Ohlédnutí za Týdnem s Naureus.cz

Na Plné Peněžence jsme již počtvrté zasvětili celý týden jednomu z populárních e-shopů. Tentokrát se jednalo o obchod, který má širokou nabídku přírodní kosmetiky, zdravých potravin a eko drogérie. . V dnešním článku si shrneme to nejpodstatnější, co jste se mohli dočíst v našich newsletterech v rámci Týdne s Naureus.cz.

22. 2. 2024
Ohlédnutí za Týdnem s Naureus.cz

Naureus je e-shop, který se specializuje na prodej přírodních produktů bez škodlivých chemikálií. Nabízí široký sortiment kosmetiky, péče o pleť, ale i produkty pro domácnost a péči o zdraví. Každý produkt je pečlivě vybrán s ohledem na svou přírodní a šetrnou povahu. Naureus si klade za cíl poskytovat zákazníkům pouze ty nejkvalitnější produkty, které respektují životní prostředí.

E-shop je známý svou transparentností ohledně složení produktů a etikou výroby. Díky svému širokému sortimentu a důrazu na kvalitu si získal důvěru a loajalitu zákazníků. Pro ty, kteří hledají přírodní alternativy s ohledem na zdraví a životní prostředí, je Naureus ideální volbou.

Pokud ještě nemáte s e-shopem Naureus vlastní zkušenost, můžete si přečíst hodnocení obchodu od ostatních Peněženkářů. K dispozici vám je také několik starších recenzí

A tradičně pro vás máme pár tipů, které vám pomohou nakoupit co nejvýhodněji a vybrat si ty správné produkty.

Rady a tipy pro nákupy na Naureus:

  • Naureus poskytuje prodlouženou garanci vrácení zboží. Díky ní máte na každou objednávku 60 denní garanci vrácení peněz. 
  • V e-shopu Naureus najdete produkty od více než 150 značek.
  • Registrovaní zákazníci mohou u Naureus čerpat výhody prostřednictvím VIP Naureus peněženky. E-shop do Vaší peněženky nabije kredit, který se odvýjí od výše provedené objednávky. Kredit můžete postupně sbírat a uplatnit v jakékoli následující objednávce.
  • Na blogu Naureus naleznete spoustu zajímavých tipů, které vám pomohou v péči o vaši pokožku či vlasy, ale také v boji s únavou či alergiemi. Při nákupu nad 1799 Kč s váhou zboží do 5 kg můžete využít Dopravu zdarma.
  • Prozkoumejte sekci „Akce“, kde najdete spoustu zlevněných produktů.

Na Týden s Naureus si pro vás tento e-shop připravili double cashback na vše.

 

Pokud jste akci nestihli využít, nemusíte zoufat. Akce Naureus totiž pravidelně aktualizujeme a v profilu e-shopu na Plné Peněžence najdete vždy ty, které jsou aktuálně platné.

A pokud hledáte inspiraci, co si v e-shopu Naureus pořídit, nechte se inspirovat společnou recenzí našeho Serži a youtuberky Drew. Pod drobnohledem zkoumali bio přírodní kosmetiku a bambusové kartáčky na zuby a další eko doplňky.

Související slevy a akce

SLEVA 20 %

KUPÓN

Naureus.cz - Kolagen značky ORIN ve slevě
Naureus.cz logo

až 3,5 % zpět

Kolagen značky ORIN ve slevě

Akce končí za:

Akce končí:

NAD 899 KČ DOPRAVA ZDARMA

KUPÓN

Naureus.cz - Doprava zdarma při nákupu nad 899 Kč
Naureus.cz logo

až 3,5 % zpět

Doprava zdarma při nákupu nad 899 Kč

Akce končí za:

Akce končí:

SLEVA AŽ 30 %

Naureus.cz - Přírodní kosmetika Dado Sens
Naureus.cz logo

až 3,5 % zpět

Přírodní kosmetika Dado Sens

Akce končí za:

Akce končí:

NÁŠ TIP

Naureus.cz - Široká nabídka produktů pro opalování
Naureus.cz logo

až 3,5 % zpět

Široká nabídka produktů pro opalování

Akce končí za:

Akce končí: