Recenze elektrokoloběžky LAMAX z Alza.cz

Máte to pěšky daleko? Vyzkoušejte elektrickou koloběžku a ušetřete drahocenný čas. Kolegyně Vendy pro vás testovala elektrokoloběžku LAMAX z eshopu Alza.cz. Pojďte zjistit, jak se jí na ní jezdilo!

2. 12. 2023 Vendy
recenze Alza

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

Vzhledem k tomu že patřím mezi ‚neřidiče‘, dlouho jsem přemýšlela, jak se co nejrychleji dostat z bodu A do bodu B. Jako nejefektivnější řešení mě napadla koupě elektrické koloběžky.

Začala jsem tedy vybírat hned podle několika kritérií a protože mi bylo jasné, že koloběžku si bude půjčovat i můj přítel, prvním kritériem byla určitě nosnost. Po dlouhém vybírání a konzultacích s kamarády jsem se rozhodla koloběžkou obdarovat svého přítele s tím, že si nakonec koloběžku budu půjčovat já. Přece jenom pracuji z pohodlí domova a přítel každý den chodí do práce a koloběžka mu ušetří čas.

Elektrokoloběžka LAMAX E-Scooter S11600

Nakonec jsem vybrala elektrokoloběžku Lamax S 11600. Proč jsem se rozhodla právě pro ni, má hned několik důvodů. Tím prvním je již zmiňovaná nosnost, většina elektrických koloběžek má nosnost do 100 kg, tato koloběžka ale unese i pořádného chlapa :-), tedy 120 kg.

Další věc, která pro mě byla při výběru důležitá, byla možnost složení koloběžky. Potřebovala jsem, aby mi doma nezabírala příliš mnoho místa a dala se snadno složit. Koloběžka Lamax S11600 se svými 15 kg toto kritérium skvěle splňuje, a tak ji snadno přenesete kam zrovna potřebujete. Koloběžka má bezdušové 10" pneumatiky, které nikdy nepíchnete a přitom lehce zvládnou každou nerovnost. Dále je vybavena silnými kotoučovými brzdami a led světly, které zvyšují bezpečnost i při večerních vyjížďkách.

Chcete jet delší vzdálenost? U koloběžky Lamax S 11600 to není problém. Má dojezd až 40 km, a jede rychlostí 25 km/h. Mezi její výbavu patří i tempomat, který oceníte právě při delších cestách, protože nemusíte mačkat plyn. Dále je koloběžka vybavena kvalitní pogumovanou deskou, která neklouže, tlumí vibrace a je snadno omyvatelná.

Koloběžka Lamax S11600 má velikou 11 600 mAh baterii s rekuperací, takže během jízdy z kopce a brždění se část energie vrací zpět do velkokapacitní baterie. Jízda na koloběžce je tedy celkem efektivní a navíc ekologická.

Jak mít koloběžku Lamax S11600 pod kontrolou? Je to jednoduché, stáhnete si mobilní aplikaci, kde ji snadno zamknete, nastavíte tempomat, upravíte maximální rychlost nebo zkontrolujete dojezd, statistiky a počet najetých kilometrů.

Koloběžce dávám rozhodně plný počet hvězd, jezdíme na ní já i přítel po celý rok a zatím nás ani jednou nezklamala. Přítel ji využívá denně na cesty do práce a to dokonce i v zimě. Já ji využívám převážně v létě na cestu na nedaleké koupaliště. Za mě je koloběžka opravdu skvělé řešení, jak netrávit hodiny v MHD, pokud zrovna potřebujete přejet město v dopravní špičce, ušetří vám hromadu času.

LAMAX E-Scooter S11600

LAMAX E-Scooter S11600

 • výkon 350 W
 • maximální rychlost 25 km/h
 • dojezd až 40 km
 • kapacita baterie 11,6 Ah
 • nosnost 120 kg
 • hmotnost 15 kg

9 999,00 Kč

Nakup s cashbackem

Celkové shrnutí

 • vysoká nosnost
 • tempomat
 • baterie s rekuperací
 • dojezd až 40 km
 • nenašla jsem žádné

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

Nakup s cashbackem

Vendy

Autor Vendy

Vendy je rodačka z Českých Budějovic a jako správná patriotka má nejradši budějovické pivo. Někdy trochu z donucení, ale většinou moc ráda, chodí na procházky se svou fenkou, aby ji nechala vyběhat a unavila ji. Často ale unaví ona ji, má totiž energií sršícího Jack Russell teriéra. Vášnivě ráda nakupuje, baví ji Tarantinovy filmy, hudební festivaly a koncerty rockové hudby, doteď vzpomíná na koncert Lucie v opeře, který ji jako náctiletou naprosto uchvátil.

Alza.cz logo

O Alza.cz

V Alze najdete téměř vše, na co si vzpomenete. Od elektra a elektroniky, přes drogerii, kosmetiku, potřeby pro domácí mazlíčky, tak i potraviny, sportovní potřeby a mnoho dalšího. Alza je jasná volba, navíc s doručením do druhého dne.

Související slevy a akce

NÁŠ TIP

Alza.cz - Do půlnoci objednáš, ráno v Alza boxu máš
Alza.cz logo

až 3,36 % zpět

Do půlnoci objednáš, ráno v Alza boxu máš

Akce končí za:

Akce končí:

NÁŠ TIP

Alza.cz - Alza - bazar
Alza.cz logo

až 3,36 % zpět

Alza - bazar

Akce končí za:

Akce končí: