Mobilní aplikace AliExpress

Pokud nejste zrovna u počítače, ale zároveň chcete vyhledávat nebo rovnou nakupovat na AliExpressu, můžete si stáhnout mobilní aplikaci. Jedinou podmínkou je vlastnit chytrý mobilní telefon, který její instalaci zvládne.

20. 11. 2018 (aktualizace 20. 10. 2023)
Mobilní aplikace AliExpress

Kde najdete mobilní aplikaci AliExpress

Stáhnout si mobilní aplikaci AliExpress není nic složitého. Najdete ji  na Google Play pro Android, na AppStore pro Apple nebo přes QR kód přímo ze stránek AliExpress.

Přesný název aplikace je „AliExpress – Smarter Shopping, Better Living”.

Mobilní aplikace AliExpress

Výhody a nevýhody nákupu přes mobilní aplikaci AliExpress

  • Na rozdíl od webového rozhraní si zde můžete nastavit ceny i v CZK a nemusíte se tak zdržovat přepočítáváním.
  • Můžete vyhledávat i podle obrázků/fotek. Více o vyhledávání podle obrázků naleznete v článku o vyhledávání zboží na AliExpressu.
  • Můžete si aplikaci přepnout do češtiny.
  • Některé slevy na AliExpress můžete využít právě jen při nákupu přes mobilní aplikaci.
  • Pokud budete využívat mobilní aplikaci, nebudou vám fungovat doplňky, které máte nainstalované v prohlížeči. Například je výhodně získávat část peněz z nákupů zpět díky cashback portálu Plná Peněženka. Ale aby vám byl cashback za nákup připsán, musíte jít na stránku produktu přes lištu Plné Peněženky a ne přes mobilní aplikaci Aliexpress.
  • Nevýhodou je také méně uživatelských možností, jak se svým účtem pracovat. Je důležité udržovat mobilní aplikaci stále aktuální, aby se k vám případné aktualizace dostaly co nejdříve.

Nevíte si rady? Přihlaste se do FB skupiny a zeptejte se na zkušenosti ostatních členů: AliExpress Česko – zkušenosti rady a tipy jak nakupovat

Související slevy a akce

VÝPRODEJ

AliExpress - Aliexpress Summer Sale
AliExpress logo

až 7,51 % zpět

Aliexpress Summer Sale

Warm UP

Akce končí za:

Akce končí:

Podobné články