazení. Víme, že podzimní období může být náročné, ale s Plnou Pěněženkou to bude o něco snazší. Rádi vám pomůžeme najít výhodné nabídky, abyste si i podzimní dny zpříjemnili nákupy.

Pojďme si nejprve shrnout, co zajímavého se na našem cashbackovém portálu odehrálo v srpnu.

 Naše prázdninová soutěžní akce Československé filmové léto je u konce. Průvodci Yveta a Xaver vás po dobu jedenácti týdnů seznamovali s krásami Česka a Slovenska a vy jste se zapojovali do našich soutěží. Dnes již známe výherce, kteří nejlépe obstáli v hádání tajenek. 56 výherců, kteří dosáhli na maximální možný počet bodů, si odnese bonus 205 Kč. A 59 výherců, kteří nasbírali aspoň 27 bodů, objeví za nedlouho na svém "peněženkovém" účtu bonus 194 Kč.  
Hned dvakrát se na srpnové obloze objevil Měsíc v úplňku, a tím pádem jste jako uživatelé mohli hned dva dny nakupovat s 20% zvýhodněním
Zaznamenali jsme desítky nových přírustků mezi nově zapojenými eshopy. Níže si můžete přečíst pár tipů na nové eshopy, které by vás mohly zaujmout.
  

Nová lékárna, aerolinka i originální kožené batohy od českého výrobce 

Značka Bagind si zakláda na ruční výrobě originálních pánských i dámských kožených batohů. Hodí se pro každou příležitost. Do města, do práce i do školy.   
Nově najdete na Plné Peněžence e-shop Lékárna.cz. Tento zkušený prodejce lékárenského sortimentu, léčebné kosmetiky a drogerii působí na internetu již od roku 1999. 
Máte domácího mazlíčka? A věděli jste, že ho můžete nechat pojistit? Prozkoumejte službu Petexpert, která poskytuje pojištění nákladů na veterinární péči, cestovní pojištění i pojištění odpovědnosti psů a koček.  
Hodil by se vám domů pomocník s úklidem, praním či vařením: Oficiální internetový obchod výhradního dovozce značky Leifheit jich má v nabídce spoustu. Výrobky německé značky najdete v eshopu Leifheit-online.cz.
Nově jsme zapojili také další aerolinku. Tentokrát můžete nově létat s cashbackem s tureckou společností Turkish airlines
 

Slevomber, školní potřeby i podzimní móda 


 V září odstartovala naše již tradiční akce Slevomber. Na stránkách akce budete celý měsíc nacházet exkluzivní nabídky od našich partnerů. Připraveny jsou pro vás atraktivní slevy i navýšené cashbacky. Ať se necháte zlákat některou ze slevomberových nabídek nebo dalších e-shopů, které jsou na Plné Peněžence, můžete si s předstihem odkrýt až dvě políčka v říjnové Pyramidě. Stačí nakoupit ve dvou různých e-shopech. Pokud naši Pyramidu ještě neznáte, můžete se seznámit zatím s jejími loňskými pravidly. Letošní podoba ještě dozná pár drobných změn, ale základní princip hry, kdy hráči plní různorodé úkoly a odkrývají políčka, zůstane stejný. 
V těchto dnech si školáci odnášejí ze školních lavic seznamy pomůcek, které budou jim budou muset rodiče dokoupit. Zvolte méně stresující cestu a pořiďte školní výbavu online. Na speciální stránce Zpátky do školy pro vás máme seznat akcí od e-shopů, které se na "Back to school" potřeby zaměřují. Nakupujte stylové školní vybavení s odměnou za nákup!
A nezapomeňte také na osvěžení podzimních šatníků. Pokud máte v plánu pořídit si nový podzimní outfit, připravili jsme pro vás speciální stránku s nabídkou podzimní módy. Pořiďte si třeba trendy svetřík, přechodnou bundu, kabátek či denim džíny za akční cenu a opět s cashbackem.

 

Další zajímavosti z Plné Peněženky:

  • V milionové soutěži, kde každý účastník, který chce zůstat ve hře, musí v každém měsíci zaznamenat alespoň jeden nákup, zůstává po srpnu 646 účastníků. 
  • Průměrná výše výplaty v srpnu činila 419 Kč. Nejvyšší výplata dosáhla částky 23 611 Kč

     

A to je tentokrát vše. Přejeme vám úspěšný vstup do nového školního roku a užijte si babí léto, které snad v našich končinách ještě na pár týdnů pozdrží.