Březnové novinky Plné Peněženky 2024

1. 3. 2024
Březnové novinky Plné Peněženky 2024

Drazí Peněženkáři,

máme za sebou nebývale teplý únor, který jako by snad ani nebyl zimním měsícem. Nyní už netrpělivě vyhlížeme příchod pravého jara. Pojďme si jako obvykle shrnout to nejpodstatnější z minulého měsíce a podívat se, na co se můžete těšit v příštích dnech.

V únoru jsme pro vás na Plné Peněžence připravili rozcestník pro výběr pobytů na jarní prázdniny a vše s tím spojené. Stejně tak jsme věnovali speciální stránku valentýnskému svátku a zásobili jsme vás tipy na dárky pro vaše drahé polovičky.

Plná Peněženka si nově vyzkoušela roli generálního partnera filmového snímku. I s naším přispěním vznikla a od 29. února je v kinech romantická komedie Evy Toulové Superžena. Hrají v něm například Natálie Grossová, Igor Bareš, Ondřej Ruml, Jitka Sedláčková nebo Olga Lounová. Hlavní role "superženy" se zhostila sama režisérka Eva Toulová.

 

V rámci seriálu Týden s e-shopem jsme vám představili další obchody – Notino, Naureus a Eyerim

Cashback nově u bazaru či prodejce vstupenek  

Početnou rodinu e-shopů poskytujících cashback přes Plnou Peněženku rozšířily v uplynulých dnech například AukroVevor, Skyshowtime, nebo Ticketmaster

 Na kutily a profesionální řemeslníky se zaměřuje nově zařazený eshop Vevor. Jeho nabídka pokrývá celou řadu vybavení a nářadí, kuchyňských potřeb, služeb pro dům a zahradu.

 Nabídku streamovacích služeb na Plné Peněžence doplnil Skyshowtime, kde se soustředí nejnovější a nejlepší zábavu z největších světových filmových studií.

Pokud se chystáte navštívit hudební koncert, zavítat do divadla, na sportovní akci, festival či výstavu, porozhlédněte se na stránkách Ticketmaster. Právě zde totiž pořídíte vstupenky na ty nejatraktivnější akce.

Peněženkáři se mohou nově těšit i z cashbacku u Aukra. Aukro je populární online aukční a obchodní platforma, která umožňuje uživatelům nakupovat a prodávat širokou škálu produktů, od elektroniky po sběratelské předměty. 

MDŽ a narozeninový březen 

V březnu Plná Peněženka oslaví již 12. narozeniny. K této významné události jsme připravili speciální stránku, kde naleznete atraktivní akce od našich partnerů. Součástí narozenin budou i soutěže a zvýhodnění pro všechny Peněženkáře. 

8. března nás čeká Mezinárodní den žen. Pokud chcete dámy ve svém okolí potěšit dárkem na poslední chvíli, podívejte se na aktuálně nabízené akce.  Ke svátku jsme nachystali i článek, který mapuje jeho vznik a historii

Velkou nákupní akcí měsíce března budou také narozeniny jednoho z nejpopulárnějších e-shopů našeho cashback portálu – Aliexpressu.

Další zajímavosti z Plné Peněženky:

  • V milionové soutěži, kde každý účastník, který chce zůstat ve hře, musí v každém měsíci zaznamenat aspoň jeden nákup, poprvé klesl počet účastníků pod šest stovek. Ve hře zůstává na začátku března 595 účastníků. 
  • Průměrná výše výplaty na účet uživatelů Plné Peněženky byla v únoru 362 Kč. Nejvyšší vyplacená odměna v měsíci se pak vyšplhala na částku 20 297 Kč. 

To je protentokrát vše. Přejeme vám pohodový začátek jara.