Ohlédnutí za Týdnem s Eyerim

Na Plné Peněžence jsme již popáté zasvětili celý týden jednomu z populárních e-shopů. Tentokrát se jednalo o obchod s oční optikou 21. století. V nabídce má nejdostupnější sluneční a dioptrické brýle. V dnešním článku si shrneme, co jste se mohli dočíst v našich newsletterech v rámci Týdne s Eyerim.cz.

29. 2. 2024
Ohlédnutí za Týdnem s Eyerim

Tento týden jsme se seznamovali s jedním z našich oblíbených e-shopů, který zpřístupňuje špičkové módní trendy. Eyerim, jméno, které není v optickém průmyslu cizí. Proč je ale tak jedinečné?


Eyerim propojuje zákazníky s jejich oblíbenými dioptrickými a slunečními brýlemi či kontaktními čočkami. Současně jde ale také o společenství nadšenců do módy a vizuální kultury a propojuje to nejlepší z obou těchto světů. Eyerim nabízí široký výběr značek od různých designerů. Můžete si tak vybírat od klasických a elegantních designů až po odvážné a avantgardní styly. 

Pokud ještě nemáte s e-shopem Eyerim vlastní zkušenost, můžete si přečíst hodnocení obchodu od ostatních Peněženkářů. K dispozici vám je také několik starších recenzí

A tradičně pro vás máme pár tipů, které vám pomohou nakoupit co nejvýhodněji a vybrat si ty správné produkty.

Rady a tipy pro nákupy na Eyerim:

  • Využijte dopravu zdarma a možnost vrácení zboží do 30 dnů 
  • Sledujte svoji zásilku přímo na stránkách Eyerim podle čísla zásilky. 
  • Nevíte, jak si vybrat správnou velikost brýlí nebo správné brýle podle tvaru vašeho obličeje? Projděte si zajímavé články na blogu Eyerim, které vám se vším pomohou.
  • S výběrem slunečních brýlí vám pomůže i náš článek Jak si vybrat sluneční brýle.

Na Týden s Eyerim si pro vás tento e-shop připravil kupón se slevou 20 %. 

 

Pokud jste akci nestihli využít, nemusíte zoufat. Akce Eyerim totiž pravidelně aktualizujeme a v profilu e-shopu na Plné Peněžence najdete vždy ty, které jsou aktuálně platné.

A pokud hledáte inspiraci, jak si vybrat brýle pro digitální věk, nechte se inspirovat recenzí naší Jany. Zaměřila se na test brýlí Andrea Havana a Hydra Crystal.

eyerim.cz logo

O eyerim.cz

Stránka e-shopu eyerim, který nabízí veškeré typy brýlí, které existují, je velmi přehledná. Nejen koupit, ale i vyzkoušet si zde můžete velké množství různých druhů brýlí (dioptrické, sluneční, brýle na počítač). Na stránkách obchodu nabízejí i dětské brýle. Pokud tedy nechcete s dítětem dlouze vybírat brýle v kamenném obchodě, e-shop eyerim.cz je pro vás ideálním řešením.

Související slevy a akce

SLEVA 10 %

eyerim.cz - Sleva 10% na všechny sluneční, dioptrické a sportovní brýle
eyerim.cz logo

1,95 % zpět

Sleva 10% na všechny sluneční, dioptrické a sportovní brýle

Akce končí za:

Akce končí:

SLEVA 20 %

eyerim.cz - Sleva 20% při nákupu rámů spolu se skly
eyerim.cz logo

1,95 % zpět

Sleva 20% při nákupu rámů spolu se skly

Akce končí za:

Akce končí: