Květnové novinky Plné Peněženky 2024

7. 5. 2024
Květnové novinky

Drazí Peněženkáři,

vítáme květen, měsíc, kdy se příroda plně probouzí a nabízí nám své bohatství barv a vůní. Jde ale také o měsíc, kdy se naše pozornost zaměří na led, pochopitelně na ten hokejový... Protože právě v květnu proběhne hokejové mistrovství světa, jehož pořadatelem je Česká republika. My jsme k hokejovému turnaji jako vždy připravili tipovačku. Ale ještě než si povíme, co nás čeká v květnu, pojďme si shrnout, čím Plná Peněženka žila v dubnu.

V dubnu jsme na Plné Peněžence soutěžili ve hře Aprílový kalendář o bonus 12 000 Kč. Podmínky soutěže, tedy odkrýt aspoň 24 políček a nakoupit v jednom z partnerských obchodů, splnilo více než 300 soutěžících, jimž připíšeme odměnu 40 Kč.
V Týdnu s eshopem jsme si tentokrát představili obchodní galerii Tchibo. V rámci Týdne jsme přímo v naší kanceláři otestovali a připravili recenzi plnoautomatického kávoraru, který nakonec putoval i do domácnosti jedné z našich soutěžících. 
Jako vždy měla velký ohlas čtyřdenní nákupní akce Dny Marianne.

Cashback nově u sportovních eshopu i v další cestovce 

Od dubna se můžete tešit z cashbacku například od Cestovní kanceláře ATIS, hračkářství Lexibook, sportovních eshopů Sportfotbal a Florbal4U nebo westernového městečka Šikland.  

 Nabídku cestovních kanceláří rozšířil na Plné Peněžence ATIS, specialista na zájezdy s vlastní dopravou. 

 Sportovci se mohou nově těšit z cashbacku od florbalové speciálky Florbal4U či od SportFotbalu, který se zaměřuje na vybavení na kopanou.  

 A nově máme něco i pro děti a rodiče. Oficiální e-shop francouzského výrobce dětských elektronických hraček Lexibook nabízí produkty, na kterých se objevují ti nejznámější hrdinové dětských pohádek a kreslených filmů. S cashbackem můžete navštívit i unikátní zábavní park Šikland, ideální místo pro odpočinek i aktivní zábavu pro celou rodinu a ve stylu western.

Zamilované nákupy a hokejová tipovačka 

V květnu se můžete těšit na naše Zamilované květnové nákupy, porci atraktivních akcí především z oblasti módy, zdraví a péče o tělo. Každé tři dny pro vás odhalujeme Akci dne s atraktivní slevovým kupónem nebo zvýšeným cashbackem. Už jste se seznámili se aktuální Akcí dne? 
V Praze a v Ostravě proběhne hokejový šampionát a my jsme k němu jako vždy připravili pro Peněženkáře Hokejovou tipovačku. Nejúspěšnější soutěžící se mohou těšit na atraktivní ceny od našich partnerů, kterými jsou pro letošek Myprotein, Tchibo, Pivovar Hulvát, Trenýrkárna, EcoHaus, CBD Star, Chocolatte hill a Dobrý Textil
Ať už rádi nakupujete levné zboží ze zahraničních online nákupních galerií nebo nákup teprve zvažujete, připravili jsme pro vás srovnávací článek, kde se dozvíte vše nejpodstatnější o nákupu u Aliexpressu, Temu nebo Shein

Další zajímavosti z Plné Peněženky:

  • V milionové soutěži, kde každý účastník, který chce zůstat ve hře, musí v každém měsíci zaznamenat aspoň jeden nákup, zůstává na začátku března ve hře 576 účastníků. 
  • Průměrná výše výplaty na účet uživatelů Plné Peněženky byla v dubnu 351 Kč. Nejvyšší vyplacená odměna v měsíci se pak vyšplhala na částku 12 913 Kč. 

To je protentokrát vše. Užijte si květnový láskyčas bez starostí, držte palce pořádajícímu týmu na hokejovém šampionátu a nezapomeňte popřát maminkám, které mají svátek 12. května.