Červencové novinky Plné Peněženky 2024

3. 7. 2024
Červnové novinky

 

Milí Peněženkáři,

přinášíme vám červencový, létem nabitý zpravodaj. Shrneme si nejpodstatnější události z června a připravíme vás na novinky aktuálního měsíce. 

►V červnu společně s fotbalovým evropským šampionátem odstartovala i naše tipovačka. O jejím vítězi rozhodne posledních 7 utkání, které má turnaj na programu. Nezapomeňte si je natipovat.

►Pokud ještě nemáte nachystáno vše, co je třeba na dovolenou, dost možná oceníte naši speciální stránku Letní dovolená v plném proudu. Zde jsme pro vás shromáždili seznam obchodů a akcí, kde pořídíte na dovolenou vše, na co si usmyslíte – počínaje pořízením samotného zájezdu přes výbavu šatníku až po elektroniku, která vám umožní vychutnat si volné chvíle s hudbou či elektronickou knížkou.

►Pokud už máte na dovolenou vše zařízeno, ale jenom potřebujete doplnit šatník, aby vám outfit pomohl komfortně přežívat v rozpálených ulicích, zavítejte na naši stránku s nabídkami letní módy.

Cashback na Apple produkty či dovážku jídla 

► V červnu jsme doplnili nabídku e-shopů na Plné Peněžence o skutečné pecky. Nechybí známý hobby market, rozvoz jídla či literatura se zaměřením na osobní rozvoj a vzdělávání. 

►  Pokud si občas necháváte dovézt jídlo z oblíbené restaurace, při využití služby Wolt můžete nově získávat cashback
►  Ten získáte i při nákupu v e-shopu populárního hobby marketu OBI. Najdete zde široký sortiment pro stavbu, dům i zahradu. 
►  Nově můžete získat cashback i při nákupu knih a e-booků u Melvila. Mysí tohoto nakladatelství je vzdělávat lidi, aby dokázali díky moudrým rozhodnutím dělat svůj život lepším.
►  Fanoušci produktů Apple si přijdou nově na své v e-shopu iStyle. Hardware a příslušenství od prodejce se statusem Apple Premium Partner je nově k dispozici s cashbackem.

Představíme si Letní hvězdy a budeme rozdávat bonusy 


► O prázdninách navážeme na jarní akci Týden s e-shopem, ve které vás blíže seznamujeme s populárními e-shopy. Tentokrát ponese několikatýdenní akce, ve které se vystřídá hned několik obchodů, název Letní hvězda týdne. A už nyní vám můžeme prozradit, že na úvod si představíme oblíbenou internetovou lékárnu Pilulka.
► Peněženkáři, kteří přes náš cashback portál nakoupí v období od 8. července do 31. srpna, mají šanci získat bonus 500 Kč. Rozdělíme ho 20 vylosovaným šťastlivcům. Více informací naleznete zde.
► A to není, co se týče bonusů od nás, všechno. Cestujete rádi a používáte Plnou Peněženku k inspiraci pro vaše cesty či rovnou jako prostředníka vašeho nákupu zájezdů, ubytovaní, letenek a dalších služeb pro cestovatele? Vstupte do našeho Cestovatelského klubu a sbírejte odměny pro cestovatele. V každém kole vyhlásíme seznam několika obchodů a pokud v nich provedete objednávku přes Plnou Peněženku, odměníme vás bonusem, o který se podělí všichni aktivní členové klubu. V aktuálním kole můžete uskutečnit nákup do 31. července 2024. Aktivní členové klubu si rozdělí částku 30 000 Kč. O Cestovatelském klubu se více dočtete zde.

Další zajímavosti z Plné Peněženky:

  • V milionové soutěži, kde každý účastník, který chce zůstat ve hře, musí v každém měsíci zaznamenat aspoň jeden nákup, zůstává na začátku července ve hře 556 účastníků. 
  • Průměrná výše výplaty na účet uživatelů Plné Peněženky byla v červnu 347 Kč. Nejvyšší vyplacená odměna v měsíci se pak vyšplhala na částku 15 539 Kč. 

A to je tentokrát vše. Přejeme vám krásné léto a spoustu pozitivních prázdninových zážitků.